Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

 

Agentúra JASPIS s.r.o.
Metodova 7
821 08 Bratislava

Tel.:
0948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
 

Otváracie hodiny:
Po - Pia  navštívte nás, prosím, po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Metodova 7, Bratislava
GPS: 48.1573, 17.1285

E-mail:
jaspis@jaspis.sk

WhatsApp, Viber, Signal:
0948 399 388

Facebook:
www.facebook.com/agenturajaspis

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Alena Alena Rojková

5*

výborný

Miroslava Majerikova

5*

pani lektorka vyborne vysvetluje, kolegyne sa primerane zapajaju k danej teme

Beatrix Molnárová

5*

Veľmi kvalitný kurz mzdového účtovníctva. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, podrobne, skutočne. Komunikácia s agentúrou výborná.

Mgr. Andrea Šániková

5*

Kurz hodnotím pozitívne, všetko bolo kvalitne do detailov vysvetlené a odnášam si z neho veľa nových znalostí. Lektorka nám všetko do podrobna vysvetlila, ochotne odpovedala na všetky otázky.

Ing. Martina Jelínková

5*

Obsahovo bol kurz veľmi dobre spracovaný. Pani lektorka bola veľmi zlatá, snažila sa všetko vysvetliť nielen z teoretického, ale aj z praktického hľadiska, rozprávala veľmi pútavo.

Jarmila Mihalovičová

5*

Kurz splnil očakávania nad rámec. Myslím, že na základe času, ktorý sme mali určený na prebratie látky sme obsahovo prešli všetko, čo bolo treba pre "začiatočníka". S pani lektorkou som bola osobne veľmi spokojná, ochota vysvetľovať každú otázku, pani bola veľmi milá, príjemná.

Ľubica Ľubica Látková

5*

S kurzom som bola spokojná, perfektný výklad lektorom M.Weberová,vysvetlené dobre všetky otázky od zúčastnených, hlásim sa na Mzdy a personalistika

Lucia Lucia Dragošová

5*

Tento kurz bol vynikajúci, pani lektorka veľmi milá a ústretová, podrobne vysvetlila danú problematiku na príkladoch a podala aj svoje praktické skúsenosti. V problematike dokonale zorientovaná, bola ochotná zodpovedať aj na doplňujúce otázky. Poznatky z kurzu využijem v praxi a kurz Jednoznačne odporúčam!

Adriana Adriana Božiková

5*

Pani inžinierka bola super lektorka. Ďakujem

Silvia Benčičová

5*

Pani Ľubomíra Zečevičová je vynikajúca lektorka a odborníčka vo svojom obore. Je veľmi trpezlivá, ale aj prísna ( vrámci vašej prípravy na samostatné účtovanie), naučí vás ( aj úplných začiatočníkov) správne účtovať a porozumieť celému účtovníctvu, vysvetlí zákony, uvedie množstvo príkladov z praxe, zadá vám neskutočné množstvo účtovných príkladov ( aj na domácu úlohu :) ). Nemala problém sa vrátiť k nejakým vašim pochybnostiam- vysvetlila resp zopakovala znova prebratú tému. Ďakujem pani lektorke aj agentúre Jaspis za ukážkový kurz PÚ

Vlasta Vlasta Rákociová

5*

Výborný rozsah, výborný spôsob podania lektorky. Nadštandardný prístup lektora k témam so schopnosťou detailizovať a vysvetliť zvyčajné problémy z praxe.

Mária Drozdova

5*

Veľmi veľa som sa naučila. Lektorka Veľmi milá nám všetko podrobne vysvetlila všetko. Odporúčam každému kto sa chce niečo naučiť.

Bc. Simona Orgoňová

5*

Kurz splnil moje očakávania, páčilo sa mi vysvetľovanie našej skvelej lektorky pani Zečevičovej, všetko bolo zrozumiteľné a veľa som sa naučila. Podklady, ktoré sme dostali boli kvalitne spracované. Tento kurz podvojného účtovníctva určite odporúčam, pretože sme si vyskúšali účtovanie na veľkom množstve príkladov z praxe a na záver kurzu sme sa oboznámili aj s účtovníckym programom. Ďakujem! :)))))

Viera Pukasová

5*

Moje očakávania boli naplnené na 100%, oprášila som si vedomosti zo školy, a hlavne doplnila chýbajúce informácie z oblasti podvojného účtovníctva. S obsahom kurzu som bola spokojná, nakoľko obsahoval všeobecné informácie a boli dostačujúce. Je super, že agentúra ponúka podrobnejšie kurzy k jednotlivým problematikám.

Kristián Jakab

5*

Som nadmieru spokojná, najlepší výber. Celý kurz bol perfektný, témy boli veľmi dobre zostavené, vypracované a vysvetlené. Lektorka vynikajúco vysvetľovala, zapájala účastníkov.

Barbora Barbora Minárová

5*

Kurz prehĺbil moje poznatky, čo sa týka účtovania materiálu a zároveň ma priučil účtovaniu bánk a pochopila som proces účtovania majetku, kt. bol pre mňa až do teraz španielska dedina. Pani Jašková je lektor, ktorého si môže priať každý účastník kurzu. Je fundovaná vo svojom odbore, k teoretickému výkladu sype z rukáva kopu praktických príkladov pre lepšie pochopenie. Ak by som mala absolvovať ďalší kurz budem určite prvotne vyberať podľa toho kde je ona lektorom.

Mária Danková

5*

Som nad očakávania spokojná s kurzom, najmä s príkladmi z praxe.

Marián Marián Johanes

5*

Doteraz najlepší kurz, aký som kedy absolvoval. Maximálna pragmatickosť, vysvetliteľnosť, teória spojená hneď s praxou.

Zuzana Rýdza

5*

Pani lektorka je veľmi milá,chápavá a trpezlivá žena.Kurz,ktorý som u nej absolvovala prebehol úplne v poriadku,bola som nadmieru spokojná.Nakoľko som bola úplny laik v problematike účtovníctva pani lektorka všetko vysvetlila zrozumiteľne,ľudským spôsobom a jasne.Tento kurz mi dal toho veľa nového a jasne mi objasnila problematiku účtovníctva.Kladne hodnotím podklady k výučbe ,ktoré nám boli poskytnuté a výučbu na praktických príkladoch,s ktorými sa bežne v praxi stretneme.PANI LEKTORKE ZEČEVIČOVEJ PATRI VEĽKE ĎAKUJEM ZA TRPEZLIVOST.

Jana Jana Gombárová

5*

Lektorka PhDr. Mária Aghová nám vysvetlila teóriu, praktické výpočty aj prácu s účtovným programom. Dostali sme aj veľa užitočných materiálov k danej problematike. S kurzom som spokojná, dozvedela som sa veľa nových veci.

Bc. Valéria Smoláriková

5*

Skvelý kurz pod vedením pani Weberovej, ktorá vedela krásne vysvetliť danú problematiku, s prehľadne vypracovanou prezentáciou a podkladmi. Veľa som sa naučila a odporúčam všetkými desiatimi.

Peter Tímea Pšenáková

5*

Ďakujem veľmi pekne pani lektorke Adriane Bielik Petríkovej za jej milý a profesionálny prístup. Kurz bol veľmi dobre organizovaný a na vysokej odbornej úrovni ,vysvetlené veľmi zrozumiteľne a pochopiteľne. Dozvedeli sme sa veľa užitočných informácii ktoré môžme využiť v praxi.

Ingrida Martincová

5*

Keďže som už jeden kurz absolvovala, hoci s iným lektorom, predpokladala som, že aj teraz sa moje očakávania naplnia a presne tak to aj bolo. Vedela som že kurz bude pozostávať z teoretickej a praktickej časti. Čo bolo skvelé bolo to, že teória a prax sa prelínali a ak som aj nejakej problematike v teoretickej rovine nerozumela, na základe praktického príkladu som danú záležitosť pochopila. Obsah kurzu bol podľa mňa obsahovo bohatý, v mojom prípade o to viac, nakoľko som sa s danou problematikou nestretla priamo, iba som participovala na príprave podkladom pre mzdy. Personalistika je oblasť o ktorej som už nejaké poznatky mala. Nechýbalo mi nič. Práca pani lektorky bola skvelá. Okrem toho, že bola pani lektorka bezpochyby odborne zdatná, veľmi oceňujem jej empatiu a schopnosť priblížiť sa ku každému menovite o to viac že to bola online forma. Veľmi sa mi páčilo ako každého krásne oslovovala krstným menom. Taktiež vyzdvihujeme jej trpezlivosť a ochotu zodpovedať každú jednu otázku. Skvelé bolo uvádzanie konkrétnych príkladom z praxe, na tom sa človek veľa naučí a pochopí.

Lenka Cabanová

5*

Pani lektorka nám vysvetlila všetko veľmi detailne a krásne nám vysvetlila aj príklady. Nemala problém odpovedať na žiadne otázky, venovala sa nám veľmi precízne. Komunikácia s agentúrou je veľmi prehľadná a rýchlá. Bola som spokojná.

Adriana Vavrovičová

5*

Obsah kurzu je detailný, veľa príkladov, vysvetlenie problémov, zodpovedanie otázok. Lektorka je ochotná, trpezlivá, odborne vysvetlenie, príjemná, povzbudivá. Komunikácia s agentúrou: Rýchle reakcie, promptné odpovede, prehľadnosť.

Zuzana Midžiaková

5*

Kurz bol veľmi náučný, dozvedeli sme sa aj od pani lektorky veľa užitočných informácii v praxi. Pani lektorka bola veľmi ochotná vrátiť sa a vysvetliť opäť danú problematiku, keď sme niečomu nerozumeli. Mala trpezlivosť a bola veľmi príjemná ako osoba. Komunikácia agentúry je veľmi dobrá.

Soňa Šimonová

5*

Vysvetlenie problematiky úplne do detailov, veľmi dobré a detailné vysvetlený každý príklad. Kurz úplne splnil všetko, čo som očakávala, zrozumiteľne vysvetlené. Veľká ochota vysvetľovať, pani lektorka je odborníčka, vysvetľovala veľmi zrozumiteľne.

Miriam Rantová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Chcela som sa dostať “do obrazu” problematiky a vedieť, čo obnáša práca mzdárky a personalistky. Lektorka kurzu je velmi príjemná pani, ktorá bola ochotná zodpovedať detailne a vyčerpávajúco naše otázky. Primerane skombinovala teóriu s praktickými príkladmi. Bezproblémové jednanie s agentúrou.

Alena Alena Rojková

5*

Ďakujem veľmi pekne, kurz mi pomohol sa zorientovať v problematike, bolo to pre mňa veľmi zrozumiteľné, aj keď som mala ako laik obavy, či to zvládnem.

Celkovo 1294 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.