Zákaznícka zóna

Mzdy a personalistika
5* 316 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa spracovávať mzdy aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pre Vás pripravili množstvo príkladov, vďaka ktorým pochopíte výpočet miezd, odvodov, či daní. Už ste sa v minulosti so mzdami stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákonoch. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka  prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude Vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii Vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí mzdovú agendu, vypočítať mzdy, odvody, vyplňovať všetky tlačivá a výkazy súvisiace s evidenciou zamestnancov, s poisťovňami a daňovým úradom.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou (Zákonník práce, Zákon o zamestnanosti, Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni, Zákon o dani z príjmov) a zorientujete sa v pracovno-právnych vzťahoch. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže výpočet miezd, či odvodov.


Detailný obsah kurzu:

1. Pracovno-právne vzťahy
2. Odmeňovanie
3. Výpočet mzdy zamestnancom
4. Náhrady cestovných a iných výdavkov
5. Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni
6. Sociálne, nemocenské a dôchodkové dávky poistenia
7. Výpočet dane z príjmov fyzických osôb
8. Sociálny fond
9. Štátne sociálne dávky

Čo je zahrnuté v cene?

- prístup k online video konferencii s lektorom 
- prístup k online materiálom kurzu - prezentácie, príklady
- akreditované osvedčenie po absolvovaní kurzu,
- neobmedzený prístup do zákazníckej zóny
 

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Akreditované osvedčenie získate po úspešnom absolvovaní teoretického a praktického testu (min. úspešnosť na získanie je 60%).

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije. 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Mgr. Alžbeta Parajková Országhová

5*

Vynikajúci kurz, perfektný lektor, ktorý podrobne vysvetlil všetko aj nad rámec osnovy. Poznatky z kurzu využívam v praxi. Jednoznačne odporúčam!

Marta Medveďová

5*

Získala som vedomosti, ktoré som potrebovala. Lektorka je v problematike dokonale zorientovaná, bola ochotná zodpovedať aj na doplňujúce otázky.

Martina Imrichová

4*

Výborná práca lektora, oceňujem množstvo príkladov z praxe, ktoré lektorka uviedla, bolo evidentné, že v problematike je doma a najmä používala zrozumiteľný a dobre pochopiteľný jazyk, resp. terminológiu.

Milan Olejár

5*

Odborne na veľmi vysokej úrovni, veľmi dobré vysvetlenie problematiky miezd a personalistiky, množstvo príkladov z praxe.

Ing. Jana Zářická

5*

Skúsený školiteľ, veľa "perličiek" z praxe, teoretický základ predchádzal praktickým príkladom. Kurz by mohol byť aj dlhší - aspoň 8 dní.

Margita Juhanesovičová

5*

Kurz splnil všetky moje očakávania. Bol podaný tak, aby bol zrozumiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Lektor okrem teórie vysvetlil danú problematiku na príkladoch a podal aj svoje praktické skúsenosti.

Katarína Rezbáriková

5*

Kurz hodnotím na výbornú. Splnil všetky moje očakávania. Páčilo sa mi, že boli zodpovedané aj otázky, ktoré súviseli s problematikou, ale preberajú sa na pokročilejších kurzoch. Preberá sa kompletná oblasť miezd, čiže aj napriek skúsenostiam, mi kurz veľmi pomohol.

Tatiana Vaľková, Košice

5*

Kurz prebiehal podľa mojich predstáv, súvisle, nepreskakovalo sa z jednej témy na druhú. Prednes lektorky bol pútavý a zaujímavý. Využívala najmä príklady z praxe, nemala problém s vysvetlením ak bolo niečo nejasné. Som veľmi spokojná.

Zuzana Fronc

5*

Základné informácie nám boli poskytované na každej hodine - teória bola aplikovaná do praxe riešených príkladov, plus boli zodpovedané naše otázky, kt. sme mali z našej praxe. Veľmi dobrá atmosféra bola počas celého školenia.

Petra Lichnerová

5*

Veľmi dobrý kurz. Kvôli pracovným povinnostiam som sa nemohla celého jedného dňa zúčastniť. Napriek tomu mi bolo všetko dovysvetľované pri opakovaní. Lektorka mala výborný výklad a milý prístup, používala príklady z praxe. Kurz je veľmi dobrá vec do praxe.

Lenka Drimalová

5*

Kurz splnil moje očakávania, dokonca som bola veľmi príjemne prekvapená. Forma kurzu mi veľmi vyhovovala- praktické rady, príklady i veľmi presný výklad v teoretickej časti. Všetky moje dotazy mi boli super vysvetlené i materiály, ktoré som dostala mi vyhovujú. Pani lektorka má evidentne veľa skúseností a praxe. Veľmi sa mi páčilo, že akýkoľvek dotaz bol perfektne vysvetlený. Všetky materiály, ktoré si pre nás pripravila boli a sú pre mňa veľkým prínosom. Kurz by som odporučila určite aj známemu, najmä pre výborný prístup, príklady z praxe a vysvetlenie niektorých ustanovení zo Zákonníka práce.

Adriana Pavelčáková

5*

S prácou lektorky som bola maximálne spokojná. Preberali sme veľa informácií na praktických príkladoch, čo mi veľmi vyhovuje.

Jana Šebestová

5*

Školiteľka bola super, je z odboru. Vždy nám vedela odpovedať a poradiť pri otázkach k danej tématike. Znalosti školiteľky boli na vysokej odbornej úrovni.

Martina Szökeová

5*

Kurz prebehol v rámci môjho očakávania, páčili sa mi neustále pripomienky a otázky kolektívu. Bola som spokojná. Lektor bol veľmi dobrý, vidieť, že má dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Gabriela Polačeková

5*

Všetko bolo správne načasované, malo to ľudovo povedané hlavu a pätu. Na profesionálnej úrovni, realizované skúsenosťami z praxe.

Nora Csukaová

5*

Skvelá skladba jednotlivých častí, náväznosť a podrobné a dobre spracované podklady. Profesionálny prístup lektora, trpezlivosť pri objasňovaní jednotlivých problematík, praktické skúsenosti, nie len výklad zákona.

Janka Sládečková

5*

Výborný kurz, dozvedela som sa naozaj to čo som aj očakávala. Lektorka je vynikajúci odborník, skvelo vysvetľuje, dáva praktické rady a mnoho sa človek dozvie z praxe.

Branislava Demková

5*

Na kurze Mzdy a personalistika som sa naučila veľa nových vecí a to čo som už vedela, som si zopakovala. Lektorka mala veľmi pozitívny prístup, dávala veľa príkladov z praxe a veľa dobrých tipov a rád.

Jozef Masaryk

5*

Kurz splnil moje očakávania. Bol som veľmi spokojný. Vynikajúca práca lektorky a vysoká odbornosť.

Martina Šulajová

5*

Priebeh kurzu splnil moje očakávania, dostatočne sme prebrali celú problematiku plus rôzne výnimky a zaujímavosti. Práca lektora bola profesionálna, lektorka nám predniesla zaujímavé praktické príklady a prepojenie na prax.

Mgr. Slávka Švecová

5*

Kurz sa mi veľmi páčil. Splnil moje očakávania. Lektorka bola vynikajúca, veľmi sa snažila. Jej prácu veľmi chválim, zvlášť jej výklad.

Andrea Jenisová

5*

Musím povedať, že kurz splnil moje očakávania, som veľmi spokojná. Pán lektor vysvetľuje všetko veľmi zrozumiteľne a som rada, že veľa aj na praktických príkladoch. Kurz určite odporúčam.

Mgr. Hana Sárazová

4*

Áno, kurz splnil očakávania. Bol na profesionálnej úrovni, prepojený s praxou. Práca lektora na výbornej úrovni, vyzná sa v problematike. Uvítala som aj prepojenie teórie s pracou na PC.

Katarína Lehocká

5*

Kurz bol nad moje očakávania. Na kurze bola príjemná atmosféra, naučili sme sa všetky dôležité veci, ktoré mi pomôžu pri výkone mojej práce. Cítim sa oveľa sebavedomejšie, čo sa miezd týka. Do kurzu som prišla s nulovými vedomosťami a teraz mám rozsiahly prehľad. Som pripravená na výkon práce. Lektorka hovorila veľmi výstižne, zrozumiteľne, opakovala aj viackrát, aby sa nám výpočet miezd zdal čo najprirodzenejší. Potup akým učila, bol pre mňa veľmi vyhovujúci. Obrovské ďakujem.

Jana Danaková

5*

S priebehom kurzu som spokojná. Je určený určite aj pre úplných začiatočníkov, nakoľko sme prešli všetko podstatné a aj ľudia, ktorí nemali skúsenosti rozumeli daným veciam na konci kurzu. K práci lektorky nemám žiadne výhrady, problematiku nám pochopiteľne vysvetlila, uvádzala rôzne príklady z praxe.

Daniela Gálová

5*

Stručne a hlavne ľudské orientovanie sa v zákonníku práce. Oceňujem najmä zrozumiteľnosť výkladu, preberanie najčastejšie sa opakujúcich situácií zo života. Lektorka mala príjemné vystupovanie - vždy k veci, vždy milá, usmievavá, SUPER!! Určite by som kurz odporučila, je nápomocný a nie len pre začiatočníka.

Mária Kuzmová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Teoretické poznatky boli dostatočne demonštrované na príkladoch z praxe. Oceňujem hlavne možnosť pracovať so mzdovým softvérom. Lektor bol pripravený vždy zodpovedať Každý náš dotaz aj nad rámec problematiky. Oceňujem jeho odborné znalosti a vysoko profesionálny prístup. Odporúčam kurz pre niekoho, kto si potrebuje uceliť túto problematiku.

Katarína Michnová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Priebeh kurzu bol príjemný, ochota lektorky spolupracovať aj po ukončení určeného času. Lektorka veľmi príjemná, ochotná odpovedať na všetky otázky. Kurz by som určite odporučila, je dobré si rozšíriť vedomosti v oblasti miezd a personalistiky.

Iveta Mytníková

5*

Áno, kurz splnil moje očakávania. Bolo vidno, že lektorka sa v danej oblasti orientuje, venuje sa jej a je tejto oblasti fundovaná a má skúsenosti. Kurz mi poskytol ucelený, rýchly prehľad na problematiku.

Kristína Frolíková

5*

Na kurze sme detailne prešli všetky aspekty personalistiky a výpočtu miezd spolu s naštudovaním Zákonníka práce. Pozitívum vidím v praktických príkladoch vyučujúceho. Prácu lektora podobne hodnotím pozitívne. Vďaka praktickým príkladom sme lepšie pochopili problematiku. Tento kurz splnil moje očakávania a odporučila by som ho aj známemu. Naučila som sa okrem iného robiť výpočet miezd, čo mi pomôže aj v budúcnosti pri uchádzaní sa o zamestnanie.

Hajnalka Mikus

5*

Som nadmieru spokojná. Na kurze sa postupovalo od začiatku, zrozumiteľne, príklady aj z praxe. V prípade, že sme nerozumeli na prvýkrát, tak sme sa opäť k danej problematike vrátili a vysvetlili. Lektorka bola trpezlivá, milá osobnosť, vždy ústretová zodpovedať na všetky naše otázky. Úplna spokojnosť.

Monika Szabóová

5*

S priebehom kurzu som spokojná. Aktívne sme riešili všetky naše otázky. Pani Aghová dopodrobna vysvetlila aj teóriu aj príklady na výpočet.. Kurz by som určite odporučila. Učebná osnova je veľmi prakticky zostavená.

Radka Brunckova

5*

Kurz Mzdy a Personalistika sa mi veľmi páčil a odporúčam všetkým. Teória mi dala veľa a počítanie je o praxi .Pani lektorka bola super, veľa nám toho vedela vysvetliť. Som spokojná, ďakujem.

Mgr. Magdalena Pisková

4*

Kurz splnil moje očakávania. Bola postupne prebratá takmer všetka problematika vyplývajúca z danej témy. Individuálne boli prebrané najproblematickejšie časti, s dôrazom na praktické počítanie príkladov z praxe. Lektorka mala prehľadne spracované materiáli k danej téme, dobre pripravená, ochotná zodpovedať všetky otázky z praxe.

Eva Glossova

5*

Ja dakujem pani Martinke,,za úžasny pristup.Ozaj tento kurz mi dal vdaka jej pristupu velmi vela. Jedine negativum bola miestnost,,kde bolo velmi teplo

Katarína Nováková

5*

Lektorka bola veľmi ochotná, veci vedela jasne a zrozumiteľne vysvetliť, ochotne vysvetlila a odpovedala na položené otázky, kurz bol vďaka p. lektorke Eve Mrázikovej zaujímavý a problematika prehľadne vyložená.

Ľubomíra Čujová

5*

Kurz prebiehal na kvalitnej úrovni v príjemnom kolektíve s odborne vzdelanou lektorkou. Lektorka bola príjemná, odborne vzdelaná a používala aj príklady z praxe, bola ochotná riešiť nezrovnalosti v príkladoch aj po kurze.

Blanka Pristašová

4*

Kurz prebiehal podľa časového plánu. Všetko bolo včas dané zrozumiteľné a jasné. Odpovedané bolo vždy na všetky otázky. Lektorka pristupovala zodpovedne. Celkovo som bola spokojná s prístupom.

Romana Štrbová

5*

Kurz ma obohatil novými dôležitými vedomosťami.

Nikoleta Ribánszka

5*

Kurz splnil moje očakávania. Nemám pripomienky, s kurzom som spokojná. Práca lektora a prístup lektora bol vynikajúci.

Katarína Halánová

5*

Kurz pripravený do najmenších detailov. Veľmi prehľadne spracované pomôcky a materiály.

Lenka Lišková

5*

S kurzom som veľmi spokojná. Bol veľmi dobre zorganizovaný, mali sme prehľadne spracované materiály a bol dostatočný priestor pre otázky a diskusiu. Lektorka bola veľmi dobre pripravená, vedela odpovedať na všetky otázky a bola veľmi ochotná. Venovala sa teórii aj praxi, problematiku dobre vysvetľovala. Kurz by som odporúčala aj známemu, najmä pre dobre spracované podklady a ochotu lektorky.

Veronika Myslíková

5*

Na kurze bolo pohodové tempo, na všetko bolo dosť času, aj na prípady z praxe a opakovanie. Lektorka má veľa skúseností, je veselá a trpezlivá. Ďakujem za skvelý kurz.

Jana Mátyusová

5*

Odporúčam každému, nielen budúcim mzdovým účtovníčkam, či personalistkám/om, ale i každému zamestnancovi a uchádzačovi o zamestnanie, aby si vedel vypočítať svoju mzdu a zhodnotiť jemu ponúknutú pracovnú zmluvu.

Liana Gergeľová

5*

Kultivovaný priebeh, jasné a zrozumiteľné vysvetlenie veľmi zamotanej problematiky. Práca lektora bola veľmi, veľmi dobrá. Lektorka s talentom zrozumiteľne a vtipne učiť.

Bc. Miriama Pazderová

5*

Kurz prebiehal, tak ako uvádzate na stránke. Prácu lektorky hodnotím vysoko pozitívne, je to odborníčka z praxe s ľudským prístupom. Myslím, že motivovala všetkých účastníkov kurzu.

Andrea Richterová

5*

Lektorka bola príjemná, komunikatívna, milá a ústretová. Bola schopná odpovedať na všetky druhy otázok. Neskutočne zdatná vo svojom obore, tá správna osoba na školenie.

Ivana Vetišková

5*

Páčilo sa mi, že najskôr bola prebratá celá teória a potom sme to všetko aplikovali do príkladov, ktoré boli dobre spracované.

Zuzana Ondrušeková

5*

Pani lektorka bola veľmi milá, odpovedala nám na každú otázku. Ochotne nám pomáhala, ak sme niečomu nerozumeli.

Ivana Popadičová

5*

Kurz splnil moje očakávania, hodiny prebiehali v príjemnej atmosfére, odborný prístup lektorky a jej trpezlivosť. Odborné, jasné a zrozumiteľné vysvetľovanie lektorky. Profesionálny a príjemný prístup.

Zuzana Lešťanová

5*

Som spokojná nadmieru, verím že pomôže pri hľadaní práce. Kurz bol výborný, rozsah učiva vzhľadom na čas adekvátny, páčili sa mi praktické príklady z praxe. Pani lektorka Švaňová je dynamická, vysvetľuje výborne a ako bonus je veľmi milá. Bolo by skvelé mailom pripomenúť začiatok kurzu, keď sa človek prihlási 2 mesiace vopred, dátum môže vypadnúť.

Jana Klochlerová

5*

Splnil očakávania, negatívne hodnotím zimu v priestoroch (po zakúrení lepšie :) )

Karin Zozuľák

5*

Bola som veľmi rada, že preberané učivo bolo vysvetlené aj ručne, ale aj prakticky na PC.

Janka Chrastinová

5*

Teší ma že som natrafila na serióznu firmu a vynikajúceho lektora. Oceňujem študijné skriptá a poskytnuté pomôcky(zošit, pero) ale aj prostredie (káva, čaj, klíma), a samozrejme najviac oceňujem vynikajúceho lektora a jeho vysokú profesionalitu, uvádzanie príkladov z praxe a ochotu odpovedať na všetky kladené otázky (niekedy aj mimo problematiky mzdy, napr. z oblasti daní a odvodov). Oceňujem pochopenie lektora aj k úplným začiatočníkom a jeho trpezlivé vysvetľovanie problematiky viackrát. Kurz bol pre mňa-začiatočníka pomerne náročný z hľadiska kvantity odborných informácii a výpočtov k pomeru časového priestoru. Myslím že ak by bol kurz predĺžený ešte o jeden deň (spolu 6) nebolo by to na škodu veci. Som ale spokojná a ďakujem, v budúcnosti sa určite zúčastním aj nadstavbových kurzov ponúkaných Vašou agentúrou.

Mgr. Ingrid Holdošová

5*

Vynikajúci lektor, príjemná atmosféra, kurz splnil moje očakávania. Len môžem odporúčať.

Jana Nemcová

5*

Myslím, že pre úplného začiatočníka je tento kurz náročnejší pre odborné termíny a množstvo paragrafov ktoré treba poznať.

Iveta Bojnická

5*

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Lektorka p. Gregorová bola super a s poznatkami, ktoré nám v rámci kurzu v Žiline dala, s jeho priebehom, jej vysvetlením, príkladmi z praxe aj pripravením materiálov som bola nad mieru spokojná. Určite odporúčam.

Bettina Karošiová

5*

Dostali sme veľa užitočných informácií. Som vďačná najmä za príklady z praxe. Mali sme skvelú náladu počas všetkých dní. S lektorkou sme boli všetci spokojní. Pomohla nám vo všetkom a vedela odpovedať na každé otázky, ktoré sme mali. U nej by som rada absolvovala aj iný kurz.

Mgr. Lucia Miľová

5*

Odborný výklad, systematicky a prehľadne vysvetlené informácie z oboru, zrozumiteľnosť, dobrý výklad lektora.

Lucia Demovičová

5*

Priebeh kurzu spočíval najprv v teoretickom vysvetlení danej problematiky s vysvetlením príkladov v skutočnom prostredí pre výpočet miezd. Práca pána Sýkoru bola na veľmi vysokej profesionálnej úrovni s rozsiahlymi poznatkami z danej tématiky. Kurz sa mi veľmi páčil, pouvažujem ešte o nadstavbovom kurze pre budúcnosť.

Mgr. Valéria Maškulíková

5*

Som spokojná s obsahom kurzu aj s výkladom lektorky. Prácu lektora hodnotím pozitívne, príklady z praxe a trpezlivosť pri našich otázkach

Ing. Lenka Petrášová

5*

Absolvovala som 5-dňový víkendový kurz Mzdy a personalistika s lektorkou Ing. Martinou Švaňovou a môžem povedať, že bol GENIÁLNY! Lepšiu lektorku som nikdy nestretla. Mala vyslovený záujem o to, aby každý danú problematiku pochopil. Venovala sa každej nami položenej otázke - aj keď sme ju tým často zdržovali :) Je to veľmi milá, sympatická osôbka, fundovaná v danej problematike po teoretickej, aj praktickej stránke. Za tých pár dní som pochopila a pohltila obrovské množstvo informácií, ktoré mi teraz pomáhajú v mojej pracovnej sfére. Každému, kto potrebuje byť v mzdách a personalistike "doma", odporúčam tento kurz. Milá Martinka, veľmi Vám ďakujem za Váš prístup - s akým sa človek málokedy stretne, za Vašu snahu a ochotu odovzdať čo najviac informácií, profesionalitu a vždy dobrú náladu. Bolo mi potešením! Lenka :)

Erika Mihaľová

5*

S kurzom som spokojná. Uvítala by som keby sme sa na kurze naučili vypisovať tlačivá ako potvrdenia o príjmov fo... S lektorom som spokojná, odpovedala na naše otázky a otázky zo života. Kurzy sú na dobrej úrovni a lektor tiež.

Daniela Smolárová

5*

Prácu p. lektorky hodnotím nad očakávania, lektorka má prehľad a skúsenosti z praxe. Je ústretová a vysvetlila všetko zrozumiteľne. Spoločne sme prebrali celú problematiku. Bolo to super a som maximálne spokojná.

Jeanetta Šípková

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná, určite budem pokračovať ďalej v kurze pre pokročilých. Lektorku hodnotím nanajvýš pozitívne. Jej prístup, výklad a prezentácia je na vysokej odbornej úrovni. Lektorka bola milá, používala veľké množstvo príkladov z praxe, čo nám veľmi pomáhalo.

M.A. Ivana Kolarova

5*

Lektorka bola skvelá. Kurz splnil moje očakávania.

Tomáš Habara

5*

Dobré zosúladenie teoretickej a praktickej stránky. Veľmi odborné a prakticky vysvetľovaná problematika,príjemne vysvetľovanie.

Ivana Hrozenská Tóthová

5*

Kurz prebiehal na vysokej úrovni, bol zrozumiteľný vysvetlený jasne a zreteľne. V prípade akéhokoľvek nepochopenia sa p. Sýkora vždy a veľmi rád s úsmevom na tvári vrátil späť a opätovne vysvetlil a až potom sa pokračovalo ďalej. Materiály boli na úrovni, ako aj názorné ukážky. Prácu p. Sýkoru hodnotím len v superlatívoch.

Michaela Šarocká

5*

Kurz splnil moje očakávania, neverila som, že sa za 5 dní dokážem naučiť toľko vecí, ale dokázala som. Prístup pána lektora hodnotím profesionálne. Som s ním maximálne spokojná.

Henrieta Moravčíková

5*

Som nadmieru spokojná, naučila som sa počítať mzdy, všetko pekne postupne vysvetlené. Som spokojná aj s tým, že sme si všetko preberali aj na počítači. Prácu lektora hodnotím výborne. Vysvetlenie bolo prehľadné, názorné ukážky a príklady. Otázky lektor vždy pekne vysvetlil.

Lucia Borošová

5*

Počas kurzu sme stihli prebrať celú problematiku miezd, či už v zmysle zákonníka práce, ale predovšetkým prakticky. S prácou lektora som nadmieru spokojná. Jeho výklad bol zrozumiteľný a pochopiteľný. Pán lektor bol priateľský, vtipný, odpovedal na všetky naše otázky a pripomienky.

Ing. Matúš Rybár

4*

Kurz prebiehal primeraným tempom. Uvítal by som zlepšenie koncepcie skrípt. Chýbali výpočty v software, ideálna by bola výučba na PC počas celého kurzu. Lektorka okrem teórie podľa skrípt podávala praktické info z vlastných skúseností, ochotne odpovedala na otázky.

Andrea Kováčiková

5*

Kurz hodnotím pozitívne, je vidieť dlhoročné skúsenosti lektorky, nebolo to učebnicové ale praktické. Pani lektorka je láskavá, trpezlivá a s prehľadom vysvetľuje danú problematiku. Budem sa snažiť byť úspešná, píšem to preto, lebo cítim, že úspech prajete všetkým. Ďakujem za pripravené materiály, budem na vás dlho v dobrom spomínať.

Lucia Chovancová

5*

Ja som s pani Bielik-Petrikovou veľmi spokojná, absolvovala som s ňou viacero kurzov a páči sa mi jej prístup.

Jana Junas

4*

Splnil moje očakávania, dal mi prehľad o mzdách a personalistike, avšak očakávala som, že pôjdeme ešte viac do hĺbky. Keďže sme sa tu stretli mnohí s rôznou úrovňou znalostí, bol priebeh kurzu primeraný. Lektor má veľmi dobre znalosti. Hodnotím nadpriemerne.

Lenka Salnická

5*

Všetky kurzy, ktoré viedol p. Sýkora nadmieru splnil moje očakávania po každej stránke. Oceňujem jeho znalosti a skúsenosti, trpezlivosť a komplexnosť v rámci odbornej teoretickej časti a tej praktickej. Ďakujem.

Zuzana Jarabincová

5*

Kurz mi dal veľa dôležitých informácii. Prebiehal prirodzene a bol čas aj na otázky, ktoré nás zaujímajú. Lektor bol super, s veľa skúsenosťami a rokmi praxe. Pán lektor je vynikajúci motivátor.

Jozef Formánek

5*

Na kurze som sa naučil prakticky vypočítať mzdy, podávať výkazy na inštitúcie, ako aj základnú filozofiu personalistiky. Oceňujem osobné skúsenosti lektora.

Natália Fraňová

5*

Páčilo sa mi, že sme dostali informácie priamo z praxe, prebrali sme teóriu aj príklady. Množstvo nových informácií bolo podaných tak, aby to pochopil úplne každý. Všetko perfektne vysvetlené. P. Sýkora je veľký profesionál a má trpezlivosť aj na tých, ktorí sa pýtajú to isté :)

Bc. Nikoleta Zsemlyeová

5*

Kurz splnil moje očakávania, overila som si svoje vedomosti a dalo mi to veľké plus do praxe. Páčilo sa mi aj prepojenie na prácu so serverom. Všetok čas sme využili naplno. Lektor pôsobil veľmi milo a dalo sa vidieť, že s danou problematikou má skúsenosti. S jeho výkladom som bola spokojná. Snažil sa na všetko potrebné poukázať.

Alena Darivčáková

5*

Kurz bol vedený zrozumiteľne aj pre mňa ako úplného začiatočníka. Kladne hodnotím opakovanie predchádzajúcich prednášok. S lektorkou som nadmieru spokojná. Je ústretová a odpovie na všetky otázky, týkajúce sa danej problematiky.

Ľudmila Stančák

5*

Kurz prebiehal veľmi rýchlo, ale to len z dôvodu, že bol podaný zaujímavo, zrozumiteľne a milo. Keďže som v tomto smere úplný začiatočník, tak mňa kurz uviedol do problematiky veľmi jasne.

Zuzana Machutová

5*

Kurz bol na vysokej úrovni. Pani lektorka nám zodpovedala na všetky otázky, mala super prístup. S kurzom som maximálne spokojná.

Katarína Jamíková

5*

Teoretická časť na vysokej úrovni, nakoľko vysvetlenie zákona malo základ na praktických príkladoch. Tiež počítanie príkladov na vysokej úrovni vrámci obsiahnutého učiva kurzu. Lektorka využívala hlavne vedomosti získané z praxe.

Miroslava Rajniaková

5*

Príjemne prostredie, super kolektív. Učivo bolo zaujímavé a prínosné.

Ing. Lucia Mrlláková

5*

Páči sa mi práca, že sme si aj písomne aj na počítači ukázali výpočty. Bola som maximálne spokojná s lektorom aj s rozsahom.

Iveta Semivanová

5*

Kurz mi poskytol potrebné poznatky a akýsi základ pre prácu mzdového účtovníka. Každá hodina bola efektívne využitá a naplnená relevantnými poznatkami.

Soňa Bieliková

5*

výborná práca so skipinou, rozsiahle odborné znalosti a príklady na všetky možné situácie, s ktorými sa mzdár môže stretnúť vrátane praktických rád, ako sa s nimi vysporiadať

Beáta Baráthová

5*

Všetky informácie boli praktické a nápomocne.

Martina Hudáková

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, tempo a obsah kurzu bolo primerané. Lektorka vždy vysvetlila tému, pri praktických príkladoch sa k teórií vrátila. Oceňujem možnosť dať si kávu a čaj, pitný režim.

Natália Čižmárová

5*

Kurz prebiehal odborne, prebrali sme celú stanovenú problematiku, oceňujem praktické príklady a prácu priamo v programe Olymp.

Denisa Čigášová

5*

Školiteľka veľmi jasne a vecne vysvetľovala, od základov teórie až po výpočty mzdy. Veľmi dobre spracované materiály a podklady k výučbe.

Elena Rončáková

4*

Rozšírila som si vedomsti v oblasti miezd, v oblasti personalistiky čiastočne. Lektor sa snažil vysvetliť problematiku do hĺbky, ochotne odpovedal na otázky.

Dominika Vaňková

5*

Dostatok informácii, kurz založený na príkladoch a praktických cvičeniach. Lektorka zrozumiteľne vysvetľovala, ochotná poradiť, priateľský prístup, príjemne vystupovanie.

Jana Kováčová

5*

Odporučila by som kurz, pretože na trhu nie je kurz s podobným obsahom za takúto cenu. Práca lektora je výborná - zrozumiteľné vysvetľovanie, postupy aj pre úplných začiatočníkov.

Martina Marázová

5*

Výborný výklad lektora, trpezlivý, ochotný zodpovedať na naše otázky, vo výklade prikladal kopec príkladov z praxe.

Ingrid Vargová

5*

Kurz mi dal oveľa viac než som očakávala, veľa informácii aj z praxe. Lektorka je vynikajúca, milá, ochotná. Teóriu vždy spojila s praxou, čím sa stalo preberané učivo viac zrozumiteľné.

Ing. Iveta Domonkosová

5*

Na kurze som sa veľa naučila, hlavne praktické príklady a vyplňovanie dokladov.. Kurz bol veľmi dobrý. Prebratá teória, zákonník práce, praktické ukážky dokladov, výpočet príkladov. Lektorka je odborne veľmi zdatná, ochotná a milá, odpovedala na otázky z praxe, snažila sa motivovať študentov.

Barbora Cigláňová

5*

Všetky modelové situácie z praxe vysvetlene tak, aby sme pochopili aj my začiatočníci. Jediné čo mi chýbalo je ukážka softvéru, ktorý ráta mzdy.

Eliška Patašová

5*

Najviac som bola nadšená z príkladov z praxe a výborného praktického výkladu zákoníka práce. Profesionálna lektorka na vysokej úrovni. Chýbala mi možnosť teplej stravy v okolí.

Lucia Krišandová

5*

Kurz bol vedený na vysokej úrovni, postupne sme prechádzali jednotlivé témy, ktoré je nevyhnutné vedieť pri práci so mzdami. Pani lektorka je veľmi príjemná a profesionálna, na každej hodine bola vždy dobre pripravená a ochotná odpovedať na naše otázky. Výborná bola aj možnosť pomoci prostredníctvom e-mailu mimo vyučovacích hodín.

Martina Demová

5*

Nad mieru spokojná, to čo som chcela vedieť, som sa naučila. Hlavne pracovať v programe OLYMP, veľa to dalo. Najlepší kurz, ktorý som u Vás absolvovala.

Silvia Železníková

4*

Plynulé tempo kurzu, hĺbka a rozsah kurzu vyhovujúca. Pre mňa by mohol byť aj obšírnejší obsah, ale vzhľadom na základnú úroveň kurzu, splnil moje očakávania.

Anita Gallová

5*

Lektorka krásne trpezlivo vysvetľovala, odpovedala na otázky. Lektorka je príjemná, ochotná trpezlivá a znalá.

Dominika Skybová

5*

Vysvetlenie učiva, zodpovedanie otázok, pripomienky z praxe na veľmi dobrej úrovni. Prístup školiteľa a príprava materiálov vo výbornej úrovni. Celkovo kurz hodnotím veľmi pozitívne, prebiehal zaujímavo. Celkový prínos bol adekvátny cene.

Žaneta Mišurová

5*

Veľmi dobre rozvrhnutý čas kurzu. Prebraná teoretická časť, ktorá sa potom hneď aplikovala do praktických úloh, takže aj pre začiatočníkov to bolo pochopiteľné. Výborná lektorka, som nadmieru spokojná. S lektorkou bola veľmi dobrá spolupráca, bola aj nápomocná aj pri otázkach, ktoré vznikli počas kurzu.

Radoslava Nováková

5*

Kurz bol vedený veľmi kvalitne a odborne. Pani lektorka sa nám snažila každú prebranú problematiku vysvetliť tak, aby sa aj "laici" dokázali orientovať v problematike. Veľmi nápomocne bolo pravidelne opakovanie a hlavne príklady z praxe. Výborný prístup, ochotne zodpovedanie všetkých otázok, výborný spôsob vysvetľovania a prepájania s praxou.

Petra Tomanovičová

5*

Na kurze sa mi páčilo veľa počítania, vďaka čomu sme sa zdokonalovali každú hodinu. Pani lektorka je profesionálka, všetko nám riadne vysvetlila aj viac krát, ak to bolo potrebné.

Zuzana Vlžáková

5*

Kurz splnil moje očakávania. Pani lektorka bola veľmi milá :) Naučila som sa všetko podstatné, čo ku mzdám potrebujem vedieť. Celý čas na kurze sme pracovali efektívne, tým pádom sme sa naučili všetko čo bolo treba. Pani lektorka je veľmi zrozumiteľná, dáva praktické príklady a preto si to človek ľahšie uzrejmí a rýchlejšie pochopí. A plus bola veľmi milá a ľudská :) ďakujem a prajem veľa spokojných ľudí ako som ja :) Nech sa Vám darí aj naďalej

Marcela Horňáková

5*

Pani lektorka mala skvelý prístup, má výborné znalosti. Kurz bol obsažný, dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala.

Veronika Drozdová

5*

Kurz by som hodnotila veľmi pozitívne, splnil moje očakávania. Oceňujem prístup a naozaj vysokú úroveň lektorky - zasvätila nás do danej problematiky naozaj vynikajúco!. Lektorka bola vždy milá, ústretová a s pochopením vysvetľovala danú tému, voči jej práci nemám žiadne výhrady.

Klaudia Jószová

5*

Kurz prebiehal v dobrej nálade. Pani lektorka má vynikajúce vedomosti v oblasti miezd a personalistiky. Veľmi sa mi páčila komunikácia vo forme konzultácie. Pani lektorka prednášala zrozumiteľne. Zodpovedala všetky naše otázky a objasnila všetky pojmy, ktoré som nepoznala. Zároveň vymenovala aj všetky zmeny v zákone, ktoré budú platné od 01.05.2018, čo si veľmi cením.

Nikola Žigová

5*

Kurz bol výborný, oceňujem možnosť jeho realizácie cez víkendy, poskytnutie všetkých potrebných materiálov. ani lektorka veľmi milá, trpezlivá, ochotná vysvetliť vec niekoľkokrát, poskytla veľmi veľa príkladov z praxe a osobných skúseností.

Lucia Gabalcová

5*

Som veľmi spokojná s našim školiteľom! Splnil očakávania. Na všetky naše otázky vedel reagovať a vysvetliť, dobrá spolupráca, zrozumiteľná.

Zuzana Hetényi

5*

Lektor odborne preberal/vysvetľoval dané tímy, prirodzene ich prepájal s praxou, na osvieženie používal vtipy za ktoré si podľa môjho názoru vyslúžil len pozitívne hodnotenia Je vidieť, že v danom dobre pracuje a v problematike je ako doma.

Veronika Jurčová

5*

Kurz prebehol podľa mojich očakávaní. Téma bola vysvetlená jasne a zrozumiteľne. Vďaka mnohým príkladom z praxe bude jednoduchšie využiť znalosti v živote. Pán lektor nás svojim prístupom a výkladom zaujal na každej hodine. Vďaka pozitívnemu prístupu a dobrej atmosfére boli hodiny príjemné a zaujímavé.

Mgr. Denisa Melišková

5*

Som spokojná, množstvo teoretických aj praktických zručností a poznatkov, práca na počítači v programe

Zuzana Cigániková

5*

Pani lektorka na kurze bola veľmi príjemný. Vysvetlila nám všetko, čo sme nevedeli. Na všetky otázky nám odpovedala a určite odporúčam tento kurz.

Lenka Mazáková

5*

Kurz je veľmi dobre zameraný na personálnu oblasť. Lektorka p. Gregorová veľmi ústretová, nápomocná, veľmi jednoducho a zreteľne vysvetlila a oboznámila so zákonníkom práce, veľa príkladov z praxe uviedla, ochotná vždy poradiť.

Alena Modrócka

5*

Bola som spokojná s priebehom kurzu, Vládla tu dobrá nálada. Pani lektorka bola milá, ochotná a nápomocná. Zrozumiteľne vysvetľovala a dávala aj príklady z praxe.

Anita Varga Hodek

5*

Veľmi dobre premyslený, vypracovaný kvalitný kurz s praktickými príkladmi (aj teória + prax). Lektor je vysokokvalitný skúsenosťami v oblasti miezd a personalistiky.

Zuzana Kožaková

5*

Lektorovi som veľmi vďačná za príklady z reálneho života. Počet vyučovacích hodín, ako aj och obsah boli dostatočné na zvládnutie problematiky. Som veľmi spokojná s výkladom, ako aj s materiálmi, ktoré nám lektor poskytol. Lektor veľmi milý, ústretový. Odborne na veľmi vysokej úrovni. Dokázal zodpovedať všetky otázky.

Ing. Otília Gallyová

5*

Kurz ma naučil všetky potrebné znalosti z oblasti miezd a personalistiky. Oceňujem, že sme prakticky pracovali na PC v mzdovom programe Olymp. Bola som spokojná.

Jana Krajecová

4*

Kurz moje očakávania dokonca predčil. Kurz prebiehal dobre, atmosféra bola priateľská. P. Švaňová je odborníčka v danom sektore a vie veľmi zrozumiteľne a jasne vysvetliť a podať problematiku, tak aby ju pochopil aj úplný začiatočník. Náplň kurzu je zaujímavá a praktická nielen do profesného ale aj osobného života zamestnanca.

Jana Margetinová

5*

P. lektorka je odborníčka v tejto oblasti. Má pozitívny prístup, a výbornú energiu i znalosti. Kurz mal dobrú organizáciu, podporu i zodpovedanie otázok.

Jana Zajacová

5*

V priebehu krátkeho času som sa toho veľa naučila, poskytnuté materiály sú veľmi užitočné, získala som poznatky nielen teoretické, ale aj praktické.

Lenka Moravčíková

4*

Kurz prebiehal podľa plánu a časového rozvrhu, bol logický a systematicky rozdelený, pochopiteľný. Lektorka bola milá, ústretová a zrozumiteľná, pracovala s výborne spracovanými skriptami, ktoré boli výbornou pomôckou pre prax

Lenka Takáčová

5*

Som maximálne spokojná a určite sa rada zúčastním aj na ďalších kurzoch. Perfektná organizácia kurzu a rozloženie tém na jednotlive dni, poskytnuté boli taktiež veľmi dobré materiály na štúdium.

Lenka Tkáčová

5*

Kurz predčil moje očakávania, som maximálne spokojná a určite sa rada zúčastním aj na ďalších kurzoch. Priebeh kurzu mal perfektnú organizáciu a rozloženie tém na jednotlivé dni, poskytnuté boli taktiež veľmi dobré materiály na štúdium. Naša lektorka je milá, ľudská, no zároveň veľmi profesionálna s obrovským rozhľadom v danej problematike. V budúcnosti by som určite uprednostnila kurzy opäť s touto lektorkou :)

Marcela Kmeťová

5*

Myslím si, že priebeh kurzu bol v poriadku, všetky nedostatky resp. otázky boli zodpovedané a jasne vysvetlene.

Viera Veselá

5*

Kurz bol super, rovnomerne rozložený, zrozumiteľný. Práca lektorka super. Ak nebolo niečo jasné, hneď sa zastalo a všetko bolo znova dovysvetlované a doplnené príkladmi = SUPER!

Iveta Kamenárová

5*

Kurz bol skutočne kvalitný. Som veľmi rada, že som sa zúčastnila. Myslím, že som sa dozvedela aj viac ako som očakávala. Okrem množstva vedomostí aj aktuálnych noviniek v mzdách oceňujem aj príjemnú atmosféru na kurze.

Patrícia Stachová

5*

Kurz prebiehal podľa plánu, pričom boli zodpovedané všetky otázky a dotazy, ktoré som potrebovala vedieť. Dopodrobna boli vysvetlené základy miezd, ktoré sme počítali aj na praktických príkladoch.

Lenka Holienčinová

5*

Lektorka je profesionál na vysokej úrovni. Pozitívne hodnotím najmä príklady z praxe a neustále opakovanie naučených vecí.

PhDr. Adriana Sečkárová

5*

Lektorke pani Weberovej nie je čo vytknúť, jednoducho perfektný výklad.

Mgr. Marína Križanová

5*

Kurz prebiehal vecne a rýchlo, množstvo informácií, príkladov z praxe, kopec materiálov aj od pani lektorky, čo veľmi pomôžu v praxi.

Erika Kubicová

5*

Lektorka bola veľmi milá a vždy ochotne odpovedala na otázky aj mimo kurzu, či už telefonicky alebo mailom. Kurz prebiehal kľudnou formou a každá vec bola vysvetlená do úplného pochopenia.

Mgr. Nadežda Skalská

5*

Kurz splnil maximálne moja očakávania, dozvedela som sa všetko dôležité a veľmi chválim skvelú prednášajúcu. Celý priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne, taktiež veľmi chválim zabezpečenie materiálov k danej téme. Pani lektorka MARTA WEBEROVÁ je najlepšia lektorka, akú som kedy stretla, mala perfektné profesionálne vystupovanie, bohaté skúsenosti aj znalosti ako aj vynikajúci ľudský prístup a ochotu vždy pomôcť s učivom. Ďakujem za skvelý a obohacujúci kurz :)

Ing. Zuzana Hrušovská

5*

prehľadný, zrozumiteľný výklad, osobný prístup v prípade potreby, hodnotím na 1

Ing. Dominika Púčeková

5*

Kurz prebiehal v príjemnom prostredí s pani lektorkou z praxe, naučili sme sa všetko potrebné na zvládnutie mzdovej agendy.Lektorka bola veľmi milá, vedela poradiť pri každej otázke od nás. Je to veľká odborníčka, ktorá sa snažila vysvetliť danú problematiku na praktických príkladoch.

Ing. Mgr. Petra Černá

5*

100% spokojnosť, kurz splnil všetky očakávania, ktoré som mala, keď som sa prihlasovala. Výborné školiace materiály a veľké množstvo praktických príkladov. Lektorka je profesionálna a má vysokú odbornosť. Má ochotu zodpovedať všetky otázky. Opakovane vysvetlila, diskutovala. Na kurze bola priateľská atmosféra.

Martina Káčerová

5*

Priebeh kurzu bol veľmi zaujímavý a hlavne výstižný v prijemnej a priateľskej atmosfére, ktorú sme si všetci spravili. Pani lektorka bola veľmi priateľská, vždy nám ochotne vysvetlila a odpovedala na všetky otázky. Vo výučbe využívala príklady z praxe.

Simona Forróová

5*

Priebeh kurzu bol veľmi efektívne rozvrhnutý, prešli sme si teóriu, ktorú sme aplikovali do praxe. Práca lektora je pre nás obdivuhodná, predovšetkým vysvetliť zákon "po lopate" a naučiť ľudí počítať mzdy, ktorí v živote nevideli tieto spojitosti.

Michaela Kobzová Bartošová

5*

Kurz bol zábavný, veľmi veľa príkladov z bežného života. Pútavý pre začínajúceho mzdára, aj pre pokročilých odporúčam. Presne takýto kurz som potrebovala, aby som vedela čo robím. Veľmi dobré podklady - skriptá.

Judita Hlaváčová

5*

Prácu lektora hodnotím na výbornú, podrobne vysvetlil oblasť personalistiky a miezd, pričom použil skutočné prípady, odpovedal na všetky otázky.

Mgr. Petra Palatická

5*

Kurz prebiehal v dobrej atmosfére, páčili si mi nachystané materiály na vzdelávanie ako aj občerstvenie. S lektorom som veľmi spokojná. Má vynikajúci prehľad, plnohodnotné príklady, na ktorých som pochopila danú problematiku.

Daniela Libiaková

5*

Kurz bol postavený veľmi dobre, vysoká kvalita lektora sa odzrkadlila na priebehu a obsahu kurzu. Práca lektora výborná - nemám čo vytknúť.

Gabriela Šateková

5*

Kurz mi poskytol nové informácie zo mzdovej agendy a z oblasti personalistiky. Pani lektorka nám poskytla výklad zo zákona a pridala príklady z praxe na ktorých sa mzdová problematika dá ľahšie naučiť.

Mgr. Ivana Krompigelová

5*

Kurz splnil očakávania. Prebiehal v príjemnej atmosfére, lektorka profesionálna, milá. Výklad zrozumiteľný, ľahký na pochopenie, logicky usporiadaný. Bez problémov sa vrátila k nejasným veciam. Uvádzané príklady z praxe. Veľa som si zapamätala zo samotných hodín. Odporúčam kurz navštíviť.

Viktória Baková

5*

S priebehom kurzu som bola veľmi spokojná. Oceňujem, že mi bolo poskytnuté veľké množstvo materiálov a podkladov k štúdiu. Rovnako aj s prácou lektora som veľmi spokojná, nieje čo vytknúť. Bolo mi poskytnuté veľké množstvo informácií aj z praxe.

Tatiana Birošová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, boli nám poskytnuté všetky potrebné materiály (aj občerstvenie :) ). Všetky informácie nám boli prezentované prijateľnou zrozumiteľnou formou aj tempom. P. lektorka je príjemná odborníčka, prezentovala informácie zrozumiteľne, poskytla nám aj množstvo dodatočných informácii. Kvalitný kurz za prijateľnú cenu.

Monika Zvalová

5*

Cieľom kurzu bolo nadobudnúť prehľad o zákonníku práce, mzdách a personalistike. Pozitívne hodnotím, že nešlo o "memorovanie", ale praktický náhľad do problematiky. Veľké plus, že kurz vedie človek z praxe, ktorý veľmi zaujímavo podáva príklady a sú aj zapamätateľné. Prístup lektora hodnotím 5*.

Ivana Dreveňáková

5*

S kurzom som veľmi spokojná. Ja v tejto oblasti nemám žiadne skúsenosti, občas sa mi trošku stalo, že som sa stratila, ale mne osobne to dosť dalo, najmä ma zaujímalo počítanie miezd a trošku mi to otvorilo oči v tejto oblasti. Myslím si, že je dobré aj keď človek nebude v tomto pracovať, že keď má trošku prehľad v zákonníku práce a vie si prepočítať mzdu, tak je to veľké plus pre neho. Práca lektora bola na veľmi vysokej úrovni. Často nám hovoril príklady z praxe, čo bolo zaujímavé. V tejto oblasti je lektor veľký odborník, ale aj ako človek bol veľmi ľudský a ochotný. Pre mňa je to dosť veľký vzor ako sa vie v týchto veciach orientovať.

Katarína Frniaková

5*

Priebeh kurzu super, MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ! Lektor " klobúk dole" mál silný prehľad.

Vladimíra Kuzma Regrútová

5*

S priebehom kurzu som veľmi spokojná, obsahoval všetko čo som očakávala a určite aj oveľa viac. S lektorom som veľmi spokojná a vďačná za všetky praktické úlohy a príklady a veľmi príjemnú atmosféru v každý deň kurzu.

Katarína Šinková

5*

S kurzom som nadmieru spokojná. Myslím, že som sa dozvedela viac ako som očakávala, za čo som veľmi vďačná. Priebeh kurzu bol na výbornej úrovni. Pán Sýkora je všestranne vzdelaný človek a bolo mi cťou sa od neho učiť.

Martina Adámiková

4*

Veľký počet nových informácií, skvelé príklady, na ktorých sa dalo precvičiť výpočty. Lektor pracoval a vysvetľoval problematiku z vlastných skúseností, uvádzal reálne príklady, čo pomáhalo pochopiť určité situácie, ktoré môžu nastať.

Katarína Kirchmayerová

5*

Kurz bol veľmi dobre načasovaný na víkend. Pani lektorka je výborná, veľmi dobre vie vysvetliť danú problematiku.

Ing. Jana Kyselová

5*

Vynikajúca lektorka, ktorá bola ochotná všetko vysvetliť, zopakovať aj niekoľkokrát. Zároveň bola ochotná sa s nami podeliť o svoje skúsenosti z praxe.

Ing. Petra Vančová Korená

5*

Kurz bol poučný, naučila som sa počítať mzdy, zorientovať sa v zákonníku práce. Pani lektorka je veľmi milá, ochotná, veselá a priateľská. Kurz bol dobre odprezentovaný a odborný.

Zuzana Bendíková

5*

Priebeh kurzu bol v perfektnej nálade, čo sa týka lektora a aj kolektívu. Som maximálne spokojná. Lektorka je veľmi sympatická a skúsená.

Mgr. Klára Ravasová

5*

K priebehu kurzu nemám žiadne pripomienky. Kurz bol prehľadne vedený. Získali sme komplexný teoretický ako aj praktický prehľad k danej problematike. Lektor prednášal zrozumiteľne, zaujímavo a aj zábavne.

ADAM´S Consulting, s.r.o.

5*

Školenie bolo vynikajúce, lektorka úžasná. Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov, aj pre ľudí, čo už mzdy robia, ale chcú si objasniť a uzrejmiť všetky poznatky. Bola som veľmi spokojná.

Soňa Halajová

5*

Som veľmi spokojná naša lektorka má široký záber informácií, postupovala podľa plánu a dozvedeli sme sa informácie aj navyše. Oceňujem jej ľudský a pozitívny prístup. Obsiahnuté všetko čo človek potrebuje pre základ v orientovaní sa v oblasti zákonníka práce a výpočtu mzdy.

Jana Szárazová

5*

Kurz,aj obsah kurzu, bol robený logicky, všetko do seba postupne zapadalo, dávalo zmysel, takže som si naozaj rozšírila obzory a doplnila vzdelanie, čo bolo cieľom mojej účasti na kurze.

Bc. Marcela Fabianová

5*

Som spokojná. Páčilo sa mi že sa lektorka snažila všetko premietnuť do praxe.

Barbora Kočnerová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Lektorka veľmi energická, milá, poskytla nám veľa informácii z praxe.

Anna Minčičová

5*

Kurz bol výstižný. Lektorka mala príjemné vystupovanie, profesionálny prístup s praktickou stránkou.

Katarína Kovačičová

5*

Kurz prebiehal v najlepšom možnom ponímaní. Materiály boli excelentne pripravené, lektorka bola úžasná a išla podľa našich potrieb. Pani lektorka bola výborná, veľa praktických príkladov.

Monika Bartková

5*

Veľmi vďaka p. Tomečkovej. Kurz prebieha nad moje očakávania, na p. Tomečkovú a jej odprezentovanie mám len superlatíva.

Liana Hanzely

5*

Kurz dokonale splnil očakávania, priam predčil. Kurz bol rozvrhnutý do viacerých ucelených celkov, vďaka čomu sme mali možnosť si nechať informácie uležať v hlavách. Výborne spracované prezentácie, materiály, odpovede na všetky naše vzniknuté otázky, skvelá skupina, najlepšia lektorka. Lektorka je energická, znalá, pútavá, ochotná, ústretová. Nikto zo skupiny nestrácal vnímanie, výborne rečnícke schopnosti a vedomosti tiež.

Miroslava Držíková

5*

Lektor bol vynikajúci, boli nám zodpovedané všetky otázky a názorne nám všetko ukázal na príkladoch z praxe. Jeho prácu hodnotím veľmi kladne. Pán Cibulka mal super prístup.

Zuzana Havranová

5*

Som spokojná, páčilo sa mi, len by som prijala dlhší čas kurzu (viac hodín). Naučila som sa i dosť nových vecí (výpočty, teória, počítač ) a najmä práca som softvérom Olymp.

Ing. Denisa Plutová

5*

Výborná lektorka s dlhoročnou praxou. Zodpovedne a zrozumiteľne vysvetlila podstatu školenia a s prehľadom reagovala na naše prípadné otázky. Hodnotenie na jednotku.

Silvia Koššúthová

5*

Kurz splnil moje očakávania a dozvedela som sa informácie aj nad rámec. Lektorka precízne pripravená na hodiny, veľmi ochotná a trpezlivá aj so začiatočníkmi. Na hodinách bola výborná atmosféra.

Júlia Banská

5*

Super prístup lektora, milý, ochotný vysvetliť. Podrobné riešenie miezd, pochopenie súvislostí. Veľa som sa naučila, určite využijem v práci, dobrá atmosféra, užitočné informácie.

Dominika Pilátová

5*

Priebeh kurzu bol veľmi dobrý. Hodiny prebiehali v príjemnej atmosfére. Vždy boli zodpovedané všetky otázky, prípadne opätovne vysvetlené učivo. Oceňujem ochotu ústretovosť vyučujúcej, ktorá nám bola k dispozícii počas celého trávenia kurzu.

Veronika Bitunská

4*

Priebeh kurzu mi vyhovoval. Vyhovovalo mi, že sa riešila teoretická časť, aj praktická. Tiež mi vyhovoval čas kurzu v sobotu, resp. možnosť vzdelávať sa aj v sobotu. Práca lektora bola na dobrej úrovni, lektorka sa venovala praktickému riešeniu. Tiež bola ochotná poradiť, pomôcť počas kurzov. Záležalo jej, aby sme všetko pochopili.

Giertlová Petra

5*

Kurz mi objasnil všetkood základov vedenia miezd, čo bolo potrebné. Bol zameraný primeraným pomerom na teóriu a aj prax miezd. Lektorka prešla teóriu nutnú k ďalšej práci, vniesla do kurzu vlastné poznatky a skúsenosti a zamerala sa na praktickú časť.

Eva Kostúrová

5*

Kurz splnil moje očakávania, príjemný prístup p. Kováčovej. Bola som nadmieru spokojná s priebehom celého kurzu, vrelo odporúčam. Lektorka bola ochotná pomôcť na 100 %.

Slavomíra Šiandorová

5*

Dozvedela som sa, čo som potrebovala a aj veľa vecí navyše. S priebehom kurzu som spokojná, lektorka vysvetľovala všetko jasne a predovšetkým na praktických príkladoch. Prácu lektora hodnotím veľmi dobre, celý kurz bola pani lektorka pripravená, odpovedala na otázky jasne a v rámci vysvetľovania používala praktické príklady.

Ing. Mária Bačová

5*

Kurz prebiehal cez víkend, väčšinou takýto čas každý vypne, ale prostredníctvom zaujímavého výkladu lektorky boli pre nás tieto hodiny výnimočné. Chválim lektorku, veľmi milý prístup, profesionalita, zodpovedanie všetkých otázok, veľmi dobrá príprava, podklady e-mailom.

Janka Dendisová

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, výborná práca lektorky a veľmi hodnotné materiály, učebné pomôcky. Práca lektorky na vysokej úrovni, profesionálny prístup, veľa praktických skúseností a optimistický prístup ku všetkému. Výborný prehľad a vysvetľovanie danej problematiky.

Miroslava Truhlíková

5*

Kurz splnil moje očakávania, dokonca ich až prevýšil. Výborne spracované učebné materiály. Dozvedela som sa to, čo som potrebovala, dokonca aj veľa vecí naviac. Práca lektorky bola na vysokej úrovni. Zaujímavo a pútavo nám všetko vysvetlila, prepájala informácie s praktickými vecami z práce. Maximálna spokojnosť, milý prístup, profesionalita lektorky.

Barbora Slušná

5*

Kurz splnil moje očakávania. Priebeh kurzu bol podľa mojich predstáv. Utvrdila som sa v niektorých oblastiach, ktoré mi neboli jasné. Lektor jednoducho a s dobrým vysvetlením objasnil danú problematiku.

Soňa Okruhlicová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Až ich prevýšil. Dobre spracovaný učebný materiál + príklady z praxe, vhodne stanovený termín a rozsah hodín, miestnosť bola dobre vybavená, priebeh bez rušivých momentov. Lektorka bola výborne pripravená a navyše mala skúsenosti z praxe. Bola ochotná, ľudská a trpezlivá. Kurz som už odporučila aj mojim známym.

Iveta Langová

5*

Priebeh kurzu hodnotím veľmi dobre. Dobré oboznámenie s teóriou a veľa praktických príkladov. Lektorka bola výborná.

Linnet Michaličková

5*

Veľmi veľa som sa naučila, prebrali sme veľa rôznorodých vzorových príkladov, naučili sme sa rôzne modelové situácie. Páčilo sa mi časové rozpätie , myslím, že na to, aby sme sa dostali do oblasti miezd a pochopili hlavnej problematike, bol super. Lektorka je veľmi príjemná, na všetko viackrát odpovedala, vedela dobre vysvetliť.

Mária Caganová

5*

Kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére. P. Sýkora svojimi vedomosťami a názormi by mohol byť VZOR pre všetkých zamestnávateľov.!!! Prácu p. Sýkoru hodnotím veľmi pozitívne. Oceňujem jeho ochotu a trpezlivosť nám všetko vysvetliť aj viac krát. Ďakujeme.

Eleonóra Juríčková

5*

Na kurze som sa dozvedela všetko potrebné k mojej práci. Veľmi mi to pomohlo v zorientovaní v oblasti personalistiky a hlavne vo výpočte miezd. Pán lektor veľmi podrobne všetko vysvetlil a prípadne zopakoval. Bol veľmi milý a uvádzal aj príklady z praxe, čo bolo poučné.

Zuzana Magyaricsová

5*

Kurz prebiehal v poriadku, dobre organizovaný, vysvetlená látka nadväzovala, asi by bol potrebný o 1 deň naviac. Veľa učiva na 5 dní, viac času na vysvetlenie rôznych tlačív a postupov. Lektorka - výborná!!! Dávala veľa príkladov z praxe, zrozumiteľne vysvetľovala, ucelene, nadväznosť učiva, odpovedala na otázky, vysvetlila viackrát, ak niekto nepochopil.

Katarína Fridrichová

5*

Kurz prebiehal veľmi profesionálnym prístupom, ale takisto skvelou komunikáciou, veľmi zaujímavým výkladom, kde bola teória vysvetlená aj z bežnej praxe. Naozaj pochopí aj úplný začiatočník.

Michaela Juhásová

5*

Kurz úplne splnil moje očakávania, poskytol mi základný prehľad o mzdách a personalistike a vytvoril ucelený obraz. Kurz prebiehal podľa predstáv, rýchlosť vysvetľovania bola ideálna, preberanie príkladov z praxe bolo zaujímavým spestrením. Pani Švaňová bola určite najlepšou lektorkou, akú som mala možnosť doteraz zažiť. Úžasný profesionál s obdivuhodným prehľadom o problematike a zároveň milým a ústretovým prístupom.

Lenka Rippová

5*

Poskytnuté materiály boli bohaté, teória bola prekladaná príkladmi a príkladmi a pikoškami z praxe. Lektorka p. Šlajferčíková je praxou ostrielaná osôbka, ktorá s nadšením dokáže predať svoje vedomosti a praktické skúsenosti aj úplnému nováčikovi.

Martina Šimková

5*

Školiteľ bol ústretový, dozvedela som sa veľa vecí aj z praxe, účtovali sme aj na počítačoch, čo bolo veľké plus. Lektor pán Cibulka je priateľský, ústretový, snažil sa nám dať úplne všetky informácie, ktoré sme stihli v rámci hodín. Veľmi sa mi páčilo, že príklady sme odskúšali aj na počítačoch. Ozrejmili sme si program Olymp a vyskúšali ako sa v ňom pracuje.

Dávid Seczel

5*

Kurz bol veľmi zaujímavý. Vždy som sa dozvedel niečo nové. Lektor veľmi zaujímavo prednášal, vedel odpovedať na všetky otázky a dal si záležať, aby sme všetko pochopili a rozumeli tomu.

Tatiana Körtvély

5*

Som veľmi spokojná s kurzom. Pomôcky na kurz veľmi pochvaľujem a prístup lektora vynikajúci. Lektor bol výborný, všetko poriadne vysvetlil, odpovedal na všetky otázky, veľmi oceňujem prácu s technikou.

Ľubica Dobranská

5*

Perfektný kurz, ináč to ani napísať neviem :) Mám dobrý pocit, že som sa kurzu zúčastnila, naučila som sa dosť veľa vzhľadom na to, že touto problematikou sa v práci nezaoberám. Perfektná lektorka, milá, vidno že ju práca baví. Snažila sa, kurz splnený na 200% :)

Dana Šebová

5*

Pre začiatočníkov na mzdy výborné. Lektorka výbornej objasnila problematiku Oceňujem jej znalosti z praxe. Skvelý prístup a pútavý prednes. Svoju úlohu splnila veľmi profesionálne. Je talentovaná ako pedagóg.

Mária Pagáčová

5*

Kurz splnil moje očakávania, páčil sa mi prístup lektorky, bola možnosť diskusie, riešili sme konkrétne príklady ako to riešiť v bežnom pracovnom živote, procese. Lektorka bola veľmi príjemná, na vysokej profesionálnej úrovni, má skúsenosti z praxe, vie podať a naučiť, čo je veľmi dôležité, vždy pozitívne naladená.

Iveta Pitlíková

5*

Kurz ma naučil všetko, čo je potrebné pre prácu mzdového účtovníka teoreticky a prakticky. Kurz bol realizovaný aj na základe teoretických znalostí aj praktických skúseností, čo sa mi páčilo, lektorka používala mnoho príkladov aj z praxe, dávala nám priestor k otázkam a možnosť sa zapájať. Vysvetľovala učivo profesionálne, z použitím príkladov z praxe, bola veľmi ochotná, príjemná, nápomocná. Vie zaujať a udržať pozornosť študentov.

Ivana Vetráková

5*

Kurz nadmieru splnil očakávania. Veľa praktických ukážok, cvičení a postrehy z praxe. Výborné. Lektorka ochotne reagovala na všetky otázky. Vytvárala priestor a čas pre menej zdatných účastníkov. Prinášala praktické postrehy vnímavo reagovala na potreby účastníkov.

Imrich Fehér

5*

Školiteľka, pani Weberová, je trpezlivá, žiadna otázka nie je hlúpa, čo treba zopakuje, tempo prispôsobuje študentom. Kurz ubieha ako voda, všetko je jasne vysvetlené a prezentácia veľmi prehľadná aj pre úplného laika v oblasti miezd a personalistiky. Veľmi odporúčam.

Helena Franková

5*

Veľká spokojnosť. Kurz prebiehal plynulo, zrozumiteľne, nemám žiadne výhrady. Lektorka vysvetľovala veľmi zrozumiteľne, vecne, má príjemný hlas.

Anna Janíčková

5*

Kurz prebiehal nad moje očakávania. Ďakujem lektorke za príjemnú prezentáciu. Príjemná lektorka, žiadna otázka nezostala nezodpovedaná, celá problematika prebratá tak, aby sme porozumeli. Pani lektorka nás veľmi odborne a profesionálne previedla celým kurzom.

Lucia Mihoková

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, agentúra poskytla potrebné materiály, kuchynka a občerstvenie boli k dispozícii. Všetko pripravené, priestory klimatizované, skúsení lektori. Lektorka je veľmi príjemná, skúsená a uvádzala veľa príkladov z praxe. Rada odpovedala na všetky naše otázky, upozornila na dôležité veci.

Katarína Valičková

5*

Kurz splnil moje očakávania. Naučila som sa tu presne to, čo som pre svoju prax potrebovala. Kurz prebehol vo výbornej atmosfére s vynikajúcou školiteľkou. Postupne sme s prešli ZP a ostatné potrebné teor. základy a následne sme si počítali príklady. Perfektný prístup, dôsledne vysvetlené. Vynikajúco pripravené a zrealizované. Práca lektora - vysoko odborná, fundovaná, nemám žiadne námietky, oceňujem prístup, dôsledné vysvetlenie celej problematiky.

Jela Školková

5*

S kurzom a jeho náplňou som spokojná, určite mi pomôže v ďalšom profesijnom živote.

Petra Hladká

5*

Dostatok materiálov na kurze, priebeh v poriadku. Milý, skúsený lektor, hovoril k veci, obsahovo maximálne, problematike sa venoval maximálne.

Simona Bíleková

5*

Kurz bol nad moje očakávania. Pre úplných začiatočníkov trochu náročnejšie, ale zvládnuteľné tempo a získanie nových informácií. Lektorka mala extrémne množstvo vedomostí z danej oblasti, tým pádom sme sa dozvedeli aj niečo navyše, za čo jej ďakujem.

Žaneta Gyalogová

5*

Na kurze som sa cítila dobre. Veľa nových poznatkov a informácii som dostala. Splnil moje očakávania nad mieru. Doteraz najlepšia lektorka, viackrát vysvetlila, keď sme nerozumeli niečomu, veľa príkladov sme dostali zo života z praxe lektorky.

Adela Putnocká

5*

Veľmi dobrý kurz, rozsiahly, úplný, postačujúci pre začiatočníkov. Materiály výborné, použiteľné v práci. Lektorka bola veľmi dobrá, kvalitné podklady, základné poznatky prehľadne spracované, odborne na vysokej úrovni, ústretová.

Petra Hoffmannová

5*

Osobne už chápem oveľa viac z toho, čo robí náš účtovník a mzdár. Každá problematika bola riešená dopodrobna, až kým človek nepochopí podstatu veci. Lektor bol trpezlivý, vie čo prednáša a dokáže zodpovedať na všetky relevantné otázky. Veľká spokojnosť.

Peter Ondrovič

5*

Kurz prekonal moje očakávania. Bol praktický s dobrým výkladom, praktickou skúsenosťou prednášajúceho, dobrým prístupom a nadväzoval na seba. Mohol byť aj dlhší. Práca lektora bola profesionálna, priateľská. Niektorá rozbor bol možno priveľmi obšírny, ale nevadí.

Regina Gorodovová

5*

Spokojná, primerané tempo, dobre vysvetlené aj niekoľko krát, koľko bolo treba.

Jaroslava Javorská

5*

Priebeh kurzu bol dobrý, síce zvládnuť spracovať toľko nových informácií počas 5-tich dní je vcelku dosť náročné, ale dá sa to zvládnuť. Pani lektorka bola úžasná, snažila sa nám vysvetliť všetko, čo najpodrobnejšie a v prípade našich nejasností nám všetko vysvetlila ešte raz.

Ľudmila Novotná

5*

Daný kurz splnil moje očakávania nad mieru. Naučila som sa množstvo nových vecí a obohatila si vedomosti. Priebeh na výbornú, môžem len odporúčať. Práca lektora bola ústretová, snažila sa vždy pomôcť. Jej vystupovanie bolo príjemné. Naučila nás množstvo nových vecí, čo sa týka oblasti miezd. S ňou sa táto problematika nezdala ani ťažká, keď nám to vysvetlila svojím spôsobom aj z praxe.

Henrieta Sanislová

5*

Kurz prebiehal nad očakávania, každá hodina bola zaujímavá. Zrozumiteľnou formou vhodný aj pre začiatočníka. Pripravenosť lektorky na vysokej úrovni. Boli uvedené aj príklady z praxe. Každý deň dobrá nálada a úsmev na tvári.

Michaela Sárossyová

5*

Kurz určite splnil moje očakávania, dostala som sa hlbšie do problematiky mzdy a personalistiky. Priebeh kurzu sa niesol v kamarátskom duchu, veľmi sa mi páčilo, že školiteľka nám vysvetľovala všetko dopodrobna a stále som porozumela jej výkladu. Lektorka bola skvelá, prehľadne vysvetlila každú jednu tému, tak aby sme porozumeli všetci na školení. Bola kamarátska a veľmi dostačujúco všetko vysvetlila.

Katarína Vojteková

5*

Kurz sa mi páčil, priniesol mi mnoho poznatkov. Lektorka si svoju prácu plnila úžasne. Všetko krásne povysvetľovala, ochotne odpovedala na naše otázky. V tomto krátkom časovom rozpätí sa snažila nám všetko, čo budeme potrebovať v praxi, vysvetliť.

Alena Gondová

5*

Kurz mi dal ucelený pohľad na problematiku miezd, a to z praktického hľadiska. Kurz na seba pekne nadväzoval počas jednotlivých dní - od základnej teórie až po komplexné spracovanie miezd. Páčila sa mi nadväznosť a prepájanie oblastí súvisiacich so mzdami. Oceňujem lektorkin profesionálny prístup a rozhľad. Taktiež spôsob prezentovania a celkovo ochotný a ústretový prístup.

Martina Moravčíková

5*

Kurz bol nad moje očakávania, nakoľko som sa obávala, že to bude predovšetkým monológ zo strany prednášajúceho, čo nebolo :) Nemám ani, čo dodať. Kurz prebiehal časovo alebo resp. presne takou rýchlosťou ako začiatočník potrebuje. Plusom boli vždy "priložené" nejaké príklady, ktoré boli prínosom pre rýchlejšie pochopenie a predstavenie si istých situácii. Akurát viacej príkladov a riešení na doma by mohlo byť okej :) Aj keď 100 ľudí - 100 chutí = kto chce ráta aj naviac. Pani Tomečková promtne odpovedala na akékoľvek otázky, či už z prostredia praxe alebo teórie, nezáležalo na váhe otázky. Veľká pohoda a uvoľnená atmosféra, hneď na 1. hodine bolo predstavenie - to je super začiatok.

Iveta Balcová

5*

Som spokojná s priebehom kurzu, aj tak si však musím dobrať doma určité látky a povenovať sa výpočtom. Veľká spokojnosť s lektorkou. Bola vždy v dobrej nálade a snaží sa, čo najlepšie vysvetliť učivo + veľké pozitívum sú tipy z praxe.

Iveta Pomichalová

5*

Skriptá a pomôcky boli zabezpečené na úrovni. Odborný výklad od lektorky na vysokej úrovni. Lektorka prednášala zrozumiteľne, bola ochotná dovysvetlovať veci, ktoré boli nejasné. Veľmi príjemné vystupovanie a prístup k nám.

Katarína Vinšová

5*

Lektor vysvetľoval zrozumiteľne a vždy zodpovedal otázky. Skriptá ku kurzu pomohli. Veľmi sa mi páčilo, že sme sa učili spolu so zákonmi, ktoré sme si listovali a do budúcna aspoň viem , čo kde hľadať.

Peter Janek

5*

Všetko bolo dobré a som veľmi spokojný. Je síce viac orientovaný na mzdy, ale je to jeho náplň. Možno pridať aj niečo z personálnych stratégií, ale nemusí byť, keď je to základný kurz. Prispôsobenie termínov podľa potrieb skupiny. Výborná lektorka s prehľadom, ochotou vysvetliť až do porozumenia, výborný príjemný ľudský prístup, bohaté ľudské skúsenosti z praxe.

Kristína Volnerová

5*

Predčil moje očakávania. Veľmi nápomocný a zaujímavý kurz. Primeraná dĺžka, výklad bol veľmi jasný, vždy bol aj priestor na otázky - vysoká úroveň. Som nadmieru spokojná s prácou lektorky. Veľmi jasný výklad, príklady z praxe, zrozumiteľne odprezentované. Lektorka je odborník v praxi, skúsená, ochotná všetko zodpovedať a ešte veľmi milá.

Lucia Maderová

5*

Výborný kurz pre začiatočníkov v oblasti miezd, rýchle zorientovanie v širokej problematike. Zrozumiteľné a jasné vysvetľovanie, praktické a rýchle odpovede na široký okruh otázok.

Alexandra Hrušková

5*

Tento kurz splnil v plnej miere moje očakávania a som spokojná. Priebeh kurzu bol plynulý. Pekne na seba nadväzovali jednotlivé hodiny a p. lektorka objasnila všetky dôležité témy a potrebné informácie. Pani lektorka a jej vysvetľovanie bolo perfektné, je odborníčka vo svojom obore s praxou a jej hodiny mi budú prínosom do budúcna.

Mária Čengelová

5*

Ako začínajúci účtovník a personalista viem všetky nadobudnuté informácie využiť v praxi. Kurz prebiehal podľa určitej schémy, od zákonníka práce až po všetky výpočty miezd, PN, dovoleniek, všetko, čo má mzdový účtovník vedieť. Taktiež aj personalista. Dobre viem všetko využiť v praxi, za čo ďakujem. Lektor sa plne venoval všetkým účastníkom kurzu, zodpovedal všetky otázky. Odpovedal aj na konkrétne situácie, ktoré máme v praxi, bol ústretový a odborne na veľmi dobrej úrovni.

Alžbeta Zvolenská

5*

Informácie sme dostávali postupne nabaľované, zopakovali sme si ich viackrát, niekedy boli veľmi nutné, ale našťastie dôležité veci sme si povedali niekoľkokrát. Lektorka bola príjemná, uvádzala veľa príkladov z praxe, ochotná zodpovedať otázky aj nad rámec kurzu.

Veronika Flachbartová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Upevnila som si svoje doterajšie vedomosti a naučila som sa aj veľa nového. S priebehom kurzu som spokojná. Na začiatku kurzu sme boli dostatočne oboznámení s teoretickou časťou a ďalej sme sa venovali hlavne praktickej časti. Výhoda - veľa príkladov z praxe. Lektorka je milá, ochotná a hlavne odborníčka vo svojom odbore. Snažila sa zodpovedať na všetky naše otázky.

Zuzana Rýdza

5*

Bola som veľmi spokojná. Po obsahovej stránke aj po stránke pridanej hodnoty v podobe lektora. Kurz prebehol v príjemnej atmosfére, obsahovo veľmi obšírny, aj nad rámec kurzu. Vhodné prepojenie aj s inými oblasťami a príbuznými témami. Lektor bol ústretový, odborne veľmi zdatný, príjemný, otvorený diskusii a ochotný odpovedať na otázky.

Dominika Prašková

5*

Kurz predčil moje očakávania. Kurz naučí všetky základné vedomosti z oblasti miezd a personalistiky. Ukáže výpočty, čo robí program automaticky, aby ste zistili, čo sa deje na pozadí a pochopili postup. Lektor je skúsený. Rozpráva skúsenosti z praxe. Pútavo rozpráva, veľmi som bola spokojná s prednesom.

Ivana Murinová

5*

Kurz bol nad očakávania. Kurz mi dal veľa. Preberali sme všetko postupne, zrozumiteľne. Každé otázky boli zodpovedané. Najlepší lektor, najlepší prístup, skvelé vystupovanie, príjemný, vie vysvetliť na praktických príkladoch z praxe, vie o čom hovorí.

Andrea Bencová

5*

Kurz bol dobre časovo rozvrhnutý, ponúkal dobre zhrnuté informácie. Na kurze som sa dozvedela veľa faktov a praktických informácií, ktoré sa dajú zvládnuť, do danej problematiky je to dobrý štart. Pán Sýkora je otvorený, komunikatívny človek, vždy vedel reagovať a zodpovedať nám všetky naše otázky, niekedy aj viackrát.

Jana Vachalíková

5*

Veľmi praktické príklady z praxe. Teória - výklad, ktorý pochopil každý. Skvele vysvetlené pojmy, ochotná, príjemná, profesionálny prístup. Skvelé vysvetlenie teórie prepojené s praxou. Fantastický prístup.

Zuzana Marčeková

5*

Kurz je dobre štrukturovaný, keďže je teória vysvetlená na praktických príkladoch. Prebrali sa všetky témy, o ktoré mali účastníci záujem. Lektorka je veľmi skúsená v odbore, informácie poskytovala zreteľne, teóriu vedela veľmi dobre aplikovať do praxe, odpovedala na všetky otázky.

Lucia Hudáková

5*

Jednotlivé dni kurzu nadväzovali súbežne na seba. Od oboznámenia sa zo Zákonníkom práce cez praktické príklady až do kompletných riešení príkladov. Lektorka p. Barbuščák bola veľmi príjemná, vždy ochotná zodpovedať všetky otázky aj viackrát. Výklad vysvetlený jasne a zrozumiteľne s použitím množstva praktických príkladov.

Mgr. Ivana Malková

5*

Kurz splnil očakávanie nadlimitne. Bol veľmi informujúci a pre začiatočníkov aj zrozumiteľný. Lektor bol perfektný, nabitý informáciami a vždy ústretový pri riešení akéhokoľvek problému.

Lucia Bartovicová

5*

Kurz bol veľmi intenzívny s množstvom praktických príkladom a prácou v mzdovom softvéri. Lektor bol veľmi dobre zorientovaný v problematike, štrukturovaný s dôrazom priniesť maximum mzdových informácii pre účastníka kurzu.

Katarína Koucunová

5*

Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne ako z teoretickej tak aj z praktickej časti, plus práca na PC a tiež dostupné materiály. S lektorom som veľmi spokojná, podával veľmi jasný výklad, zrozumiteľný aj pre laika, ľudský prístup.

Lenka Jakubcová

5*

Očakávania kurz naplnil na 100%, prešli sme všetky očakávané témy teórie + praxe. Priebeh kurzu bol dobre zorganizovaný, prehľadný, ľahko pochopiteľný. Cením si najmä veľa prehľadných príkladov, prácu priamo v softvéri. Každý kurz bol naplnený do poslednej minúty. Veľa si nesiem so sebou do praxe. Ďakujem. Lektor prednášal pútavo, s veľa príkladmi z praxe, dokázal odpovedať, reagovať na každú otázku. Výklad vhodne oživoval humorom z praxe. Logickosť v témach, ako po sebe nasledovali.

Jaroslava Borošová

5*

Kurz prebiehal priebežne, teória a praktické počítanie. Páčilo sa mi, že sme počítali hneď od začiatku kurzu. Pani lektorka nám logicky vysvetlila výpočet mzdy a dala priestor každému sa nahlas vyjadriť k výpočtom. Ukázala nám všetky možné varianty k výpočtu miezd.

Karin Ejemová

5*

Z kurzu mám veľmi dobrý dojem, chodila som sem s radosťou, príjemná atmosféra pri výučbe. Super prístup pani lektorky, milá, vysvetlenie s porozumením.

Bianka Mária Lenďáková

5*

Ako úplný začiatočník som porozumela základy a podstatu personalistiky a mzdového účtovníctva. Za pomerne krátky čas sme stihli perbrať mnoho informácií. Riešili sme príklady výpočtov miezd. Lektorka vysvetlila všetko potrebné, na otázky ochotne odpovedala a vysvetlila.

Ing. Beáta Brnová

4*

Kurz mi pomohol pri prehľade danej oblasti v rozsahu zodpovedajúcim časovým možnostiam. Páčilo sa mi spracovanie materiálov a preberajúce témy. Pridanou hodnotou bola určite prax pani lektorky. Veľmi pozitívne vnímam postrehy z praxe a možnosť diskusie o prípadoch, s ktorými sme sa reálne stretli. Príklady sme prechádzali detailne a v prípade nejasností nebol problém vrátiť sa k tomu viackrát.

Ing. Petra Svetlíková

5*

Kurz splnil nadmieru moje očakávania. Kurz bol vedený systematicky, obsiahol všetky oblasti danej problematiky. Materiály poskytnuté boli prehľadne napísané. Ako plus hodnotím príklady z praxe. Lektorka je vynikajúcim odborníkom vo svojej oblasti. Je milá, ochotná všetko vysvetliť. Má prehľad nielen v teórií, ale najmä v praxi.

Michaela Fakačová

5*

Dozvedela som sa viac o mzdovej problematike, o výpočtoch rôznych druhov miezd, teoretickej a praktickej časti. Pani lektorka bola z praxe a dobre nám vysvetlila danú problematiku.

Kristína Raffajová

5*

Kurz bol veľmi prínosný. Veľmi dobre a zreteľne vysvetlené, podrobne. Obsah aj organizácia super. Vynikajúca lektorka, všetko vysvetlí na praktických príkladoch, ak niekto nerozumie, vráti sa k tomu bez problémov. Veľmi dobré poznatky aj z praxe.

Lenka Martišková

5*

Kurz ma naučil všetko, čo som potrebovala a chcela vedieť. Budem to potrebovať pri svojej práci v budúcnosti. Hodiny boli veľmi prínosné, hlavne super vysvetlené pani lektorkou. Veľmi oceňujem praktické vysvetlenie na príkladoch zo života, presné postupy, zadania zrozumiteľne vypracované. Pani lektorka bola vždy veľmi milá, ústretová, nikdy nemala problém odpovedať na akúkoľvek otázku. Naučila nás veľmi podrobne všetko aj z materiálov.

Alena Svoradová

5*

Super...Lektor na jednotku. Nebolo to suché mentorovanie zákonov, ktoré si každý môže na internete prečítať sám. Praktické príklady, ktoré by v praxi mohli nastať a tiež podané niekedy aj žartom, to všetko bolo fajn. Čas - hodiny venované kurzu boli využité naplno a vzhľadom na sťažené ukončenie kurzu a ochota lektora nám venovať aj čosi naviac ... ďakujem. Na lektorovi bolo poznať, že sa v danom obore vyzná, ako sa hovorí je v tom "doma". Okrem toho mu nechýba trpezlivosť so žiakom, čo u každého "učiteľa" nie je samozrejmosť. Agentúra by si takého lektora mala udržať. Ešte raz ďakujem. Alena Svoradová.

Mgr. Martina Bezáková

5*

Pán Cibulka je vyborny lektor. Som spokojna

Ing. Adriana Minarcinyova Minarcinyova

5*

Veľmi profesionálne a odborne prevedený kurz. Získala som množstvo informácií a vedomosti v danej problematike. Veľmi dobré je, že zároveň s teóriou sa aj prakticky pracuje v mzdovom programe, čo je veľké plus. Lektor je kvalifikovaný odborník a vie podať množstvo odborných rád . Som veľmi spokojná s týmto kurzom. Ďakujem.

Jana Magyarová

5*

Kurz ma naučil to, čo som potrebovala a prečo som sa na neho prihlásila. Perfektne príjemná atmosféra, priateľský kolektív. Hodiny plné aktuálnych informácii, dokázali sme vyriešiť aj naše osobné otázky z praxe. Lektorka Janka bola príjemná, informovala nás príkladmi z praxe, vedela odpovedať aj na naše osobné otázky. Kvalita prednášok je na vysokej profesnej úrovni, len si ju udržať aj naďalej :)

Maryna Shevtsova

5*

Lektorka boal skvelá. Kurz sa mi veľmi páčil. Odporúčané. Päť hviezdičiek.

Mgr. Katarína Gavláková

5*

S kurzom Mzdy a personalistika, ktorý viedla lektorka pani Mária Aghová som bola nadmieru spokojná, splnil všetky moje očakávania. Týmto kurzom sme získlali veľmi veľa skúseností, či v teoretickej alebo v praktickej oblasti.

Jarmila Mihalovičová

5*

Kurz splnil očakávania nad rámec. Myslím, že na základe času, ktorý sme mali určený na prebratie látky sme obsahovo prešli všetko, čo bolo treba pre "začiatočníka". S pani lektorkou som bola osobne veľmi spokojná, ochota vysvetľovať každú otázku, pani bola veľmi milá, príjemná.

Ing. Martina Jelínková

5*

Obsahovo bol kurz veľmi dobre spracovaný. Pani lektorka bola veľmi zlatá, snažila sa všetko vysvetliť nielen z teoretického, ale aj z praktického hľadiska, rozprávala veľmi pútavo.

Jana Jana Gombárová

5*

Lektorka PhDr. Mária Aghová nám vysvetlila teóriu, praktické výpočty aj prácu s účtovným programom. Dostali sme aj veľa užitočných materiálov k danej problematike. S kurzom som spokojná, dozvedela som sa veľa nových veci.

Mgr. Andrea Šániková

5*

Kurz hodnotím pozitívne, všetko bolo kvalitne do detailov vysvetlené a odnášam si z neho veľa nových znalostí. Lektorka nám všetko do podrobna vysvetlila, ochotne odpovedala na všetky otázky.

Peter Tímea Pšenáková

5*

Ďakujem veľmi pekne pani lektorke Adriane Bielik Petríkovej za jej milý a profesionálny prístup. Kurz bol veľmi dobre organizovaný a na vysokej odbornej úrovni ,vysvetlené veľmi zrozumiteľne a pochopiteľne. Dozvedeli sme sa veľa užitočných informácii ktoré môžme využiť v praxi.

Beatrix Molnárová

5*

Veľmi kvalitný kurz mzdového účtovníctva. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, podrobne, skutočne. Komunikácia s agentúrou výborná.

Adriana Adriana Božiková

5*

Pani inžinierka bola super lektorka. Ďakujem

Lucia Lucia Dragošová

5*

Tento kurz bol vynikajúci, pani lektorka veľmi milá a ústretová, podrobne vysvetlila danú problematiku na príkladoch a podala aj svoje praktické skúsenosti. V problematike dokonale zorientovaná, bola ochotná zodpovedať aj na doplňujúce otázky. Poznatky z kurzu využijem v praxi a kurz Jednoznačne odporúčam!

Marian Marian Strigáč

5*

Veľmi ústretový a pedagogický prístup prednášajúceho. Vždy čaká kým všetci študenti majú dokončenú úlohu resp. sa nachádzajú v tom istom kroku. Otvorený akýmkoľvek otázkam a vždy zodpovedané ihneď alebo na ďalšiu hodinu. Obsah školenia je dosť rozsiahly ale dá sa zvládnuť. Ďakujem

Celkovo 266 recenzií

Aktuálne termíny

Mzdy a personalistika

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
25. 10. 2021 - 12. 11. 2021 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

5 voľných miest

Sobotný ONLINE kurz od 08:30 do 14:00
06. 11. 2021 - 11. 12. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Jašková (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

5 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
08. 11. 2021 - 26. 11. 2021 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

3 voľné miesta

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 20:10
22. 11. 2021 - 09. 12. 2021 (kalendár)
lektor: Jana Šlajferčíková (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

7 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
29. 11. 2021 - 15. 12. 2021 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

7 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
12. 01. 2022 - 28. 01. 2022 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

8 voľných miest

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:30
22. 01. 2022 - 13. 02. 2022 (kalendár)
lektor: Martina Švaňová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

8 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.