Zákaznícka zóna

Podvojné účtovníctvo
5* 488 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa viesť podvojné účtovníctvo, aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pripravili množstvo príkladov, s ktorými pochopíte pravidlá účtovania. Už ste sa v minulosti s podvojným účtovníctvom stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákone. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. 

Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí postupy účtovania a prácu s účtovným programom.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou podvojného účtovníctva. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže účtovanie v jednotlivých účtovných triedach, príp. aj prehľad v závierke

Na záver kurzu si skúsite účtovanie na počítači v niektorom z programov (najčastejšie Pohoda, Money S3, Omega alebo Oberon).

Detailný obsah kurzu:

  1. Zákon o účtovníctve
  2. Účtovanie v účtovej triede 0 - dlhodobý majetok
  3. Účtovanie v účtovej triede 1 - zásoby
  4. Účtovanie v účtovej triede 2 - finančné účty
  5. Účtovanie v účtovej triede 3 - zúčtovacie vzťahy
  6. Účtovanie v účtovej triede 4 - kapitálové účty
  7. Účtovanie v účtovej triede 5 - náklady
  8. Účtovanie v účtovej triede 6 - výnosy
  9. Opakovanie

Čo je zahrnuté v cene?

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Akreditované osvedčenie získate po úspešnom absolvovaní teoretického a praktického testu (min. úspešnosť na získanie je 60%).

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Viktória Bebjaková, Bratislava

5*

Vysoko oceňujem odbornú stránku ako aj prístup lektora Ing. Sýkoru, ktorý nám systematicky a jasne objasnil túto oblasť. Ďakujem aj za skvelú organizáciu kurzu. Zároveň prajem množstvo pracovných úspechov a spokojných klientov.

Ing. Miroslava Magurová

4*

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za kurz "Podvojné účtovníctvo" prebiehajúce v Michalovciach a vyzdvihnúť prácu lektorky Ing. Harvánkovej. V jej podaní kurz prebiehal zrozumiteľnou formou, jej zanietenosť pre túto prácu určite pozitívne zapôsobila na všetkých účastníkov a v neposlednej rade jej prístup k ľuďom je obdivuhodný. Som veľmi rada, že som tento kurz absolvovala a Vašu agentúru budem odporúčať ďalším záujemcom. Ešte raz ďakujem!

Ing. Miloš Timko

5*

Tento kurz mi poskytol presne to čo som od neho očakával. Množstvo príkladov a účtovných situácií z praxe, podložených fundovaným výkladom lektorky Ing. Moniky Ihnátovej. Veľa otázok týkajúcich sa účtovníctva bolo zodpovedaných profesionálkou z praxe, doplnených o reálne prípady firiem. Kurz hodnotím vďaka lektorke veľmi vysoko a odporučil by som ho jednak pre tých, ktorí začínajú s podvojným účtovníctvom a aj pre tých, ktorí chcú získať väčšiu sebaistotu v účtovaní. Tiež oceňujem výborné školiace priestory s dobrou dostupnosťou a dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti, výbornú cenu a ústretový a zákaznícky orientovaný personál agentúry JASPIS.

Alena Hubinská

5*

Bola som spokojná. Napriek tomu, že som čiastočne z praxe, nemám čo kritizovať ani vylepšovať. Výklad bol jasný, zrozumiteľný aj pre úplných laikov. Prístup lektorky bol profesionálny a zároveň jej vystupovanie milé a ľudské.

Ildikó Rusňáková

5*

Veľmi sa mi páčili praktické skúsenosti lektora pomocou ktorých nám jednoduchšie vysvetlil princípy.

Alena Oberučová

5*

Veľmi dobré priblíženie účtovníctva a účtovných prípadov. Lektor bol super. Veľmi dobre nás zasvätil do danej problematiky. Kurz môžem odporučiť, kto sa potrebuje naučiť účtovať, určite sa mu to podarí!!!

Erika Jablonski

5*

Lektorka spravila z každej hodiny zaujímavý výklad, vedela nás udržať v aktivite, komplexne veci vysvetliť, prakticky nám ich podložiť...pohľad aký nám na účtovníctvo dala bol super, vidno, že tým žije a tým pádom sme s tým žili aj my. Získala som komplexný prehľad a pozitívne ma to navnadilo na prax :) Trošku výhradu mám k učebni - niekedy tu bola zima, ale dalo sa to vydržať :)

Petronela Babničová

5*

Vynikajúco spracované podklady, oceňujem občerstvenie, kávička padla vhod :). V kurze sú naozaj obsiahnuté všetky potrebné informácie. Pani Zečevičová bola príjemná vyučujúca, ktorá sa snažila vložiť do vyuč. procesu aj svoje skúsenosti z praxe, za čo jej ďakujem!

Václav Cmár

5*

Kurz splnil moje očakávania, je vhodný pre ľudí, ktorí nemajú s PU praktické skúsenosti a tiež aj pre ľudí so základnými znalosťami. Lektor odviedol profesionálnu prácu, prezentoval veľké množstvo skúseností z praxe, zodpovedal aj otázky priamo nesúvisiace s plánom vyučby.

Bc. Martin Miško

5*

Lektorka je priateľská, ochotná poradiť, skúsená. Kurz prebiehal bez problémov v dostatočnom tempe, prebralo sa všetko čo sme potrebovali a niekedy aj viac.

Veronika Štefániková

5*

Kurz bol super. Som najspokojnejšia. Školiteľ by dostal aj 10 hviezdičiek. Veľa toho naučil, príjemné vystupovanie, atmosféra na kurze tiež príjemná. Výborný kurz, ktorý aj v krátkom čase vie toho dosť naučiť.

Vladimíra Ďuriačová

5*

Som vysoko spokojná s priebehom kurzu podvojného účtovníctva, ktorý viedol pán Cibulka v Nitre. Jeho prístup a poskytnuté informácie, vystupovanie, chovanie - vysoká spokojnosť. Môžem Vašu Agentúru odporúčať aj ďalej, viem ,že neurobím zle.

Jaroslav Kúseková

5*

Kurz na veľmi dobrej úrovni, splnil očakávania. Lektorka priniesla mnoho postrehov z praxe - upozornila na časté chyby, ktoré sa stávajú.

Viktória Tyborová

5*

Prístup lektorky bol veľmi dobrý, ochotná odpovedať aj nad rámce preberanej problematiky. Prispôsobila tempo preberania látky schopnostiam študentov, dôkladné vysvetlenie problému. Udržiavala dobrú náladu v triede, dávala príklady z praxe.

Nora Zvarová

5*

Kurz bol praktický, splnil moje očakávania, lektor vedel jasne vysvetliť tematiku, s mnohými názornými príkladmi.

Monika Bučeková

5*

Kurz prešiel cez všetky základy účtovania, bol prezentovaný v nadväzujúcich celkoch a s príkladmi z praxe. Vhodný pre začiatočníkov aj pre osvieženie vedomostí.

Miroslava Kotúčová

5*

Preberané učivo bolo logicky usporiadané, postupne nadväzujúce. Výhodou sú učebnice a iné materiály, ktoré sme dostali od Agentúry.

Dominika Palfiová

5*

Lektorka bola maximálne ústretová, trpezlivá a vedela nám vo všetkom pomôcť. Prístup bol skvelý prešli sme si všetko a hlavne kvalitne vďaka lektorke.

Veronika Lizáková

5*

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som získala poznatky, ktoré môžem využiť pri svojej práci. Veľa vecí som sa naučila, ale dĺžka kurzu bola trochu prikrátka vzhľadom na rozsiahlosť podvojného účtovníctva. Lektor podával informácie veľmi kvalifikovane a spôsobom, ktorý mi pomohol pochopiť danú problematiku.

Miroslava Záborská

5*

Kurz prebiehal podľa mojich predstáv, pokojne by mohol trvať aj dlhší čas, vzhľadom k množstvu informácií. Lektorku hodnotím veľmi pozitívne, hlavne vzhľadom k tomu, že nám bola problematika vysvetľovaná na praktických príkladoch a zo strany lektorky bola snaha o to, vysvetliť nám témy kompletne.

Miroslava Mončeková

5*

Lektor má vynikajúce vedomosti v danej problematike. Ústretovo vysvetlil tému z teoretického aj praktického hľadiska.

Mgr. Ingrid Tomková

5*

Lektorka nám odovzdala svoje dlhoročné skúsenosti a získané vedomosti. Snažila sa relevantne odpovedať na všetky otázky súvisiace s témou. Odpovedala nám aj na prípadné otázky z praxe.

Roman Kurali

5*

Pani lektorku hodnotím veľmi pozitívne. Mala výborný prístup a evidentne sa v danom obore vyzná veľmi dobre.

Zuzana Káčerová

5*

Kurz bol výborne zostavený - učebné materiál, hodinová dotácia, priestory aj práca s počítačom.

Monika Bírová

5*

Lektorka bola veľmi skúsená, milá a hlavne veľmi zrozumiteľne nám podávala informácie aj na konkrétnych príkladoch.

Michal Kotek

5*

Lektorka viedla kurz profesionálne. Pri výklade učiva bola veľmi ochotná nejasnosti podrobne vysvetliť.

Silvia Nagyová

5*

Lektorka podala kurz zrozumiteľne, jej profesionalitu hodnotím ako vysokú. K účastníkom mala priateľský prístup a bola ochotná odpovedať na všetky otázky.

Jaroslava Telepčáková

5*

Na kurze bolo výborné prepojenie teórie s praxou. Navyše vysvetlila aktuálny prehľad zmien. Lektorka mala priateľský prístup + vždy dobrú náladu.

Anikó Horváthová

5*

Som spokojná. Kurz bol obohatený s mnohými skúsenosťami z praxe, čo mi určite pomôže v praxi. Lektor veľmi príjemný a skúsený. Vie tým pádom podať objektívne informácie. Má veľké znalosti v tomto odbore.

Tamara Alkhimova

5*

Áno, kurz splnil moje očakávanie. Kurz bol plný. Pre cudzincov bol tiež jasný a pochopiteľný. Lektor bol veľmi šikovný, hovoril presne, jasno a pomaly. Bol veľmi dobrý.

Lucia Tkáčiková

5*

Kurz splnil moje očakávania. Veľmi zrozumiteľne podané vysvetlenie, ľudský prístup, bohaté skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva. Profesionalita.

Silvia Barátová

5*

Kurz bol vyučovaný na vysokej úrovni a veľmi zrozumiteľne. Dozvedela som sa veľa informácií, čo sa týka teórie ale aj z praxe.

Jana Kováčiková

5*

Lektorka bola výborná. Výhodou je, že je z praxe a na každú otázku vedela reagovať. Zrozumiteľne a detailne sa venovala učivu.

Iveta Potisková

5*

Praktické skúsenosti z oblasti účtovania. Získala som mnoho nových poznatkov z preberanej problematiky. S prácou lektorky som bola nadmieru spokojná. Bola k nám ústretová, ochotná vysvetliť aj iné veci z oblasti účtovníctva. Lektorka je profesionálna.

Michaela Begová

5*

Bola som veľmi spokojná. Veľa som sa naučila. Pani lektorka bola veľmi profesionálna, kompetentná a fundovaná odborníčka. Oceňujem jej ľudský prístup ako aj skvelý prístup z praxe prenesený do kurzu.

Michaela Holá

5*

Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Prostredníctvom neho som mohla plne rozvíjať svoje už nadobudnuté vedomosti a doplniť ich novými vedomosťami a skúsenosťami. Lektorka mala skvelý prístup.

Veronika Chromá

4*

Lektorka sa nám plne venovala, pýtala sa nás či rozumieme tomu čo vysvetľovala. Dávala nám príklady z praxe a riešila s nami všetky zadané úlohy.

Peter Nemoga

5*

Kurz splnil moje očakávania. Nemám žiadne pripomienky. Lektorka mala vysokú úroveň, bola profesionálna, super reagovala na otázky.

Lucia Abrahamovská

5*

Kurz mal plynulý priebeh. Učivo bolo rovnomerne rozložené na jednotlivé dni. Práca lektora bola na vysokej úrovni. Aktívna komunikácia s rekvalifikantami. Veľká ústretovosť zo strany lektora.

Agnesa Šárošiová

5*

Perfektný, materiálno - technické zabezpečenie učebného materiálu. Kurz bol perfektne rozdelený na dané časové obdobia v ucelených celkoch. Lektorka bola vynikajúca.

Lucia Bodnárová

5*

Osvojila som si základy účtovania a lepšie porozumela podvojnému účtovníctvu. Kurz bol vedený profesionálne, zrozumiteľne a ponúkol možnosť otestovať si vlastné vedomosti. Lektorka bola milá, ústretová, vedela uvádzať príklady z praxe. Interakcia bola na vysokej úrovni.

Katarína Huňadyová

5*

Kurz bol praktický, systematický, poskytol množstvo potrebných informácií pre ďalšiu prácu. Lektor problematiku vysvetlil jasne zrozumiteľne, prispôsobil sa tempu skupiny, milý a príjemný prístup.

Alexandra Zábojníková

5*

Kurz splnil moje očakávanie. Lektor bol vynikajúci. Všetko dopodrobna vysvetlil a zodpovedal na všetky otázky. Bol veľmi milý, ochotný. Naučila som sa veľa nového.

Ivan Aitner

5*

Od prvej hodiny po poslednú sme chronologicky preberali učivo, čím som sa naučil všetko potrebné. Lektor bol vysoko profesionálny, nápomocný a milý.

Veronika Kopasová

5*

Na kurz som išla, aby som si ujasnila informácie a vedomosti v praxi, na praktických príkladoch. Kurz prebiehal načas, príklady boli formulované zrozumiteľne. Lektor bol výborne pripravený a hodiny boli príjemné a zaujímavé. Lektor s pozitívnym prístupom, energiou a ochotou so všetkým pomôcť a poradiť.

Edita Szlamova

5*

Kurz nadpriemerne splnil moje očakávania. Prebiehal v pohode, zrozumiteľne podané, precvičovali sme veľa príkladov. Lektorka bola veľmi príjemná, bezprostredná, ktorá nám vysvetľovala zrozumiteľne, je promtná, dôsledná a dbala, aby sme aj porozumeli a nie nabifľovali celú osnovu.

Zuzana Janošíková

5*

Nakoľko som úplný začiatočník, ktorý nevedel o tom nič, som veľmi spokojná. Všetko malo hlavu aj pätu, pekne vysvetlené - ak bolo treba aj 10x. Lektorka bola výborná. Odporučila by som kurz každému, ja si z kurzu beriem veľa.

Michaela Šebošíková

5*

Kurz bol na vysokej úrovni, prešli sme všetko, čo pri práci s účtovníctvom potrebujem. Páčil sa mi deň na PC v účtovnom programe a možnosť vyskúšať si účtovanie. Lektorka bola milá, mnohokrát sa rada vrátila k veciam, ktoré boli nejasné. Mnoho príkladov uvádzala z praxe, čo je veľkou výhodou.

Barbora Méryová

5*

Kurz splnil očakávania, čo som potrebovala, to som sa dozvedela. Kurz prebiehal v dobrej forme. Postupne sme prešli podstatu PÚ, ako čo účtovať, človek sa dozvedel čo ho najčastejšie čaká pri práci účtovníka. Lektorka veľmi príjemná, skúsená, povedala všetko, čo sme potrebovali vedieť.

Peter Lux

4*

Priebeh kurzu bol vyhovujúci, poskytnuté študijné materiály boli kvalitné a dobre spracované, intenzita výuky bola vysoká, ale vzhľadom na preberanú problematiku potrebná. Lektorka bola aktívna, dynamická, zaujímavá. Páčilo sa mi porovnávanie danej témy reálnou praxou lektora.

Jana Ščevková

4*

Bolo poskytnuté maximálne množstvo informácii a hlavne z praxe. Výborný kurz pre začiatočníkov alebo ľudí, ktorí neboli dlho v kontakte s účtovníctvom a potrebujú si "oprášiť" vedomosti. Lektorka nám dala veľa tipov z praxe, mala rozhľad, skúsenosti a bola nápomocná.

Barbora Čudaiová

5*

Na kurze bolo veľmi dobre, čo sa týka priestorov, kolektívu a lektora. Práca lektora bola veľmi dobrá, bola ochotná všetko dopodrobna vysvetliť. Získala som veľa schopností, rád a zručností do života.

Tomáš Tӧrӧk

5*

Kurz splnil moje očakávania, pomohol mi utvrdiť a rozšíriť svoje poznatky pre uplatnenie v praxi. Prácu lektora hodnotím veľmi pozitívne, najmä podrobné vysvetlenia k náročnejším častiam a praktické príklady zo skúseností.

Ing. Silvia Achbergerová

5*

Priebeh kurzu mi dokonale vyhovoval, lektor nám postupne vysvetlil všetky zákonitosti a účtovné prípady. Venovali sme sa príkladom z praxe , čo mi na VŠ veľmi chýbalo.

Kamila Brukkerová

5*

Vysoko profesionálny prístup, ale oceňujem aj individuálny prístup k jednotlivým účastníkom podľa potreby. Kvalifikovaná príprava a učebné materiály.

Michaela Tisovská

5*

Počas kurzu som nadobudla mnoho informácií, nielen ktoré som už vedela, ale mnoho tých, ktoré ešte nie a veľmi mi pomohli v mojej súčasnej práci účtovníčky. Celkovo aj kolektív bol fajn, sme si veľa pomohli aj s pani lektorkou, povymieňali sme si názory, postrehy. Lektorka mala kvalitný výklad, bola ústretová, skúsená.

Katarína Pastuchová

5*

Tento kurz mi pomohol obnoviť si doterajšie vedomosti z podvojného účtovníctva. Oceňujem hlavne množstvo príkladov z praxe.

Zuzana Bónová

5*

Celkový priebeh kurzu bol časovo dobre nastavený. Pani lektorka má jasný prejav a vie upozorniť na veci, ktoré sa nás jednotlivo týkali.

Alena Malíková

5*

Absolvovala som predtým kurz JU, ktorý bol naozaj dobrý, tak som očakávala, že to prebehne rovnako. Tento však bol ešte lepší. Kurz mal veľmi dobrý priebeh, bola som spokojná aj s prezentáciou učiva, lektorom, pracovnými pomôckami, ktoré boli na veľmi dobrej úrovni. S prácou lektora som maximálne spokojná, či už s prístupom ku žiakom, vystupovaním a vedomosťami.

Barbora Fekecsová

5*

S priebehom kurzu som bola spokojná, prešli sme si všetko od teórie, cvičných príkladov až po zákony. Práca lektora bola odvedená profesionálne zodpovedajúc jej vedomostiam. Bola kreatívna pri tvorbe cvičných príkladov, odpovedala nám na otázky a pripomienky.

Ema Kupečeková

5*

Kurz splnil očakávania nad mieru. Priebeh kurzu bol veľmi zorganizovaný, fantasticky pripravený, podklady a odbornosť na vysokej úrovni. Práca lektora veľmi profesionálna, odbornosť a znalosť vynikajúca. Veľa teórie i z praxe formou príkladov.

Sandra Szofková

5*

Myslím, že ku kurzu nie je čo dodať, bola som spokojná aj s obsahom, aj s prístupom lektora. Taktiež som spokojná s prístupom celej agentúry. Pán Sýkora je mimoriadne trpezlivý a po odbornej stránke mu tiež nie je čo vytknúť. Ochotne odpovedal aj na otázky nad rámec kurzu.

Juraj Popjak

5*

Kurz splnil moje očakávania, v niektorých prípadoch to bolo nad očakávania. Priebeh kurzu bol v poriadku, časový harmonogram zvládnuteľný, dostatočná flexibilita v rámci dňa a učiva. Lektor odviedol výbornú prácu, dobré odvodenie prípadov a vysvetlenie na príkladoch z praxe.

Karina Lajošová

5*

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Aj lektorka bola úžasná

Dana Kostovičová

4*

Kurz bol zaujímavý a orientovaný na praktické príklady. Navrhovala by som aj viac teórie, ale v konečnom dôsledku hodnotím kurz ako veľmi dobrý. Lektorka bola snaživá a vysvetlila všetky položené otázky ochotne a zrozumiteľne.

Martin Horváth

4*

Veľmi dobrý kurz. Aktívne hodiny, čo bolo výborné. Malá skupina ľudí, takže bolo dosť priestoru na precvičovanie. Pani lektorka viedla úžasné hodiny, som osobne veľmi spokojný. Zaujímavé hodiny plné praxe, komunikácie a vysvetľovania.

Alexandra Brachnová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Kurz bol vedený prehľadne, zaujímavo, pútavo. Pokiaľ bolo niečo nejasné, lektor ochotne všetko dovysvetľoval. Práca lektora bola profesionálna. Tematické okruhy boli vysvetlené, doplnené o užitočné príklady z praxe.

Samuel Štelbaský

5*

Kurz splnil moje očakávania a ciele, s ktorými som kurz chcel absolvovať. Priebeh kurzu bol výborný. Všetko bolo vysvetlené do detailov, čiže nemám žiadne pripomienky. Práca lektora bola na vysokej úrovni, keďže lektor pôsobí v praxi dlhé roky. Hodiny boli zaujímavé. Na príkladoch z praxe som sa naučil veľa a pomohli mi detailnejšie pochopiť proces.

Annamária Peti

5*

Mám v účtovaní jasnejšie. Kurz trval dostatočne dlho, čas bol strávený zmysluplne a rozumne. Lektorka je vynikajúca, odpovedala na všetky otázky, ktoré ma čakajú pri účtovaní firmy, príbehy z praxe sú najlepšie, čo môže byť.

Dana Fotyiková

5*

Ďakujem:). Kurz určite splnil moje očakávania a dúfam, že sa mi podarí presadiť sa na trhu práce ako účtovníčka. Kurz bol výborný, nazreli a prebrali sme všetky účtovné operácie, výklad bol zrozumiteľný. Pani lektorka nám zrozumiteľne vysvetlila všetko a verím, že mi to pomôže v budúcnosti uplatniť sa. Pani lektorka je veľmi múdra a šikovná, nápomocná. Zrozumiteľne nám podala a vysvetlila problematiku podvojného účtovníctva. Bolo to výborné, nakoľko bola pre mňa táto problematika nová, ešte som sa s podvojným účtovníctvom predtým nestretla. Tento kurz by som odporučila aj známemu, bola som spokojná s výkladom aj s lektorkou.

Lucia Miklušová

5*

Veľmi som spokojná s priebehom kurzu, s lektorkou, priestormi. Veľa som sa naučila a pochopila princípy a zásady podvojného účtovníctva.

Zuzana Konôpková

5*

S priebehom kurzu som bola veľmi spokojná, pretože som sa dozvedela veľa teoretických ale hlavne praktických vedomostí z oblasti podvojného účtovníctva.

Magdaléna Kollárová

5*

Kurz prebiehal v priateľskej atmosfére. Lektorka bola veľmi ústretová, vždy sa vrátila k problematike, ktorá nám nebola jasná.

Michaela Horská

5*

Kurz prebiehal plynulo, jednotlivé teoretické časti sme prešli postupne so zrozumiteľným výkladom a príkladmi, časovo bol kurz dobre rozvrhnutý, celková atmosféra na kurze bola výborná, za čo vďačíme lektorke aj dobrému kolektívu, s ktorým sme sa zišli. P. lektorka zvláda svoju prácu na výbornú, je odborníčkou v podvojnom účtovníctve, odpovedala aj na otázky nad rámec výučby, veľmi milá a ochotná, keď bolo potrebné, pristupovala ku každému individuálne. Kurz splnil moje očakávania, bolo vynikajúce prejsť si účtovníctvo nielen z teoretickej stránky, ale aj na počítači.

Silvia Mišutová Tonková

5*

Priebeh kurzu bol v poriadku. Tempo sme si určovali podľa toho ako sme ktorej téme rozumeli a stihli sme prebrať všetko dôležité. Nemám žiadne pripomienky, kurz bol na úrovni. Pani lektorka Lacová bola úžasná. Bola ústretová a ochotná vysvetliť všetky témy aj viackrát, ak sme tomu nerozumeli. Vedela nám poskytnúť informácie aj z praxe. Odporučila by som kurz každému, kto sa chce účtovníctvu venovať.

Iveta Grgulová

5*

Kurz bol vedený profesionálne, zrozumiteľne, lektorka odpovedala na všetky otázky súvisiace s témou.

Natália Trubanová

5*

Z priebehom kurzu som bola spokojná. Kurz mal veľmi vhodné rozdelenie teoretickej a praktickej časti. Práca lektora bola najlepšia zložka, ktorú v rámci kurzu hodnotím-veľmi dobrý prístup odborníka v danej oblasti ale aj spôsob podania študentovi.

Mgr. Zuzana Mistrikova

5*

Tento kurz ma velmi bavi. Pristup pani lektorky je skutocne profesionalny a citit, ze svoju pracu robi naozaj so srdcom. Temu podava nesmierne dobre - jednoducho, navyse je vidiet, ze hoci nejdeme v skriptach rad za radom, ma to svoj zmysel. Mam pocit, ze to velmi pomaha tomu, aby som mohla pochopit podstatu uctovania. Hodiny nie su nudne, vela sa zasmejeme, vela pocujem prikladov z praxe, nie je to vytrhnute z kontextu, v triede je prijemna atmosfera. Vrelo odporucam!

Mária Takacsová

5*

Priebeh kurzu bol Dobrý, postupne sme sa zoznámili s účtovnými skupinami a účtovnými prípadmi. Lektorka je veľmi empatická, podrobne nám vysvetlila postupy účtovníctva na praktických prípadoch z vlastných skúseností.

Katarína Halánová

5*

Kurz bol vedený v pozitívnom duchu a bol doplnený o množstvo skúseností z praxe. Veľmi dobre vysvetlenie pojmov tak, aby pochopili aj ľudia bez skúseností. Výučba bola vedená veľmi profesionálne. Vďaka lektorke som konečne pochopila súvislosti a pojmy.

Lenka Ostatníková

5*

Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne, pani lektorka bola veľmi milá, učivo vysvetlila zrozumiteľne, oceňujem postrehy z bežnej praxe a jej ľudský prístup.

Mariana Lasicová

5*

Dostala som iný pohľad na účtovníctvo. Som maximálne spokojná.

Dalibor Trebíchalský

5*

Kvalitný kurz, dobre usporiadaný priebeh, lektorka má bohaté skúsenosti a teoretické veci dopĺňa príkladmi.

Michaela Púpavová

5*

Splnil moje očakávania, nakoľko som si našla aj druhú prácu s účtovníctvom. Priebeh kurzu hodnotím pozitívne nakoľko lektorka rozprávala stále k veci a hlavne z praxe,čo mi veľa dalo. Pani Zečevičovú hodnotím taktiež veľmi pozitívne, vidno skúsenosti, na každú hodinu prišla dobre naladená.

Veronika Makovická

4*

Nemala som vôbec žiadne skúsenosti s účtovníctvom ako jediná z triedy a zvládla som to. Jediné, čo by som vypichla je, že na to všetko učivo je málo času. Vlastne sme ani nepreberali všetko učivo z knihy, ale určite to najdôležitejšie sme prešli.

Silvia Vartíkova

5*

Prešli sme všetky účtovné skupiny, boli sme upozornení s čím sa v praxi stretneme najčastejšie. S prístupom pani lektorky som bola veľmi spokojná, vyučovanie bolo zábavné, zrozumiteľné, na príkladoch z praxe dobre zapamätateľné.

Viktor Paulik

5*

Dobre vysvetlené učivo, v prípade nezrovnalostí aj dodatočné dovysvetlenie, správne rozložené prestávky, pitný režim. Všetko OK. Pani Zečevičová vysvetľuje všetko krok po kroku, nielen čo, ale aj prečo. Všetko podáva ľudsky, občas vtipnou formou, s jej prácou som veľmi spokojný.

Simona Želinská

5*

S priebehom kurzu som bola spokojná, učivo sme preberali postupne, v logickej následnosti. Oceňujem aj pripomienky z praxe zo strany lektorky. S lektorom som bola spokojná, myslím si, že celková spokojnosť s kurzom sa odvíja najmä od spokojnosti s lektorom. S jej prístupom k nám ako účastníkom som bola nadmieru spokojná.

Darina Buvaličová

5*

Práca lektorky bola veľmi komunikatívna, ústretová, vždy všetko vysvetlila, som veľmi spokojná.

Ema Straková

5*

Veľmi dobrý prístup školiteľa. Veľmi oceňujem pripravenosť na hodiny a odbornosť z praxe. Kurz prebiehal podľa očakávania.

Zuzana Schusterová

4*

Kurz splnil moje očakávania. Hodiny boli zaujímavé a týkali sa kurzu. Lektor tým, že je profesionálne a odborne zdatný a má dlhodobú prax, jednotlivé časti účtovníctva boli vedené nielen na teórii ale hlavne na príkladoch, čo je pre mňa pozitívne.

Lenka Hudáková

5*

Bola som maximálne spokojná, to čo som očakávala sa mi dostalo aj oveľa viac. Lektorka vysvetlila všetko perfektne.

Miroslav Lackovič - Helios

5*

S kurzom som maximalne spokojna. Pani lektorka velmi mila, prijemna, trpezliva a hlavne velka odbornicka v danej oblasti. Velmi odporucam. Urcite sa zucastnim aj dalsich kurzov.

Martin Farbula

5*

Vynikajuca lektorka.Velka spokojnost .

Ivana Kozáková

5*

Atmosféra na kurze bola príjemná, až priateľská, no zároveň sme stále riadne pracovali. Páčilo sa mi hlavne prepájanie s praxou a teda aj vsuvky z reality. Lektorka bola veľmi príjemná aj vtipná, ale zároveň aj prísna, čo bolo super. Keď nám nebolo niečo jasné, vždy sa k tomu vrátila aj niekoľko krát, až kým nebola presvedčená, že sme to naozaj pochopili.

KEGroup s.r.o.

5*

Hodnotime ako vynikajuco zvladnute.

Annamária Kelecsényiová

5*

S priebehom kurzu som spokojná, ozrejmil mi účtovný pohľad na firmu z pozície podnikateľa, aj z pozície účtovníka. Oceňujem praktické príklady zo života. Som rada, že som natrafila na príjemnú a ústretovú lektorku s profesionálnymi vedomosťami na maximálne vysokej úrovni.

Ivona Poláková

5*

Kurz prebiehal systematicky, ucelene s výborným výkladom problematiky podvojného účtovníctva.

Petra Barčaková

5*

Kurz splnil moje očakávania, získala som mnoho nových poznatkov. Kurz bo, výborný, priebeh mi vyhovoval aj obsah kurzu. Jedine by mi viac vyhovovalo ak by sa kurz uskutočnil cez týždeň.

Darina Kopányi

5*

Po absolvovaní kurzu som pochopila celú problematiku podvojného účtovníctva. Pani lektorka bola veľmi milá, príjemná. Odovzdala nám veľa vedomostí. Trpezlivo vysvetľovala x-krát až kým sme všetko nepochopili.

Mgr. Veronika Krátka

5*

Kurz prebiehal podľa mojich očakávaní. Absolvovala som už viacero kurzov z agentúry Jaspis, boli vždy na profesionálnej úrovni.

Jana Nagyová

5*

Na kurze sme mali perfektnú lektorku, ktorá nám podala informácie jednoducho. Pani lektorka je odborníčka v oblasti účtovníctva, ktorá má veľa skúseností z praxe, čiže nám vedela poradiť aj v konkrétnych oblastiach.

Lucia Leskovská

5*

Vyjadrujem pochvalu a spokojnosť s kurzom PÚ v Nitre a lektorkou Ing. Lacovou, jej odborným a zároveň ľudským prístupom. Jej vysvetľovanie bolo zrozumiteľné a pochopiteľné pre všetkých účastníkov. Kurz splnil moje očakávanie. Určite odporúčam.

Radoslava Roštárová

5*

Odporučila by som známym. Rozšírila som si svoje vedomosti a zlepšila sa, v čom som mala nedostatky.

Júlia Kostrová

4*

Som spokojná s kurzom PÚ v Trenčíne, kde som si zlepšila svoje vedomosti. Dozvedela som sa veľa užitočných informácii z praxe. Ako negatívum hodnotím dĺžku kurzu, pretože by sa zišiel kurz predĺžiť aspoň o jeden deň. Lektorka bola veľmi skúsená a teoretické veci prepájala so skúsenosťami z praxe, čo hodnotím ako veľmi prínosné.

Jeanetta Šipková

5*

Dala by som viac hodín alebo dní na PC. Lektorka vytvorila príjemné prostredie, veľmi často využívala príklady z praxe, vysvetlila nám jasne a zrozumiteľne, je trpezlivá, milá a priateľská.

Andrea Gallo

5*

Kurz bol fantastický. Lektorka bola výborná. Jej postrehy, príklady z praxe nám hrozne pomohli. Jej prácu hodnotím pozitívne.

Radoslava Pastieriková

5*

Kurz bol prínosný s množstvom informácií aj pre začiatočníkov. Lektor je odborník dokonale ovládajúci problematiku, s dlhodobou praxou a skúsenosťami. Veľmi milý a ochotný

Mária Moravíková

5*

Lektor bol ochotný, milý s bohatými skúsenosťami z oblasti PÚ. Výuka bola zrozumiteľná, myslím si, že oproti OA som nadobudla viacero vedomostí z oblasti PÚ.

Ing. Lucia Borošová

5*

Prístup ako aj výklad lektora sú profesionálne, počas kurzu sme stihli prebrať celú problematiku PÚ na teoretickej a praktickej úrovni. S prácou lektora som veľmi spokojná, bol profesionálny, trpezlivý, odpovedal nám na všetky naše otázky, uvádzal príklady z praxe, problematiku vysvetľoval pochopiteľne pre všetkých.

Mgr. Andrea Jakubcová

5*

Kurz splnil moje očakávania, veľa nového som sa dozvedela a naučila. Lektor prednášal veľmi dobre. Vedel vysvetliť veci tak, že sa dali hneď pochopiť a vracal sa k veciam, ktoré nám neboli jasné. Vysvetľoval zreteľne a profesionálne. Odporučila by som kurz každému, kto prichádza do kontaktu s účtovníctvom. Naučené využijem vo svojej praxi na 100%. Ďakujem za super kurz :)

Ing. Ján Palárik

5*

Kurz splnil moje očakávania. Dozvedel som sa veľa užitočných informácii o PÚ. Lektor bol super. Dokázal vysvetlit veci tak, aby to pochopil aj začiatočník ako ja, ktorý sa s učtovníctvom nestretol. Možem len odporučiť aj tým, čo váhajú či absolvovať takýto kurz.

CLIMAX, s.r.o.

5*

Dobry den. Rada by som vyjadrila podakovanie za perfektne vedeny kurz "Podvojne uctovnictvo". Lektor p. Sykora je enormne fundovany lektor s bohatymi skusenostami z praxe, ktore nam (pomedzi ucivo kurzu) ochotne odovzdaval. Hodiny boli vedene velmi dynamicky, zaujimavo. Kedze uctovnictvo som mala pred dvadsiatimi rokmi na strednej skole, teraz to mozem porovnat a zaroven mozem skonstatovat, ze hodina bola vedena naozaj profesionalne. Urcite budem pokracovat v dalsich kurzoch vo Vasej spolocnosti ci uz v oblasti uctovnictva, resp. miezd a dani. Skripta boli vynikajucim (a z praxe mozem povedat), aj nevyhnutnym doplnkom k hodinam. Zaverom mozno jedno odporucanie: na take komplexne "utrasenie" si celej problematiky by som prijala jeden den kurzu naviac. Dakujem a prajem vela spokojnych studentov.

Martina Renčová

5*

Pozitívne hodnotím lektorku, prebrala s nami od teórie-začali sme s jednoduchšími oblasťami a postupne sme sa posúvali k ťažším. Vyskúšali sme si účtovať aj na PC. Potešilo ma aj občerstvenie kávou a čajom. Lektorka bola veľmi príjemná, odpovedala na všetky otázky, je vidieť, že je to človek z praxe.

Karin Rízová

5*

Lektorka bola vynikajúca, vedela detailne vysvetliť dopodrobna účtovne operácie a názorne uviedla príklady z praxe.

Ing. Ján Slúka

4*

Vyučovanie prebiehalo s dobrým načasovanými prestávkami a ucelenými témami. Jednoduché, príjemne vystupovanie doplnené bohatými skúsenosťami z praxe a bežného života.

Jana Jančušková

5*

Kurz prebiehal v poriadku. Získala som každú hodinu kurzu dostatok informácii. Fungovala aj spätná väzba. Pridala by som ešte jednú hodinu na prácu s PC. Snaha lektorky vysvetliť a podať informáciu na vysokej úrovni. Dobrá spolupráca.

Alexandra Horníková

5*

Od kurzu som očakávala aktualizovanie svojich doterajších poznatkov, v čom splnil moje očakávania v plnej miere.

Miloš Volek

5*

V priateľskej atmosfére prebehlo školenie bohaté na odborné informácie a veľa praktických cvičení. S prístupom lektora a prezentovanými informáciami som nadmieru spokojný. Jednoducho profesionálny prístup.

Miroslava Šípošová

5*

Jasný, výstižný kurz, veľmi praktický a veľa reálnych príkladov. Okrem toho, že je pani lektorka sympatická, má príjemný hlas a vystupovanie, je odborníčka vo svojom obore, odpovedala vždy na všetky naše otázky, bola ústretová, vysvetľovala jasne, prakticky. Maximálna spokojnosť.

Patrícia Giertlová

5*

Prvý týždeň bol najnáročnejší, keďže som v danom obore nováčik. No postupom času sa všetko obrátilo a som veľmi spokojná, odchádzam z kurzu s pocitom, že som sa niečo skutočne naučila. Prácu lektora hodnotím veľmi pozitívne. Skvelý prístup a spôsob výuky.

Katarína Bencová

5*

Za dané časové rozpätie veľa informácií, prepojenie s praxou, veľmi dobre hodnotím prácu v Omege. Lektor veľmi dobre vzdelaný a informovaný, milý, ochotný a príjemný.

Miroslava Legiňová

5*

Lektorka je vynikajúci učiteľ a človek, bola som s ňou maximálne spokojná. Vie naučiť a vie aj veľa poradiť z praxe.

Monika Mardžejová

5*

Kurz poskytol celkové zopakovanie podvojného účtovníctva + nové poznatky. Kurzy vyhovujúce hlavne pre zamestnaných.

Martina Chudá

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, páčili sa mi rôzne príklady, ktoré lektorka uvádzala. Taktiež sa mi páčilo prepojenie praxe s teóriou. Pani lektorka bola veľmi príjemná, zdatná v každej oblasti a na všetky otázky vedela odpovedať.

Katarina Kratková

5*

Pani Zečevičová dokázala aj náročnú tému povedať pútavo a zaujímavo. Jej odbornosť je na vysokej úrovni.

Alžbeta Lipárová

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Som spokojná aj s poskytnutými materiálmi, výučba bola vedená na profesionálnej úrovni. Lektorka na vysvetlenie použila aj príklady z praxe, mne osobne pomohli lepšie pochopiť danú problematiku. Práca lektorky bola na vysokej profesionálnej úrovni. Pani Zečevičová bola veľmi príjemná, ústretová, vždy dobre naladená, dokázala vytvoriť v učebni priateľskú atmosféru. Výborný kurz, ďakujem.

Zuzana Kovačičová

5*

Som spokojná, učiva bolo dosť a som príjemne prekvapená, že sme dokázali za tak krátky čas obsiahnuť všetko učivo. Pani Zečevičová je veľmi príjemná, vysvetľuje všetko veľmi zrozumiteľne.

Lenka Jeništová

4*

S priebehom som bola spokojná, niekedy príliš rýchle tempo - naraz veľké množstvo informácií. Pani lektorka všetko zrozumiteľne vysvetlila, uvádzala príklady z praxe.

Erika Rentková

5*

Tento kurz splnil moje očakávania,prebiehal veľmi dobre, bol veľmi náučný, obsahoval veľa informácii. Lektorka vedela všetko vysvetliť. Prijala by som viac práce na PC.

Zuzana Gramatová

5*

Lektorka na veľmi odbornej úrovni, skúsená, množstvo praktických poznámok. Kurz prebiehal na úrovni, tempo primerané, pozitívne hodnotím množstvo príkladov.

Júlia Skvorcová

5*

Kurz bol vždy dobre pripravený, lektorka sa venovala všetkým účastníkom, zodpovedala vždy všetky otázky s potrebnou odbornosťou.

Silvia Segedyová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Po tomto kurze rozumiem lepšie účtovníctvu. Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére a páčili sa mi postrehy, ktoré sa týkali praxe v účtovníctve a tiež čomu sa je dobre vyhnúť. Som veľmi spokojná s kurzom.

Pavel Štukovský

5*

Kurz splnil moje očakávania, mal som dostatok času na precvičenie rôznych príkladov. Kurz bol výborne vedený. Jednotlivé študijné celky na seba logicky nadväzovali. Bol som veľmi spokojný. Práca lektorky výborná, vhodne prepájala teóriu s praxou, vo vhodných chvíľach hodinu odľahčila. Kurz bol profesionálne vedený.

Ivana Hrozenská Tóthová

5*

Vedenie kurzu pánom Sýkorom, bolo na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Pan Sýkora ma príjemne vystupovanie, bohate skúsenosti, vedomosti a kurz obohatil príbehmi z vlastnej praxe ako aj vysvetľovanie a názorné ukážky. Taktiež materiály, ktoré pan Sýkora poskytol sú vypracované na úrovni a verím, že ich budem spočiatku dosť často používať pri mojej účtovníckej praxe a stáleho vzdelávania sa. - hodnotím to veľmi pozitívne, pretože sa budem mať "o čo oprieť, do čoho nazrieť" Chcem sa ešte raz aspoň touto cestou poďakovať hlavne pánovi Sýkorovi, ktorý mi pomohol pochopiť a vnoriť sa do problematiky podvojného účtovníctva, za čo som mu nesmierne vďačná :-) Taktiež poďakovanie patri aj vám - celému teamu agentúry Jaspis :-)

Ingrida Ženčuchová

5*

Bola som spokojná s priebehom kurzu, s prostredím, s prístupom aj lektorkou. Práca lektorky - odborný prístup, hlavne veľmi trpezlivé vysvetľovanie a prístup.

Mgr. Natália Ivančíková

5*

Celý kurz prebiehal veľmi pozitívne, bolo vysvetlené všetko veľmi precízne. Lektor bol trpezlivý, všetko vysvetloval jasne a zrozumiteľne. S prácou lektora som bola maximálne spokojná.

Bc. Alžbeta Vargová

5*

Kurz splnil moje očakávania, ba až predčil. Všetko bolo zrozumiteľne vysvetlené ako po teoretickej tak aj po praktickej stránke. Som veľmi spokojná hlavne s lektorom a jeho výkladom. Lektor použil veľa praktických príkladov a ich vysvetlenie bolo nad rámec učiva.

Filip Bubeník

5*

Výborné spojenie teórie s praktickými účtovnými príkladmi a ukážkou účtovného softwaru. Lektorom vysvetľoval zrozumiteľne doplnené o praktické skúsenosti.

Dušana Balážová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Z kurzu odchádzam s dobrým pocitom, že som sa veľa naučila. Lektora hodnotím pozitívne. Je veľmi aktívny, ochotný a hodiny sa niesli v dobrej nálade. Nevytváral stres.

Elena Krúpová

5*

Obrovské množstvo informácií o PÚ, informácií o prepojení účtovníctva s praxou, veľmi dobrý prehľad, veľmi dobre spracovaný pomocný materiál. Lektor je aktívny, priateľský, otvorený, ochotný, ľudský, rád poradí.

Mgr. Eva Piussi

5*

Chcela som spoznať a pochopiť účtovanie v podvojnom účtovníctve, čo sa mi splnilo. Kurz je zaplnený množstvom informácií o PÚ, všetky hodiny boli plnohodnotne využité, veľa praktických skúseností, veľa príkladov, ktoré mi pomohli pri pochopení súvislostí jednotlivých účt. prípadov. Lektor má profesionálny a pozitívny prístup, je trpezlivý pri vysvetľovaní a odpovedá pri rôznych typoch otázok.

Miriam Chomová

5*

S kurzom a priebehom som spokojná. Oceňujem lektora, jeho skúsenosti, dostupnosť priestorov. Očakávala som získanie základného prehľadu čo sa aj stalo.

Nikola Kovalovská

5*

Nadpriemerne očakávania, skvelé skupinové cvičenia, počet študujúcich akurát, komunikácia veľmi dobrá medzi lektorkou a nami.

Veronika Zaťková

5*

Kurz splnil všetky moje očakávania či už po obsahovej stránke, ale aj z hľadiska výučby pani lektorky. Ku kurzu nemám žiadne pripomienky, celkovo som bola spokojná. Prínosom boli aj materiály ku kurzu.

Erika Korábová

5*

Na kurze vládla priateľská atmosféra. Kurz mal veľmi dobrý priebeh, s prezentáciou som bola veľmi spokojná.

Adriana Vrzgulová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Kurz začínal presne, s primeranými prestávkami. Na mojej strane spokojnosť, páčilo sa mi, že sa prešla teória a potom príklady, veľa účtovania - super! Lektorka bola príjemná, profesionálne vystupovanie, okrem iného (nám) ponúkla aj príklady z praxe. Kurz by som odporučila, ak má záujem obohatiť svoje skúsenosti o info z účtovníctva.

Eva Reiderová

5*

Výhodou bolo veľké množstvo príkladov, ktoré sme riešili. Študent sa tak rýchlejšie dostane do praxe. Lektorka je rozhľadená, vie zodpovedať veľa otázok z praxe. Celkovo komunikácia prebiehala príjemne a bezproblémovo. Odporučila by som kurz, pretože poskytuje rýchle a kvalitné oboznámenie sa s problematikou.

Martina Porubská

5*

Priebeh kurzu je vyhovujúci - na začiatku dňa teória a poobede praktické príklady. Práca s praktickými príkladmi bola vysvetlená k pochopeniu aj pre úplného laika, čo mi vyhovovalo. teória v stručnosti a jasne a samozrejme pre zvyšok bolo potrebné si pozrieť knihu, kde je to veľmi dobre popísané. Spokojnosť. Kurz by som odporúčila

Lucia Gajdošová

4*

Zrozumiteľný výklad učiva, vysvetľovanie za pomoci príkladov z praxe.

Lucia Školiak Chovancová

5*

Kurz mi pomohol pochopiť princípy účtovania, dozvedeli sme sa veľa hodnotných vecí z praxe. Lektorka bola výborná, nenásilnou formou nás naučila veľa. Hodiny boli zábavné, zaujímavé, plné poznatkov z praxe.

Natália Biskadská

5*

Kurz prebiehal interaktívnou formou, čo veľmi oceňujem. Plné príkladov z praxe, hodnotím veľmi pozitívne. Práca pani lektorky je skvelá, vždy sa pýtala či všetkému rozumieme, ak nie, do detailu všetko vysvetlila. Rozprávala veľa príkladov z praxe, upozornila nás na veľa vecí, čokoľvek sme sa opýtali, vždy odpovedala a poradila.

Martina Mozolíková

5*

Kladne hodnotím množstvo príkladov, na základe ktorých bolo jednoduchšie pochopiť princípy účtovania, neustálym precvičovaním sme sa rýchlejšie zdokonaľovali. Lektorka je trpezlivá, vysvetľovaním na príkladoch sa jednoduchšie vnímali súvislosti - prečo sa účtuje takto. Pani lektorka mala veľký prehľad a venovala sa nám výborne.

Lenka Salnická

5*

Som absolútne spokojná s priebehom kurzu, dalo mi to veľmi veľa a otvorilo ďalšie možnosti. Problematika bola vysvetlená ,,po lopate" a na priamych ukážkach. Na kurz boli dodané všetky potrebné pomôcky a skriptá. Lektor nám zodpovedal všetky otázky, aj nad rámec tém. Lektor nám poskytol informácie o aktuálnych zmenách a novinkách.

Jozef Formánek

5*

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Priebeh kurzu hodnotím perfektne, perfektné skriptá a prezentácie. Výklad lektora bol veľmi dobrý, oceňujem aj osobné skúsenosti pána lektora.

Jana Komanická

5*

Výborný kurz. Osnova jednotlivých hodín dobre koncepčne a obsahovo riešená. Lektora hodnotím veľmi pozitívne, po profesnej, odbornej aj ľudskej stránke. Kladie dôraz na dôležité súvislosti. Lektor upozorňuje, čo je dôležité

Jaroslava Madacki

5*

Lektor má veľmi dobre rozvrhnuté spracovanie tém. Kurz aj lektor splnil moje očakávania, prednášal zrozumiteľne a je zrejmé, že práca účtovníka je jeho vášeň.

Róbert Štinger

5*

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som sa nestretol s účtovníctvom vôbec, považujem kurz za obsahovo bohatý a prínosný pre ďalší rozvoj. Kurz prebiehal bez problémov, v niektorých momentoch vyvolal úsmev na tvári. Kurz bol obsahovo naplnený a nadväzoval v jednotlivých témach tak, aby vytvoril logický celok a pomohol nám lepšie porozumieť problematike PÚ. P. Sýkora je profesionálom po všetkých stránkach, kurz viedol veľmi plynulo, používal veľké množstvo príkladov z praxe.

Ivana Jadrníčková

5*

V kurze sme prešli všetko potrebné pre daný typ kurzu. Hodiny prebiehali v super atmosfére. S lektorom som nadmieru spokojná - objasnil mi veľa vecí, v ktorých som "tápala". S kurzom je veľká spokojnosť.

Renáta Sakslová

5*

Získala som veľa poznatkov z teórie a veľa užitočných informácií z praxe. Skvelý prístup lektorky, postupne nás oboznámila s účt. triedami a účtami. Prácu lektorky hodnotím vysoko pozitívne.

Katarína Lovíšková

5*

Výborná školiteľka, veľa nových vedomostí, príklady z praxe.

Viktória Kereková

4*

Kurz bol vedený profesionálne, príklady aj z praxe. Trošku rýchle tempo na konci .

Lucia Mozolová

5*

Kurz bol pre mňa zaujímavý, dozvedela som sa množstvo informácií z účtovníctva. Lektorka bola vynikajúca, celý čas udržala pozornosť, ani sekundu som sa nenudila. Dokázala odpovedať na akúkoľvek otázku.

Daniela Záhumenská

5*

Kurz spoločnosti Jaspis oceňujem, nakoľko je vecný, podrobný, s kvalifikovanými lektormi a s priaznivou cenou. Ešte sa žiada viac precvičovania a výuky na PC.

Michaela Herichová

5*

Kurz je výborne logistický zorganizovaný, nemám žiadne výhrady. Výborná pani lektorka, rozprávala tak, že vedela udržať záujem, jej výklad bol zrozumiteľný.

Marta Lászlóová

5*

Bola som viacej spokojná ako som očakávala. Páčilo sa mi, možno by som pridala viacej hodín s počítačmi.

Silvia Drietomská

5*

Veľmi sa mi páčila informovanosť lektorky k danej problematike a jej vedomosti, ktorými sa s nami podelila. Prácu lektorky by som ohodnotila na výbornú. Objektívne nám vysvetlila tému pričom použila aj príklady z praxe.

Lucia Kubandová

5*

Práca lektora bola výborná. Vo veľmi krátkom čase ma kurz naučil to, čo som si sama nemyslela že pochopím. Trošku časovo náročné, ak ste zamestnaný, ale dalo sa všetko zvládnuť.

Miriam Kozinková

4*

Priebeh bol veľmi dobrý, všetko vysvetlené od základov do podvojného účtovníctva. Vďaka tomuto kurzu sa naučí PU aj človek, kt. sa s ním nikdy nestretol.

Andrea Kupcová

5*

Pani lektorka je veľmi komunikatívna, rozprávala a vysvetľovala vždy jasne k veci, rozumie sa problematike, prax aj teoretické znalosti.

Silvia Foraiová

5*

Po absolvovaní kurzu môžem povedať, že účtovníctvo je zaujímavé a vidím do problematiky, to znamená ,že kurz mi dal veľa.

Pavel Bahno

4*

Absolútne bez pripomienok, množstvo látky bolo rovnomerne rozdelené na dĺžku kurzu a dávalo to zmysel postupom času. Profesionálny prístup lektora.

Vladimíra Ondrišova

5*

Nadobudla som vedomosti a zručnosti potrebné na zamestnanie sa v obore účtovníctva. Vďaka lektorke som sa naučila nie len teoretické poznatky z podvojného účtovníctva, ale aj skúsenosti z praxe.

Ing. Ivana Skopeczová

5*

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Lektorka kurzu bola fantastická, uviedla veľa príkladov z praxe. Tento kurz určite odporúčam.

Monika Poláková

5*

Rozdelenie jednotlivých hodín bolo veľmi dobré, hlavne to, že som bola stále aktívna v danej problematike. Hodiny boli pestré a veľa som sa na nich naučila a pochopila, práca lektorky bola výborná. Nenapadlo mi, že učiť sa účtovať môže byť aj zábavné.

Ľudmila Žaková

5*

Kurz bol dobre pripravený, páčila sa mi spojitosť teórie s praxou. Pani lektorka má veľa skúseností, ktoré nám odovzdala vtipnou formou.

Lucia Kubišová

5*

Kurz bol veľmi zrozumiteľný, aplikovaný na reálne skúsenosti z praxe. Vysvetlenie bolo vždy zrozumiteľné. Všetko sa mi páčilo. Lektorka bola výborná

Monika Benediktová

5*

Veľmi kvalifikovaná lektorka, pútavo a zrozumiteľne vysvetľuje.

Erika Krottáková

5*

Kurz bol prínosom, bol presný, vecný, náučný. Lektorka bola super, výklad bol odborný, jasný.

Michaela Čierťanská

5*

Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov ako som bola ja, pomohol mi pochopiť jasne tematiku účtovníctva.

Martina Gallová

5*

Pani lektorka vedela pekne ukázať na praktických príkladoch spôsoby účtovania, čo bol dôvod prečo som sa prihlásila na kurz, aby som videla účtovanie od začiatku, až po konečnú súvahu, celý priebeh.

Anita Németh

5*

Lektorka kurzu bola fantastická, vedela pekne ukázať na praktických príkladoch spôsoby účtovania, čo bol dôvod prečo som sa prihlásila na kurz

Júlia Janajeva

5*

Kurz splnil moje očakávania až nadpriemerne, účtovníctvo sa mi začalo páčiť. Všetko bolo skvele vysvetlené a objasnené. Lektorka sa prispôsobovala tempu a dbala na naše potreby, čo objasniť viac, podrobnejšie.

Terézia Papierniková

5*

Na kurze som získala základné znalosti a vedomosti, priebeh kurzu bol súmerný s výučbou. Na každej hodine sa nám lektorka snažila poskytnúť čo najviac informácií. Práca lektorky bola výborná, mala s nami trpezlivosť.

Štefánia Bodnárová

4*

Kurz bol na začiatku teoretický. Boli nám vysvetlené pojmy. Praxovali sme aj s príkladmi z praxe počas celého kurzu a nakoniec aj s prácou v programe. Bolo vysvetlené všetko potrebné. Lektorka sa vždy podľa potreby venovala všetkým a snažila sa všetko poctivo vysvetliť.

Henrieta Murzová

4*

Kurz sa dostal do problematiky danej témy aj napriek tomu, že som úplný začiatočník. Priebeh kurzu bol tvorený tak, aby každý porozumel tomu, čo robíme. Prv sa vysvetlila téma, ktorú sme začínali, potom sme si spoločne robili príklady a keď niekto niečomu nerozumel mali sme stále príležitosť na naše otázky. Naša lektorka sa snažila vždy o to, aby sme všetko pochopili čo nám vysvetľovala, bola príjemný, milá a zábavná.

Daniela Hejdová

4*

Lektorka Lektorka pristupovala zodpovedne k práci. Ochotne odpovedala na otázky účastníkov. Podelila sa aj o príbehy a skúsenosti z práce. Ocenila som aj občerstvenie na kurze (káva, čaj) Oceňujem aj prácu na konci kurzu s PC.

Ing. Anna Revajová

5*

Lektorka sa vyzná v danej problematike, je to človek z praxe, uvádza množstvo príkladov z praxe, komunikatívna, trpezlivá.

Natália Beňová

5*

Množstvo praktických príkladov, výborne vysvetlená teória aj účtovné prípady jednotlivo. Oceňujem predovšetkým milý prístup, ochotu a poznatky z praxe s ktorými sa s nami pani lektorka podelila.

Ing. Veronika Marečková

5*

Naučila som sa využiť podvojne účtovníctvo aj do praxe. Kurz mal vysokú úroveň a veľmi veľa sme toho prebrali. Lektor sa problematike rozumel a bol na vysokej úrovni. Vždy ochotný odpovedať na otázky.

Krajčovičová Blanka

5*

Pani lektorka Lacová bola počas celého kurzu veľmi ústretová, problematiku podvojného účtovníctva nám vysvetľovala spôsobom, ktorý bol zrozumiteľný aj laikom.

Ivana Barbuš

5*

Priebeh kurzu bol podľa mňa bezproblemový. Výborný úvod do základov podvojného účtovníctva. S prácou lektorky som bola veľmi spokojná. Má ľudsky prístup a oceňujem vysvetľovanie na základe reálnych príkladov z praxe.

Petra Baginová

5*

Kurz bol veľmi prínosný, pomohol mi objasniť veľa veci. Výborný výklad, príklady z praxe, ľudský prístup, ochota vysvetliť veci viackrát.

Soňa Kostovčíková

5*

Všetko bolo vysvetlené úplne zrozumiteľne, lektorka bola veľmi trpezlivá a venovala sa nám.

Veronika Šragová

5*

Kurz ma veľmi bavil, nebol nútený, chodila som sem rada, prednášky boli jasné a zrozumiteľne vysvetľované. Páčili sa mi aj materiály, všetko sme mali k dispozícii na to, aby sme sa to naučili a mám pocit, že sa to podarilo.

Viliam Kadlečík

5*

Očakával som vysvetlenie základných princípov podvojného účtovníctva a dostal som oveľa viac informácii, ktoré mi rozšírili obzory. Veľmi sa mi páčilo, že sme začali od jednoduchších účtovných prípadov až po tie najťažšie.

Zuzana Matušová

5*

Na kurz som prišla ako úplný laik, odchádzam s vedomosťami, ktoré chcem uplatniť v praxi. Práca lektora je vynikajúca s podrobným výkladom. Maximálna trpezlivosť pri opakovaných otázkach. Ochota vracať sa k už prebratým témam. Vedomosti v každom smere, vysoká úroveň.

Dana Marková

5*

Kurz bol vedený formou prenášania teórie do praxe z čoho sme ľahšie chápali jednotlivé kroky a postupy v účtovníctve, vol cedený profesionálne, prednášajúci ľudským spôsobom. Lektor zaujal nielen počas prednášania teórie ale aj vo voľnom čase, venoval sa ním aj počas prestávok a poskytol veľa užitočných informácii. Na kurze som sa naučila veľa bol mi prínosom a poskytol mi veľa užitočných informácii. Ďakujem aj za poskytnuté materiály, či už v zákazníckej zóne alebo priamo na kurze.

Turinsky transport Slovakia , s.r.o.

5*

Veľká spokojnosť. V danej téme som úplný ,,nováčik,, ale teším sa na ďalší víkend naplnený informáciami s našou milou lektorkou- pani Zečevičovou. Ďakujem.

Laura Hujsiová

5*

Priebeh kurzu sa mi veľmi páčil. Všetko malo dobrú postupnosť a nadväznosť. Výučba na vysokej úrovni. Veľa poučných praktických príkladov zo skutočných vzniknutých situáciach.

Veronika Kubincová

5*

Kurz prebiehal nad moje očakávania, veľmi veľa otázok bolo zodpovedaných, veľa vecí z praxe. Lektorka veľmi milá a ústretová - všetko vysvetlila jasne a zreteľne dokonca udávala veľa príkladov z praxe, čo nám pomohlo ľahšie pochopiť danú problematiku.

Annamária Popundová

5*

Tento kurz ma za pár víkendov naučil viac ako 2 semestre na VŠ, teda splnil všetky moje očakávania. Veľmi sa mi páči, že lektor je priamo z praxe a teda vie zhodnotiť, ktoré príklady sa nám aj reálne zídu a využívajú sa bežne a ktoré \\\"môžeme vypustiť pretože sa objavujú ojedinele. S pani lektorkou som veľmi spokojná, dovolím si tvrdiť, že mi dala naozaj pevné základy na ktorých môžem ďalej stavať pomocou praxe.

Blažena Suchaničová

5*

Pani lektorka bola počas celého kurzu veľmi milá, ústretová, trpezlivo nám vysvetľovala učebnú látku. Ďakujem jej za citlivý spôsob, akým nás na kurze viedla. Odporučila by som kurz, lebo začiatočník sa dozvie o čom je podvojné účtovníctvo, ako sa v ňom orientovať, pokročilejší sa oboznámi s konkrétnymi situáciami pri účtovaní, čo mu môže pomôcť pri jeho práci. Ďakujem agentúre JASPIS za možnosť absolvovať kurz podvojného účtovníctva, vďaka ktorému som si rozšírila moje odborné vedomosti.

Alica Csomor

5*

Kurz prebiehal bez problémov, riešili sme aktuálne problematiky. Pani lektorka je profesionál, bola ochotná vysvetliť všetko čo nám nebolo zrozumiteľné.

Katarína Babalová

5*

Kurz sa mi páčil. Pani lektorka vysvetľovala veľmi jednoducho, aby sme to všetci pochopili. Keď sme niečomu nerozumeli, vrátila sa k téme. Dala nám veľa príkladov na precvičovanie si účtovania.

Monika Pagáčová

5*

Kurz mi dal základy, ktoré som doteraz nemala a uľahčí mi tu prácu v mojom terajšom zamestnaní, teším sa. Výučba podľa mňa prebiehala vynikajúco, kapitoly sa preberali v takom poradí, aby boli čo najzrozumiteľnejšie. Poskytnuté učebnice sú dobre napísané aj pre úplných začiatočníkov. Práca lektora bola výborná. Vždy na úvod vysvetlila nové učivo a doplnila to zaujímavými postrehmi z praxe a upozornenia na zložitejšie situácie. Veľmi som uvítala množstvo riešených príkladov a ich podrobné rozobratie.

Lenka Tresová

5*

Veľmi kladne hodnotím príklady z praxe, naučila som sa to čo som potrebovala, oceňujem aj prácu v programe Omega na Pc.

Miroslava Osadzuková

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, ale na profesionálnej úrovni. Bol veľmi intenzívny a zaujímavý.

Zlatica Földesová

5*

Na kurz som prišla aby som sa naučila základy podvojného účtovníctva a oveľa viacej som sa dozvedela ako som očakávala, kurz bol dobre postavený. Pani lektorka bola dobre pripravená a nerobilo jej problém nám aj viac krát vysvetliť nejasnosti v problematike.

Martin Repček

5*

Celý priebeh kurzu hodnotím kladne. Ak príde človek, ktorý o účtovníctve nemá ani základné informácie a ukončí ho úspešným testom, tak to hovorí za všetko o práci a prístupe lektora.

Ing. Boris Lengyel

5*

Lektorka bola skvelá, postupne sme si prechádzali všetky účtovne triedy a prepájala to s jej účtovníckou praxou. Prednášala zaujímavo a pútavo, takže človek ani nezaspal :)

Michaela Kubecová

5*

Dobre nastavená osnova tém preberaných na kurze, veľký priestor na opakovanie, aktívne zapájanie študentov do procesu výučby. Lektorka je profesionál vo svojom odbore, vždy pripravená odpovedať na akúkoľvek otázku, trpezlivá pri vysvetľovaní učiva, ochota a priateľský prístup.

Kristína Subiová

5*

Kurz bol nad moje očakávania, pracovanie v systéme OMEGA hodnotím kladne, milo ma prekvapili skripta a zošit s perom, s pánom lektorom sme efektívne využili čas na získanie informácií, páčili sa mi aj domáce úlohy (príklady).

Eva Budayová

5*

Lektorka poskytovala kvalitné informácie, v ktorých postupovala logicky a jednotlive hodiny na seba nadväzovali.

Simona Cséfalvayová

5*

Veľká vďaka pani lektorke za jej prístup a spôsob výuky. Vďaka kurzu som porozumela praktickým príkladom. Vidieť, že ju práca účtovníčky baví a to sa odráža aj na kurze (pozitívne).

Kristína Liara Antalová

5*

Vďaka kurzu som úspešne zvládla skúšku na škole. Počas výučby panovala dobrá nálada, pani lektorka bola vždy pozitívne naladená, viac krát sa vrátila k téme ktorej sme neporozumeli.

Naďa Chovanová

5*

Kurz prekonal moje očakávania, som nadmieru spokojná. Kurz bol nabitý informáciami, príkladmi z praxe, špecifickými prípadmi a užitočnými radami. Práca s počítačom v posledný deň bola ako bonbónik po dobrom obede :) Lektorka je úžasná. Má neskutočnú trpezlivosť, energiu, srší vedomosťami. Dokáže jasne vysvetliť aj komplikované veci. Sleduje dynamiku skupiny a reaguje, prispôsobuje spôsob prednášania. Teším sa na ďalší kurz.

Lucia Polgárová

5*

Priebeh kurzu bol jasný, vecný a zrozumiteľný. S lektorkou som nadmieru spokojná, lebo čo som sa chcela naučiť, bolo povedané a zrozumiteľne vysvetlené. Kurz mi nám otvoril oči a väčšina pochopila, že byť účtovníkom nie je jednoduché :)

Anita Kocúrová

5*

Kurz prebiehal na vysokej profesionálnej úrovni, v príjemnej atmosfére a v dobrej nálade. Dlhoročné skúsenosti sa odzrkadlili na spôsobe podania učiva, kt. bol odborný, zrozumiteľný a bol podložený príkladmi z praxe. Lektorka zakaždým navodila dobrú atmosféru, bola vždy pozitívne naladená, lepšiu sme si ani nemohli priať.

Petra Hoffmannová

5*

Veľká spokojnosť s kurzom, výučba prebiehala na profesionálnej úrovni. Prebrali sme obrovské množstvo príkladov z praxe, ktoré nám jednoduchšie pomohli pochopiť danú problematiku. Pani lektorka je vynikajúca, priateľská a vždy dobre naladená odborníčka. Každú tému vie podať pútavo a vysvetliť na príkladoch z praxe.

Petra Štricová

5*

Som veľmi milo prekvapená, kurz prebiehal vo veľmi dobrej atmosfére. Vôbec mi nerobilo problém pochopenie problematiky a z kurzu si odnášam viac ako som predpokladala.

Michal Rybár

5*

Lektorka je veľmi skúsená v danej oblasti, poskytla veľa prípadov a príkladov zo života, vie reagovať na potreby jej študentov.

Dagmar Štípalová

5*

Bola som veľmi spokojná vo všetkých smeroch. Ďakujem pani lektorke za úžasný vstup do podvojného účtovníctva.

Silvia Hudáková

5*

Kurz nadmieru splnil moje očakávania. Dozvedela som sa všetko, čo som pre svoju prácu potrebovala. Kurz prebiehal v logickom a zrozumiteľnom slede, takže sa do problematiky rýchlo dostal aj úplný začiatočník. Všetky prípady boli dopĺňané reálnymi príkladmi, čo hodnotím ako veľké plus. Pani Parízková bola veľmi milá, učivo dôkladne vysvetľovala. Ochotne odpovedala na všetky otázky.

Janka Niňajová

5*

Kurz bol zameraný do praxe, vedený lektorkou, ktorá nielenže ovládala problematiku a mala aj dlhoročné skúsenosti, ale nechýbali jej aj pedagogické zručnosti. Vynikajúci prístup, praktické vedomosti, vysoko hodnotím najmä prepojenie s praxou, uvádzanie praktických príkladov.

Helena Čechová

5*

Kurz prebiehal na vysokej odbornej úrovni. Čas ktorý sme mu venovali bol plne využitý na to, aby sme sa naučili samostatne v danej oblasti pracovať. Výklad bol podaný odborne, zreteľne, jasne a jednotlivé témy nasledovali logicky za sebou. Po absolvovaní kurzu dokážeme sami účtovať.

Henrieta Krajčovičová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Na kurze som sa naučila pochopiť o čom je podvojné účtovníctvo, ako správne účtovať. Práca lektorky ma veľmi bavila. Vysvetľovala pútavo, zrozumiteľne. Veľa príkladov použila z praxe, čo veľmi pomohlo pochopiť princíp podvojného účtovníctva. Som nad očakávanie spokojná.

Katarína Švecová

5*

Veľmi sa mi páčilo, ako bol celý kurz vyskladaný, štrukturovaný. Jednotlivé informácie na seba nadväzovali a všetko do seba zapadalo. Pani lektorka prednášala zaujímavo a pútavo, oceňujem jej odborné znalosti.

Juraj Barus

5*

Vhodne zvolený materiál, oceňujem možnosť otázok na upresnenie problematiky. Pani lektorka je profesionál, veľa príkladov z praxe.

Soňa Vidová

5*

Ja som s kurzom nadmieru spokojná. Myslím si, že nám bolo poskytnuté adekvátne množstvo informácií. Na daný časový rozsah sme sa dozvedeli množstvo užitočných informácií, ktoré sú použiteľné do praxe. Lektorka podávala informácie príjemnou formou, ktorá ma motivovala počúvať a veľa som si zapamätala.

Veronika Jendželová

5*

Vhodné rozloženie preberaných tém, postupné oboznámenie sa s účtovou osnovou, prepájanie s daňovou oblasťou prispôsobené účtovným prípadom. Lektorka bola výborná! Pri vysvetľovaní bol výklad zrozumiteľný, postupné "nabaľovanie" možných variantov, príklady z praxe. Žartovanie a občasné odľahčovanie pomohlo k tomu, že to nebolo príliš psychicky vyčerpávajúce.

Zuzana Petrášová

5*

Obsahová náplň zodpovedala potrebám účastníkov, či úplným začiatočníkom. Lektorka bola veľmi príjemná, zodpovedne vždy pripravená nielen vedomosťami, ale aj pomocnými materiálmi, príkladmi a zvlásť pokojným prístupom ku všetkým účastníkom.

Veronika Skabová

5*

Na kurze boli všetky účtovne triedy dopodrobna prebraté. Páčilo sa mi, že okrem teórie sme riešili množstvo praktických príkladov, takže sme si celú teóriu vyskúšali aj v praxi. Kurz bol veľmi dobre vedený. Lektorka bola odborná, milá a na všetky otázky odpovedala.

Ing. Ivana Petrincová

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Tempo preberanej problematiky bolo také, aby sme jej porozumeli a bol aj dostatočná priestor na otázky, diskusiu a postrehy lektorky z praxe. Prácu lektorka hodnotím veľmi pozitívne, podrobne vysvetlila problematiku účtovníctva, vedela odpovedať na otázky, porovnávala teóriu s realitou v praxi.

Marína Križanová

5*

Príjemná lektorka, veľa vecí preniesla názorné do praxe. Bezproblémový kurzu, soboty mi maximálne vyhovovali, nebolo to príliš na husto.

Erika Livová

4*

Kurz bol fajn. Pani Lacova je výborná odborníčka vidieť že sa vyzná v problematike a že s tým ma dlhoročné skúsenosti. V kurze nam bolo všetko vysvetlené ale ide sa dosť rýchlo a je náročný ten čas od 8.00 do 15.00. V každom prípade si myslím že kurz splnil moje očakavania.

Ľubica Černá

5*

Na kurze som nadobudla teoretické vedomosti, ktoré sme si overili na praktických príkladoch, pričom sme využili praktické skriptá, ktoré sme dostali na začiatku kurzu. Pani lektorka má bohaté vedomosti a lektorské zručnosti.

Lenka Mendelová

4*

Naša pani lektorka bola výborná. Bola ochotná venovať sa veciam ktoré sme nerozumeli. Veľmi trpezlivá, vie veľa naučiť. Ďakujem krásne.

Zuzana Mitanévá

5*

Upevnila som si poznatky, ktoré potrebujem a zároveň som získala aj širší záber a väčší prehľad v oblasti účtovníctva.

Ľuboš Jarošek

5*

Kurz mi dal výborné vedomosti v oblasti účtovníctva a našiel som odpoveď na všetky otázky. V osnove kurzu boli zahrnuté všetky kapitoly účtovníctva. P. lektorka vysvetľovala látku veľmi zrozumiteľne a brala ohľad na to, aby jej výklad pochopil každý účastník

Adriana Földešiová

5*

Kurz prebiehal pokojne a v poriadku, bol dostatočne výkladný, skriptá boli zrozumiteľné. Práca lektora je v poriadku, výklad tiež zrozumiteľný.

Ing. Jana Brnáková

5*

Celý kurz je správne nastavený. Aj pre tých, ktorí majú skúsenosti s účtovníctvom aj pre tých, ktorí začínajú. Problematika bola vysvetlená dostatočne.

Ľudmila Ferencová

5*

Lektorka má vedomosti na vysokej úrovni, všetko nám podrobne a pomaly vysvetlila, mala s nami veľkú trpezlivosť. Naučila nás všetko potrebné.

Katarína Demjanová

5*

Priebeh kurzu bol veľmi dobre nastavený, učivo bolo veľmi dobre pripravené a materiály boli spracované odborne. Lektorka vysvetľovala fundovane a používala príklady z praxe a tým spravila celú tematiku ľahšie pochopiteľnú.

Adriana Juhosová

5*

Kurz prebiehal v poriadku, všetky naše otázky boli riadne vysvetlené a nami pochopené. Kurz naučil aj tých, ktorý nemali žiadne skúsenosti s účtovníctvom. Pani lektorka odviedla výbornú prácu, veľa vecí nám vysvetlila na príkladoch z praxe.

Mgr. Silvia Szabó

5*

Som spokojná s kurzom, určite sa zúčastním ďalšieho kurzu v Jaspise. Kurz prebiehal v dobrej atmosfére, podľa dohodnutých podmienok. Lektorka v kurze vysvetlí, ukáže, je profesionálka na úrovni, ústretová a flexibilná

Jana Podmanická

5*

Páčilo sa mi, že lektor vysvetľoval veci dopodrobna - ak ničo niekto nevedel bez problémov sa vrátil k učivu a vysvetlil ho opäť. Práca lektora na 1 :)

Erika Belicová

5*

Nad mieru spokojná. Mám pocit, že základným princípom podvojného účtovníctva už skutočne rozumiem.

Adriana Vydrová

5*

Kurz bol veľmi dobre zorganizovaný, hodiny boli veľmi záživne. Obsahovo je veľmi rozsiahly. Pani lektorka bola vynikajúca, každú sobotu s dobrou náladou, na príklady z praxe vždy vedela pohotovo zareagovať, tak mi pomohla aj pri výkone svojej profesie.

Anna Smatanová

5*

Počas kurzu sme prebrali dostatočne podrobne celý obsah učebnice, riešili sme veľa praktických príkladov. Pani lektorka má veľmi príjemné vystupovanie, snažila sa nám sprístupniť čo najviac informácií a veľa príkladov z vlastnej praxe.

Ivana Rusnáková

5*

Priebeh bol nad moje očakávania. Lektorka bola príjemná, vtipná a vzdelaná na vysokej úrovni. Odpovedala na všetky otázky.

Jaroslav Strážay

5*

Kurz splnil moje očakávanie, pouvažujem nad ďalším. Vstup do účtovníctva, vysvetlenie, účtovanie príkladov, práca s PC. Vysvetlené - pochopené, super príklady z praxe.

Larysa Orlova

5*

Úplne splnil moje očakávania. Z kurzom som veľmi spokojná, lebo teória bola dobre prepravená praxou. Lektor má veľkú prax a skvelú skúsenosť v účtovníctve.

Alena Bujdaková

5*

Kurz bol veľmi dobrý, veľa som sa naučila, nie len teoreticky, ale aj prakticky. Lektor bol skvelý, nenudila som sa, energický, dynamický podáva zodpovedné informácie, odovzdáva praktické skúsenosti, bol ochotný, vysvetlil všetko.

Katarína Petrusová

5*

Vybrala som si kurz na základe hodnotenia na stránke. Potvrdzujem odporúčania predchádzajúcich účastníkov. Konečne niečo z praxe, čo som za celý svoj život na iných kurzoch nezažila. Lektor bol odborník, pohotový k vysvetľovaniu, ochotný vysvetliť zdatnejšiemu i menej zdatnému, zaujímavý prejav - nebol nudný, udržiaval stále našu pozornosť, neunavoval.

Katarína Báčiková

5*

Kurz prebiehal zaujímavou pútavou formou s množstvom príkladov z praxe. Pán Sýkora zodpovedal všetky otázky, všetko odprednášal a vysvetlil zrozumiteľným spôsobom a veľmi ľudsky. Účtovníctvo už nie je strašiakom. Kurz je vhodný aj pre začínajúcich účtovníkov, ktorí chcú účtovníctvo porozumieť.

Lenka Ivaničová

5*

Kurz splnil moje očakávania, bol vedený skúseným lektorom, získali sme nové vedomosti. Lektor nám podal vedomosti o účtovníctve na veľmi vysokej úrovni a ku všetkému nám vedel povedať aj konkrétne príklady z praxe, čo hodnotím veľmi pozitívne.

Zuzana Turoňová

4*

Kurz splnil očakávania. Poznatky, ktoré som získala aj vedomosti, ktoré som si osviežila a uzrejmila budú pre mňa využiteľné aj v praktickom živote. Kurz prebiehal primerane plánovanému priebehu, tematika preberaná na kurze nám bola vysvetlená zrozumiteľne a jasne. Pani lektorka bola pri vysvetľovaní trpezlivá a ochotne zodpovedala všetky otázky. Na začiatku kurzu by som uvítala viac teórie, inak nemám výhrady.

Ivana Latiaková

5*

Kurz mi dal prehľad v účtovníckej problematike, dokázala by som teraz zaúčtovať účtovné prípady samostatne. Tempo bolo adekvátne k náročnosti, náplň kurzu bola podľa očakávania. Pani lektorka mala výborný prístup, je to profesionálka, ktorá má skúsenosti z praxe.

Hana Sládečková

5*

Kurz prebehol vo veľmi príjemnej atmosfére, prebrané učivo bolo vždy podané jasne a zrozumiteľne. Pani Lacová vždy ochotne vysvetlila príklady zo života a jej vlastné skúsenosti boli veľkým prínosom.

Veronika Andocsová

5*

S priebehom kurzu ako aj s lektorom som nadmieru spokojná. Obrovská spokojnosť, kvalitné vysvetlenie tém. Preberanie tém do hĺbky, názorné ukazovania z praxe.

Bc. Hana Hešková

5*

Kurz splnil oveľa viac ako som očakávala. Odborné prednášky, vysvetlené veľmi zrozumiteľne a pochopiteľne...

Ing. Ingrida Gerhátová

5*

Kurz mi dal toho veľmi veľa. Mám skúsenosti s účtovníctvom z práce auditu a na kurze som sa dozvedela množstvo nových vecí, ktoré určite využijem. Kurz splnil moje očakávania nadpriemerne.

Leana Čontošová

5*

Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Tempo výučby bolo prispôsobené, účastníkom tak aby jednotlivým častiam každý porozumel. Oceňujem lektorku s dlhoročnou praxou, som jej vďačná za veľa dobrých rad.

Jana Švandová

5*

Naučila som sa na kurze veľa nových vecí, za tak krátku dobu to bolo nad moje očakávania. Kurz prebiehal v poriadku, bola tu skvelá atmosféra a to aj vďaka našej lektorke. Lektorka bola úžasná. Pomáhala nám zo všetkým, ak sme nevedeli niečo vždy to pekne vysvetlila. Jej prístup bol veľmi dobrý, bola som spokojná.

Žaneta Lukácsová

5*

Termíny vyhovujúce pre pracujúcich. Kurz bol zaujímavý, rýchle ubehol čas na prednáškach, ozrejmil podvojné účtovníctvo, účtovanie v programe bolo zaujímavé. Lektorka mala výborný prístup, dávala príklady z praxe, ochotná vysvetľovať viackrát, trpezlivá, proste výborná.

Klaudia Harvanová

5*

Kurz určite splnil moje očakávania. Lektorka bola veľmi milá, počas kurzu sme si všetko vysvetlili od základov. Veľmi oceňujem aj možnosť práce s účtovným programom Omega. Kurz vyhovoval. Chodila som naň veľmi rada. Lektorka bola pohotová, ochotne vysvetľovala učivo aj viackrát. Je viditeľné, že má veľa skúseností a dáva trefné príklady z praxe.

Nikola Felberová

5*

Kurz bol perfektný, nečakala som, že to bude také náučné a že toľko vedomostí získam. Príklady z praxe + atmosféra + vysvetlenie podrobné + keksík + káva. Lektorka bola úžasná - preberali sme aj vážne veci, ale aj vtipy na odľahčenie, mala veľkú trpezlivosť a dokola pripomínala a vysvetľovala dôležité info začiatočníkom.

Renáta Balogová

5*

Veľmi dobrá atmosféra, pomoc bola bezodkladná, výborné materiály na štúdium. Lektorka bola ochotná pomôcť, vysoko kvalifikovaná, trpezlivý odborník z praxe.

Katarína Jasečková

5*

Dostatočné množstvo informácií, teória vysvetlená na praktických príkladoch, veľmi dobre pripravený kurz. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, vždy všetko zrozumiteľne vysvetlila, zapájala nás do práce na hodinách.

Gabriela Bočincová

5*

Pozitívne hodnotím praktickú orientáciu kurzu, množstvo precvičených reálnych prípadov. Pani lektorka je výborná, počas kurzu pohotov reagovala na všetky otázky, látku vysvetlila zrozumiteľne a uviedla množstvo príkladov z praxe.

Zuzana Zelenay Bendová

5*

Všetko bolo vynikajúce. Materiály k štúdiu, program aj lektor. Vrelo odporúčam. Lektorka bola vynikajúca. Trpezlivá, odborné znalosti na vysokej úrovni. Povedala veľa vecí z praxe.

Vladimíra Pribylinová

5*

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Chválim výklady a vysvetlenia podané zo strany lektorky, je vidieť, že má prehľad a že sa aktívne účtovníctvu venuje. Možno by som kurz rozšírila ešte o pár hodín, no vcelku to stačí. Lektorka je šikovná, vidieť, že vie o čom hovorí. Nie je to len teoretik. Chválim!!

Miroslava Hudáková

5*

Kurz bol veľmi dobre štruktúrovaný, mal logický priebeh a oceňujem veľa praktických príkladov. Pani lektorka bola veľmi milá a ochotná, každú látku nám dokázala vysvetliť tak, aby sme to pochopili. Kurz mi pomohol posunúť sa z nuly a teraz mám naozaj pocit, že to chápem.

Miriama Zapalačová

5*

Kurz bol veľmi dobre obsahovo aj časovo zvládnutý, množstvo učiva ma prekvapilo. Kurz splnil moje očakávania, zopakovala so si a nove veci naučila a pochopila.

Jakub Beňuš

5*

Kurz splnil moje očakávania, osviežil som si poznatky zo školy a načrtol problémy v praxi. Podklady ku kurzu boli vynikajúce spracované ktoré boli doplnené záživným výkladom a zavŕšenie účtovaným v programe. Lektor učivo vysvetlil veľmi chápavo a pútavo.

Kristína Danišová

5*

Kurz mi otvoril nové možnosti zamestnania, lektorka bola ochotná vysvetliť aj nad rámec tém kurzu. Práca lektora bola vynikajúca, aktívne nás zapájala, neodbočovala od témy, žiadne rozprávanie o počasí...Bola rýchla, priama, výborný odborník, vysoká spokojnosť.

Veronika Lantajová

5*

Som maximálne spokojná! Lektorka sofistikovane a veľmi zrozumiteľne vysvetlila všetky potrebné informácie. Oceňujem obsah kurzu a jeho pochopiteľné podanie. Kurz v tomto rozsahu pokryl moje potreby. Pani lektorka Ing. Zečevičová podala profesionálny vysvetľovací výkon. Zodpovedala na všetky doplnkové otázky. Som nadšená z jej prístupu.

Adam Balek

5*

Účtovníctvo som mal už na vysokej škole, ale nie takto kompletne, dozvedel som sa veľa nových praktických vecí. S priebehom kurzu som bol spokojný, prešli sme postupne všetky účtovné triedy a na záver kurzu sme si vyskúšali účtovanie v počítačovom programe. Lektorka veľmi dobre ovláda problematiku podvojného účtovníctva, počas celého kurzu bola uvoľnená atmosféra.

Mariya Dobryanska

5*

Optimálny kurz z hľadiska teórie a praxe, vhodný pre každého, aj pre začiatočníkov. S lektorkou som úplne spokojná. Ďakujem.

Soňa Summerlingová

5*

Priebeh vynikajúci, plodný v dobrej atmosfére, kurz bol obsažný, tematika vynikajúco vtesnaná do 9 vyučovacích dní. Lektorka vynikajúci, rázna, prínosná, zaujímavá. Ideálny kurz na rozšírenie obzorov.

Zuzana Kissová

5*

Som šťastná, že za pomerne krátke časové obdobie sa zhrnuli všetky potrebné informácie. Veľmi zrozumiteľný výklad, aj vďaka práci pani lektorky som napísala test na výbornú, za čo jej chcem poďakovať. Veľký plus boli aj informácie dodatočné mimo osnov, ktoré v praxi využijem.

Katarína Piliarová

5*

Budem si viac veriť vo svojej doterajšej práci v účtovníctve. Kurz prebiehal dobre, lektorka bola vecná, vysvetľovala zrozumiteľne, priateľsky, robila dobrú atmosféru, dávala príklady z praxe pre lepšie pochopenie. Profesionálka s ľudským a veselým prístupom.

Juraj Pirič

5*

Kurz moje očakávania nie len že splnil, ale ďalekosiahle ich predčil a som nadmieru spokojný. Kurz prebiehal v skvelej atmosfére. Na kurze som si osvojil a konečne chápem základy účtovníctva. Tento kurz mi dal viac ako 4 roky účtovníctva na OA. Totálna spokojnosť. Perfektne! Práca lektora bola neskutočne skvelá. Témy boli prednášané zrozumiteľne, konštruktívne a hlavne s množstvom nenahraditeľných príkladov z praxe.

Júlia Sivecká

5*

Komplexne ponúknutá problematika podvojného účtovníctva, primeraný počet hodín - plnohodnotne využitý čas. Fantastický prístup - problematika účtovníctva vysvetlená "ľudským" a logickým spôsobom, na príkladoch z praxe. Výborne stanovený cieľ výučby a naplnený: "Naučiť základné účtovné prípady a účtovnícky rozmýšľať".

Jana Ivancová

5*

Prekonal očakávania! Za 4 víkendy som nadobudla viac vedomostí ako počas štúdia na VŠ. Veľmi dobré prepojenie teórie aj s praktickými príkladmi - poskytnutý skvelý prehľad legislatívy, zákl. teórie; kurz bol taký dobrý, že je až škoda, že trval len 4 týždne. Lektorka mala skvelé vystupovanie,skvelé podanie učiva, vysvetlenie účtovania ako to vyzerá aj v praxi. Veľmi oceňujem ochotu vrátiť sa a opäť vysvetliť všetko, čo bolo nejasné, aj kopec info pomimo oblasti.

Gabriela Cichová

5*

Lektorka veľmi zrozumiteľne vysvetľuje teóriu aj prax. skriptá sú veľmi nápomocné, veľa úloh a príkladov. Ja by som prijala ešte minimálne 1 - 2 víkendy. Lektorka mala úžasný prístup, vždy dobre naladená, vysvetľuje aj na praktických príkladoch. Najlepší pedagóg v mojom živote.

Ing. Rudolf Blecha

5*

Kurz bol vedený na vysokej profesionálnej úrovni, s dôkladným teoretickým výkladom, doplnený užitočnými praktickými ukážkami. Práca lektora bola na vysokej odbornej úrovni, s kreatívnym prístupom pri objasňovaní problematiky s dopĺňaním témy vlastnými skúsenosťami. Ja ďakujem za veľmi úspešný a poučný kurz, skvelého lektora a získané vedomosti.

Marián Mráz

5*

Kurz bol vedený s dôrazom na reálnu prax, čo považujem za najväčšiu pridanú hodnotu. Pani lektorka Zečevičová s dávkou trpezlivosti a s humorom nám skvelo podávala danú problematiku

Ľubica Demianová

5*

Lektorka dobre vysvetľovala, aj názorné ukážky zo života, veľa celkových názorných prípadov. Bola veľmi odborná, veľa naučila/vysvetlila aj mimo kurzu. Dobré bolo, že sme mali viac praktických vecí. Hodiny boli živé, keďže sme mali veľa praktických príkladov.

Lívia Minárová

5*

Kurz hodnotím výborne, bolo nám vysvetlené po teoretickej aj praktickej stránke všetko z oblasti podvojného účtovníctva. Veľa vecí nám bolo uvedených do praxe, čo je veľkým prínosom. Lektorka je vynikajúca, má veľa skúseností, s ktorými sa podelila s nami. Je ústretová a vždy nám všetko vysvetlila ak sme nerozumeli.

Veronika Pomšárová

5*

Pochopila som veci, v ktorých som robila chyby a hlavne dôvod prečo. Kurz sa mi veľmi páčil. Bol zaujímavý, všetko z praxe. Vždy všetko bolo dopodrobna vysvetlené. Veľmi sa mi páčil aj vlastný projekt. Pani lektorka bola veľmi ochotná, má veľmi veľa skúseností z praxe.

Petra Roziak

4*

Časové rozvrhnutie kurzu s víkendovými pauzami mi vyhovoval, poskytol dosť času na vstrebanie problematiky. Lektor sa mám intenzívne venoval, pristupoval k svojej práci proaktívne. Mala som pocit, že svoju prácu vykonáva s radosťou aj napriek náročnosti.

Michaela Betíková

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Práca lektora bola výborná. Lektorka sa snažila zodpovedať/ vysvetliť všetko spôsobom, aby sme to pochopili.

Veronika Oravcová

5*

Kurz splnil moje očakávania, získala som tu ucelený pohľad na problematiku. Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne, látku sme prebrali v nadväznosti a veľmi zrozumiteľným spôsobom. Pani lektorka má veľmi dobré prezentačné a komunikačné schopnosti, vysvetľuje látku veľmi kvalitne, odborne a ak sme niečomu neporozumeli, vrátila sa k tomu.

Lucia Mináriková

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, poskytol prehľadné a potrebné informácie, potrebné pre účtovníka - začiatočníka. Zopakovala som si znalosti zo školy a zároveň získala aktuálne poznámky. Oceňujem príklady z praxe, schopnosť vysvetliť a objasniť rôzne typy účtovných prípadov. Vysokú profesionalitu, ľudský prístup.

Mária Nágelová

5*

Potrebovala som osviežiť svoje vedomosti a to som dosiahla. Som spokojná s celým priebehom kurzu. Nakoľko som dochádzala vlakom, bolo mi vyhovené, aby som sa aj dostala domov. Som spokojná. Ďakujem. Lektorka je profesionálna zo všetkých hľadísk. Má široké vedomosti, praktické aj teoretické.

Daniela Fiľakovská

4*

Páčila sa mi dobre vysvetlená teoretická aj praktická časť, s porozumením nebol problém, keďže výklad bol jasný aj pri opätovnom opýtaní sa alebo dovysvetľovaní. Prístup lektorky bol naozaj na výbornej úrovni, jasne vysvetlené príklady aj teória, dostatok času venovaný podstatným témam aj tým komplikovanejším.

Eunika Horváthová

5*

Veľmi dobre všetko vysvetlené - množstvo príkladov, dobre využitý čas. Pani lektorka bola úžasná, všetko s postupnosťou vysvetlila, bola trpezlivá, ak som niečomu neporozumela s ochotou vysvetlila, upresnila, poradila

Mária Hozlárová

5*

Kurz splnil moje očakávania. S priebehom som spokojná, všetko bolo vysvetlené zrozumiteľne a dobre. Pani lektorka všetko vysvetlila. Učivo bolo vysvetlené aj na praktických príkladoch, čo hodnotím pozitívne. Určite tento kurz odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť v účtovaní.

Michael Kürti

5*

Kurz bol zmysluplný, s možnosťou využitia nových informácii a znalostí v praxi. Lektorka bola max. profesionálna, ktorá svoje dlhodobé skúsenosti z praxe aplikovala aj do teoretickej časti, ktoré nám prispeli k lepšiemu pochopeniu.

Milota Jakubíková

5*

Priebeh bol hladký, vysvetľovanie zrozumiteľné a ľahko pochopiteľné. Poradie bolo prínosné pre chápanie, veľmi príjemné prostredie a kolektív. Lektorka odborne a zrozumiteľne vysvetľovala, milé, priateľské a príjemné vystupovanie.

Marcela Chládeková

5*

Napriek tomu, že som účtovníctvo študovala, kurz mi dal (utvrdil) veľa dôležitých faktov, ideálny na štart do praxe. Lektor bol ústretový, viedol kurz systematicky a energicky, odpovedal na naše otázky, veľa informácii a usmernení do praxe.

Barbora Borončová

5*

S kurzom som nadmieru spokojná, určite odporučím svojím známym. S podvojným účtovníctvom som sa na tomto kurze stretla 1x a nečakala som, že mi to bude všetko zrozumiteľné. Avšak priebeh kurzu prekvapil a cítim sa byť pripravená rozvíjať sa v tejto oblasti ďalej. Lektor sa vyzná v problematike. K teórii nám pribalil nespočetne veľa príkladov z praxe, ba až nad rámec kurzu. Ďakujem.

Jana Čemesová

5*

Kurz bol veľmi dobrý. Prebrali sme veľa vecí dopodrobna, čo si myslím, že nám veľmi pomohlo. Lektor bol super. Veľa nás naučil a vysvetľoval zrozumiteľne a nie zložito.

Martina Pavľová

4*

Kurz prebiehal nad moje očakávania. Dostávali sme postupne príklady na základe prebratého učiva, na ktorých som sa postupne zlepšovala v účtovaní. Lektor bol ochotný, trpezlivý. Vysvetlil ak sme niečo neporozumeli.

Barbora Bohonyová

4*

Kurz prebiehal adekvátnym tempom v závislosti od schopnosti uchádzačov. Pomalšie a podrobnejšie vysvetľovanie mi vyhovovalo, pretože som lepšie pochopila danú problematiku. Lektorka bola trpezlivá, chápavá a vsuvky príkladov z praxe boli prínosom a plusom celého kurzu.

Zuzana Kánová

5*

Priebeh kurzu sa mi veľmi páčil, hlavne praktické príklady. Pani lektorka vytvorila príjemnú atmosféru, využila príklady z praxe pre lepšie pochopenie účtovných prípadov. Veľmi profesionálny prístup. Absolútna spokojnosť.

Jana Píšová

5*

Dostala som celkový obraz o PÚ. Kurz prebiehal štandardne, nič mi neprekážalo, iba vstávanie v sobotu :). Lektor bol milý, trpezlivý, vždy nám tému vysvetlil, poukázal na prax. Takže som si to mohla dobre spojiť s praxou.

Jaroslava Čigášová

5*

Učivo preberané po celkoch s logickou postupnosťou, dobre spracované materiály, uvítala som aj prácu s programom OMEGA. Lektorka mala ústretový prístup, trpezlivosť, vysvetľovanie bolo zrozumiteľné a uvádzala veľa užitočných rád do praxe, odpovedala na akékoľvek naše otázky. Bola som milo prekvapená starostlivosťou počas kurzu (pitný režim, sladkosť ku káve).

Edita Gazdagová

5*

Kurz prebehol veľmi dobre, dobrý kolektív, milá lektorka. Lektorka vynikajúca. Milá, trpezlivá, ochotná vysvetľovať aj viackrát. Na lektorku Hanušovskú budem mať do budúcna len veľmi dobré pocity.

Karin Kustvánová

5*

Po každej teórií sme mali možnosť precvičovania príkladov, tak isto sme si vyskúšali aj prácu v systéme OMEGA. Lektorka bola milá, ochotná nám všetko vysvetliť, vidno, že má dlhoročné skúsenosti, keďže pri každej situácií nám vedela poradiť.

Soňa Vargová

5*

Kurz mi poskytol základy "štart" do ďalšieho štúdia podvojného účtovníctva. Oboznámil ma s podvojným účtovníctvom, ktoré budem ďalej rozvíjať v rodinnej firme za pomoci účtovníčky. Pani lektorka Hanušovská vysvetľovala veľa príkladov z praxe, čo mi veľmi pomohlo.

Kristína Holičová

5*

Cieľom bolo oživiť si vedomosti, no získala som aj navyše. Téma bola vysvetlená a následne aj dodatočne precvičená na praktických príkladoch.

Dominika Kobelárová

5*

Som veľmi spokojná s kurzom. Kurz prebiehal super, lektorka bola veľmi milá a ochotná zodpovedať každú otázku, ktorú som sa pýtala aj zo svojho pracovného prostredia.

Miroslava Fornerová

5*

Naučili sme sa nielen teoretické veci z oblasti podvojného účtovníctva, ale sme preriešili aj množstvo účtovných prípadov. Podľa môjho názoru bol kurz dobre zorganizovaný. Začali sme s teoretickými vecami a potom sme postupne prechádzali účtovnými triedami. Páčilo sa mi veľké množstvo príkladov, ktoré sme riešili. Oceňujem prácu lektorky Mgr. Kataríny Makyšovej, pretože jej vedomosti vo veľkej miere presahujú obsah učebnice. Páčilo sa mi množstvo príkladov z praxe.

Jana Jurčíková

5*

Kurz bol veľmi dobre obsahovo pripravený, materiály boli dostačujúce a za to časové obdobie bol využitý na 100 %. Lektorka bola veľmi dobrá. zrozumiteľne a jasne nám bolo všetko vysvetlené, obsahovo výborné, veľká spokojnosť.

Anna Madejová

5*

S kurzom som spokojná, učili sme sa od základov, keďže som nemala žiadne vedomosti, po ukončení kurzu som bola zorientovaná v problematike účtovania. Lektorka bola príjemná, ochotná odpovedať na naše otázky.

Gabriela Kvaková

5*

Kurz prebiehal každú sobotu a boli to príjemne strávené dni, pri ktorých som si zopakovala a zároveň utvrdila si vedomosti zo strednej školy. Som rada, že som sa na tento kurz prihlásila. Dodal mi väčšiu sebadôveru na vykonávanie povolania. Lektorka bola veľmi príjemná a milá. Jej výklad učiva bol výborný. Vie vysvetliť aj veľmi ťažké témy tak, aby ich pochopil aj laik.

Martina Beerová

5*

Nakoľko som sa nikdy nezaujímala o účtovníctvo v plnej miere som s kurzom spokojná. Kurz trval 3 týždne. veľa som sa naučila, ale osobne si myslím, že je to veľa nových informácii za takú krátku dobu. S pani lektorkou som veľmi spokojná, pri vysvetľovaní veľakrát používala príklady z praxe a tak som získala lepšiu predstavu o danej problematike.

Miroslava Hámborská

5*

Kurz splnil moje očakávania. Ponúkol mi základné informácie o PÚ, ktoré za pomoci skúseného účtovníka budem vedieť aplikovať aj v praxi. Každá hodina bola 100 % vyplnená množstvom informácií teórie a následne aplikovanie teórie v praxi - veľa príkladov na konkrétne situácie. Týmto spojením teórie + príklady pomohlo pochopiť PÚ aj človeku, ktorý sa s účtovníctvom 1x stretol na tomto kurze. Lektorka bola veľmi milá, trpezlivá, ochotná odpovedať na všetky otázky. Ponúkla nám veľa príkladov z praxe. Hodiny boli veľmi obohacujúce, pútavé, má dobrý prejav, ktorý nenudil, ale udržiaval nás v dobrej nálade celý deň.

Martina Muránska

5*

S kurzom som bola spokojná na 100 % priniesol mi viac informácií ako som očakávala. Na kurze sme najprv prebrali úplné základy až po zložitejšie prípady. Prešli sme všetky účtovné triedy. Na záver sme účtovali v programe. Na kurze som sa veľa naučila, veci mi dali význam. Lektorka bola veľmi príjemná, odpovedala na každú otázku, ktorú sme jej položili. Osobne mi pomohol aj v reálnom živote účtovníka.

Petra Buranovská

4*

Bola som s kurzom spokojná, dozvedela som sa potrebné znalosti a súvislosti. Kurz bol zložený z logicky nadväzných častí. Prácu lektora veľmi chválim. Naša pani lektorka častokrát uvádzala praktické prípady a užitočné rady a informácie boli podané veľmi zrozumiteľne.

Natália Horvátová

5*

Priebeh kurzu bol vecný, jasný a zrozumiteľný. Kurz môžem vrelo odporučiť. S kurzom som veľmi spokojná, kurz splnil moje očakávania nad mieru. Výučba prebiehala na profesionálnej úrovni. Pani lektorku hodnotím veľmi pozitívne, bola ochotná, milá. Počas kurzu reagovala na všetky naše otázky, látku vysvetlila zrozumiteľne a uviedla nám množstvo príkladov z praxe.

Barbora Bilská

5*

Priebeh kurzu by som ohodnotila pozitívne. Za 5 týždňov som sa naučila všetko podstatné,čo sa týka podvojného účtovníctva. Kurz splnil očakávania.Lektor vedel podrobne všetko vysvetliť. Zodpovedal všetký otázky týkajúce sa problematiky.

Barbora Vaneková

5*

Priebeh kurzu išiel akurát tempom, aby ho každý zvládol, bol veľmi dobre zorganizovaný. Prišla som na kurz úplná začiatočníčka a na konci sa cítim oveľa istejšie, takže hodnotím na výbornú.

Naďa Ševčíková

5*

Na kurze som pochopila základný princíp fungovania účtovníctva, pani lektorka ma veľkú prax a učivo nám krásne vysvetlila na praktických príkladoch.

Lucia Neupauerová

5*

Priebeh kurzu išiel podľa očakávania. Jednotlivé účtovné triedy boli prebraté. Práca lektora bola výborná. Všetko systematicky a zrozumiteľne vysvetlené. Príjemný prístup.

Nika Žilinská

5*

Naučila som sa základy účtovania a získala som teoretické znalosti, ktoré využijem v praxi. Nakoľko som v účtovníctve nikdy nerobila, zo začiatku som bola úplne stratená, ale po skončení kurzu už mám celkom dobrý obraz ako účtovať základne účtovné súvzťažnosti. Lektorka je veľmi skúsená, uvádza veľa príkladov z praxe.

Mária Pinďárová

5*

Kurz bol nad očakávania. Čakala som len teoretické znalosti, ale krásne aplikované do praxe. Priebeh kurzu bol výborný, zo začiatku "zľahka" aj pre človeka, ktorý netušil, že existujú trojciferné účty, kde sa účtuje. Lektorku hodnotím na jednotku. Vďaka lektorke sa prihlásim aj na ďalšie kurzy. Pripravila si pre nás príklady nad rámec, je vidieť, že strávila veľa času prípravou materiálov, napriek tomu, že nemusela.

Michaela Venécziová

5*

Počas kurzu sme si chronologicky prešli komplet základmi podv. účtovníctva. Boli zodpovedané všetky moje otázky. Super, že sme dostali aj materiály. Lektorke nemám čo vytknúť. Bola veľmi trpezlivá, nabitá vedomosťami, ale hlavne sme prešli mnoho príkladov z praxe.

Emília Sulírová

5*

Som nadmieru spokojná s kurzom. Pani lektorka nám učivo výborne podala. Prečítala som x knižiek a mala som z toho riadny guláš. No stačili 2 dni s pani Harničárovou a vedela som o čom to všetko je. Veľká vďaka.

Katarína Szentandrassiová

5*

Zopakovala som si informácie zo školy + perfektne vysvetlené princípy účtovania. Veľa informácii za krátky čas, nie je v silách lektora nám všetko vložiť do hlavy. Treba sa tomu individuálne venovať a prax ukáže. Lektorka výborne vysvetlila základy účtovania od čoho sa odvíja zvyšok kurzu, vysvetlené niektoré špecifiká. Som s výkladom veľmi spokojná.

Klaudia Korytiaková

5*

Kurz presiahol moje očakávania, cítila som sa tu veľmi príjemne, dostali sme viac informácii, než len čo bolo potrebné. Kurz sa mi veľmi páčil, pravdepodobne sa prihlásim aj na ďalší. Nemala som žiadne skúsenosti s účtovníctvom, ale teraz už by som sa odvážila zvoliť si prácu aj v tomto odbore. Lektorka bola veľmi nápomocná, na všetky otázky vedela rýchlo reagovať, poskytla nám pomocný materiál, dokonca aj kontakt.

Monika Majoroš

5*

Veľmi dobrý výklad kurzu, podrobne vysvetlené pojmy a postupy účtovania - dobrý základ pre štart. Veľmi dobrá práca lektora, veľa príkladov z praxe.

Miloš Timko

5*

Výborne hodnotím školiteľa - vysoká znalosť a úroveň prezentácie učiva. Kurz splnil všetky moje očakávania, získal som ďalšie vedomosti z tejto oblasti.

Lenka Nikolicová

5*

Lektorka bola úžasná. Vedela tak perfektne vysvetliť účtovanie v podvojnom účtovníctve, že som mala pocit, akoby sa mi to samé s ľahkosťou nalialo do hlavy :) Všetko skvele vysvetlene.

Róbert Kristín

5*

Kurz splnil moje očakávania a prispel k môjmu budúcemu lepšiemu uplatneniu na trhu práce. Výhoda miesta kurzu, víkendového priebehu, zabezpečená literatúra.

Diana Gregušová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Páčilo sa mi, že viac to bolo postavené na praktickom vysvetlení, množstvo príkladov sme prešli. Hodnotím veľmi pozitívne. Pani lektorka veľmi ochotne a trpezlivo vysvetlila učivo aj opakovane veľmi jasne, zrozumiteľne aj s ohľadom na slabších žiakov.

Eva Kmeťová

5*

Všetky hodiny splnili moje očakávania. Najskôr som si myslela, že málo hodín a veľa informácií, ale pani lektorka vedela vždy pekne a zrozumiteľne vysvetliť. Ukážka účtovných prípadov priamo na príkladoch z praxe.

Katarína Fridrichová

5*

Kurz prebiehal naozaj intenzívnym ale veľmi zaujímavým náučným spôsobom. Prístup p. lektora Cibulku je úžasný. Všetko skvele vysvetlené, profesionálny ale aj ľudský prístup. Patrí mu obrovské Ďakujem.

Tomáš Darvaši

5*

Priebeh kurzu bol výborne pripravený a odučený. Neviem si predstaviť iného lektora. Výborne pripravený, štrukturovaný výklad s príkladmi, praxou a poznámkami. Odnášam si vedomosti aj hodnotný poznámkový a príkladový materiál.

Linda Dobrotková

5*

Obsahovo áno - dobre spojená teória s praxou. Lektor je príjemný, vtipný, fundovaný, dobre zorientovaný v danej problematike, veľmi pozitívne hodnotím množstvo praktických príkladov a vypichnutie špecifík, lektora práca naozaj baví :)

Ing. Lucia Mihoková

5*

Kurz hodnotím pozitívne, hodiny i priestory boli vybavené potrebnými pomôckami. Skúsený lektor, p. Cibulka, každú problematiku podrobne vysvetlil, snažil sa aby každý porozumel, priebeh kurzu aj celky na seba nadväzovali.

Oľga Majzlan

5*

Veľmi zrozumiteľný kurz aj pre absolútnych začiatočníkov. Náročný ale zrozumiteľný. Výborná atmosféra počas celého kurzu vďaka lektorovi. Vie všetko vysvetliť, vie zaujať, vie motivovať.

Babčanová Elena

5*

Naučili sme sa aj teóriu aj prax. Kvôli praxi som si vybrala kurz a splnil moje očakávania. Lektor bol trpezlivý, motivujúci, rád poradil.

Miroslav Fusek

4*

Veľmi veľa informácií v krátkom čase. Lektor, ktorý to nemá len naučené, zaujímavé informácie z praxe a pútavé rozprávanie.

Mária Klištincová

5*

S kurzom som veľmi spokojná. Kurz bol výborne rozvrhnutý. Lektor - výborný, znalý problematiky s výborným prístupom.

Alena Kovácsová

5*

Kurz bol vedený na vysokej úrovni vrátane použitia množstva príkladov z praxe. Odborné znalosti a prax boli na vysokej úrovni a prístup bol veľmi dobrý s veľkou trpezlivosťou.

Martina Šoltysová

5*

Kurz splnil moje očakávania a som s ním spokojná. Priebežne sme sa oboznámili s podvojným účtovníctvom. Dozvedela som sa veľa nových informácii. S prácou lektorkou som veľmi spokojná. Páčil sa mi prístup lektorky a trpezlivosť s vysvetľovaním.

Martina Orthová

5*

Dobre vysvetlené učivo, pekne postupne sme preberali učivo a tým sa nám ľahšie vstrebávali informácie. Lektorka kurzu bola veľmi milá, príjemne naladená, veľmi skúsená, má naštudovaných veľa informácií.

Katarína Valičková

5*

Priebeh kurzu bol vynikajúci. Pani lektorka mala premyslený postup, problematiku nám sprístupňovala v logickej následnosti. Maximálna spokojnosť!

Andrea Kováčová

5*

Výborný výklad s praktickými príkladmi ľahké na predstavenie si účtovného zápisu, v mojom prípade mi veľmi pomohol výklad odpisov a obstarávania majetku.

Nikola Foglszingerová

5*

S kurzom som spokojná, objasnil mi princípy účtovania a aj bežné účtovné prípady. Trpezlivý, vždy ochotný vysvetliť. Za cieľ si dáva, aby sme pochopili, ako účtovanie funguje a nie len sa naučili účtovú osnovu naspamäť.

Zuzana Kázmerová

5*

Postupnosť preberaných tém je vhodne nastavená, príklady na precvičovanie sú nastavené jasne a zrozumiteľne. Lektor mal zodpovedný prístup, uvádzanie príkladov z praxe bolo veľmi pozitívne pre pochopenie teórie, oceňujem veľkú trpezlivosť lektora.

Dominika Michaličková

5*

Kurz splnil moje očakávanie. Naučila som sa všetko potrebné pre začiatky účtovania. Na kurze boli poskytnuté všetky potrebné materiály. Tempo výuky bolo prispôsobené naším znalostiam, takže aj ako úplný začiatočník som ho vedela zvládnuť. Lektor je znalý vo svojom odbore a vie poskytnúť veľa poznatkov aj z praxe. Je veľmi trpezlivý , takže ak niečo nebolo jasné všetko sme si aj viackrát vysvetlili, až kým to nebolo každému jasné.

Michaela Mazáková

5*

Kurz splnil moje očakávania. Vysoko inteligentná, priateľská lektorka. Chcem veľmi pekne poďakovať našej lektorke Monike za vysvetlenie PÚ a hodnotné poznatky z praxe.

Jozef Szabó

5*

Kurz nadmieru splnil očakávanie. Profesionálny, zrozumiteľný kurz. Lektor na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni s ľudským prístupom ku absolventom kurzu.

Dana Antalová

5*

Som veľmi spokojná. Pútavý výklad, postrehy a príklady z praxe, profesionalita, skúsenosti, ochota, jeden z najlepších kurzov doposiaľ, čo som absolvovala.

Zuzana Gurová

5*

Mala som základy, ale kurz mi ukázal ako to funguje reálne. Kurz prebiehal v dobrej nálade, boli sme všetci spokojní. Vždy nám bolo všetko objasnené a k všetkému boli povedané aj príklady z praxe. Mne, osobne, to dalo veľa. Lektorka bola milá pani, z praxe, na všetko vedela odpovedať a poskytnúť konkrétny príklad. Má môj obdiv.

Lenka Mádyová

5*

Kurz moje očakávania prekročil. Získala som aj ďalšie info z oblasti daní a personalistiky/ miezd. Zlepšil sa mi celkový obraz. Lektorka trpezlivo vysvetľovala učivo aj kolegom začiatočníkom, vynikajúca atmosféra, dávala nám reálne účtovné prípady z praxe, čo je veľmi dôležité. Materiály v 1 kompaktnej knižke; radosť chodievať na kurz, bez stresu; získanie profesionálnej sebadôvery. Lektorka bola milá, ústretová, ochotná, usmievavá, znalá problematiky aj v oblastiach daní, personalistiky. Lepšieho lektora ste už nemohli nájsť.

Nikol Šabíková

5*

Daný kurz prebiehal v poriadku. Som spokojná s obsahom kurzu. Lektor je veľmi vzdelaný v danej problematike. Jeho praktické príklady veľmi obohatili výučbu.

Iveta Lošonciová

5*

Kurz prebiehal nad moje očakávanie, dozvedela som sa viac informácii ako je v skriptách. Lektor prednášal jasne aj s poznámkami z praxe.

Anna Hájeková

5*

Kurz bol pre mňa - nováčika náročný, napriek tomu som získala nielen prehľad, ale aj cenní vedomosti. Určite sa viem zorientovať v problematike. Pomôžu mi poznámky, ktoré školiteľ uvádza z praxe. Lektor je praktický profesionál, má veľa vedomostí, ktoré nám odprezentoval na praktických príkladoch.

Klaudia Lovašová

5*

Časovo skvelý kurz, teória vysvetlená dopodrobna, všetky možné účtovné prípady vysvetlené. Lektor bol skvelý. Výborne vysvetlil učivo, mnoho príkladov na precvičenie + kontrola príkladov. Teóriu vysvetlil dopodrobna a odpovedal na všetky otázky, prípadne poradil.

Monika Kolková

5*

Kurz bol veľmi poučný, mali sme k dispozícii materiál - knihu, perá, zošity a všetko potrebné. Veľkým plusom kurzu hodnotím lektora. Lektora hodnotím najlepšie ako viem. Jeho príjemný a ľudský prístup ma prekvapil. Pohotovo odpovedal na všetky otázky a zrozumiteľne nám všetko vysvetlil.

Miroslava Pravotiaková

5*

Pre mňa, neznalú problematiky účtovníctva znamená kurz rozširovanie základných vedomostí. Každý deň kurzu bol rozdelený na teoretickú časť, kde sme si zapisovali poznámky a v druhej časti sme danú problematiku precvičovali na príkladoch. Skriptá sú zrozumiteľne. Lektorka je vysoko kvalifikovaná, vysvetľuje zrozumiteľne, podľa situácie sa k problémom vráti. Do prednášok zapracováva aj príklady z praxe, rôzne problémy, s ktorými sa účtovník môže stretnúť.

Bibiána Ďurinďáková

5*

Ja osobne som z podvojného účtovníctva nevedela nič. Páči sa mi, že som zorientovaná a viem, kde mám, čo hľadať. Lektorka bola výborná, páčilo sa mi, že je z praxe a a na všetko vedela odpovedať, mala prehľad

Veronika Kuricová

5*

Kurz prebiehal veľmi plynulo a organizovane. Teóriu sme si priamo precvičili aj na praktických príkladoch. Lektorka bola veľmi ochotná odpovedať na otázky a všetko pekne vysvetliť. Lektorka bola vždy pripravená na hodinu a podala nám všetky potrebné vedomosti. Chválim jej prácu aj prístup k ľuďom.

Anita Nagyová

5*

Získala som vedomosti, ktoré viem uplatniť v praxi bez predchádzajúceho ekonomického vzdelania. Kurz som absolvovala na dvoch miestach NZ/KN bez žiadnych problémov, pekne na seba naviazali. Veľmi odborne vzdelaná lektorka a aj vie svoje vedomosti predať - odovzdať aj takému, čo to vôbec nepoznal.

Martina Handlová

5*

Na kurz som sa prihlásila, aby som si oprášila svoje doterajšie vedomosti. Naučila som sa, ale oveľa viac ako som očakávala. Lektorka je veľmi príjemná, ústretová. Odborne nám všetko vysvetlila a používala aj príklady z praxe, čo bolo pre nás veľmi prínosné.

Anikó Hírová

5*

Rovnomerne rozloženie vyučovacích hodín. Veľmi prospešné, že sa hodiny uskutočňovali každý druhý deň. S prácou lektorky som veľmi spokojná. Výklad učiva bol zrozumiteľný aj pre začiatočníkov. Kladie dôraz na ozaj dôležité informácie. Podáva učenie z vlastnej skúsenosti.

Lenka Bálintová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, dĺžku celého kurzu aj samotných hodín. Bol plný prospešných informácii a praktických príkladov. Pani Chovanová viedla tento kurz PÚ výborne, bola pripravená na každú hodinu a každá hodina bola zaujímavá, plná praktických príkladov a poučení.

Tatiana Birošová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Lektorka nám problematiku ukazovala na praktických príkladoch, čo mi veľmi pomáhalo pochopiť princípy podvojného účtovníctva. Vždy bola 100 % pripravená, ústretová a trpezlivá. Ochotná kedykoľvek znovu vysvetliť, ak sme niečo nerozumeli. Veľmi oceňujem praktické príklady.

Beáta Pilarčíková

5*

Kurz prebiehal nad očakávanie, keďže som úplne z inej sféry a všetko som počula prvýkrát. Lektorka bola milá, sympatická, dobrý výklad, príjemný prístup. Keďže bolo pre mňa všetko nové, tak to bolo trocha náročné na rýchlosť preberania a množstvo informácii.

Ing. Alena Čambálová

5*

Kurz bol vždy super, žiadna nuda. Lektorka vždy reagovala na nejasnosti, ktoré sme mali. Mali sme veľa materiálov, veľmi dobre pripravených. Pani lektorka bola veľmi profesionálna a zároveň ľudská a trpezlivá.

Mária Tomašovičová

5*

Je toho veľa, ale bolo to OK. Prax ukáže :) Kurz prebiehal bez mojich pripomienok úplne v poriadku. Na všetky moje otázky som dostala odpovede. Som spokojná. Práca lektora profesionálna a na vysokej úrovni. Milá, príjemná pani lektorka.

Lýdia Feketeová

5*

Kurz prebiehal podľa mojich predstáv (aj lepšie). Nič by som nemenila. Dozvedela som sa veľa z legislatívy a aj praxe, čo mi veľmi pomôže. Lektor vedel vždy odpovedať na otázky, najmä otázky z praxe, čo bolo nesmierne poučné.

Lenka Bršelová

5*

S priebehom kurzu som spokojná, splnil očakávania, ústretový a príjemný vyučujúci, kurz sa niesol v uvoľnenej a príjemnej atmosfére. Veľké plus = počítače, pomôcky. Lektor bol ústretový, maximálne podanie informácii, fundovaný a vzdelaný človek.

Mária Kočišová

5*

Priebeh bol výborný, od začiatku až do konca to všetko malo hlavu aj pätu a všetko na seba nadväzovalo, z poznámok určite budem ešte dlho čerpať informácie. Lektor je výborný, zodpovie každú otázku, ak niekto niečomu nerozumie, vysvetlí potrebnú vec znova, až kým to dotyčný nepochopí. Je veľmi trpezlivý.

Lucia Piliarová

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, ako úplny začiatočník sa mi otvorili nové obzory. Lektorka mala veľmi ľudský prístup, hlavne k nám úplným začiatočníkom, skutočne zrozumiteľným spôsobom prednášala, zábavne, komplexne, príklady z reálneho života účtovníka.

Kristýna Capri

5*

Kurz predčil moje očakávania. Sešli sme sa super kolektív, kurz ma veľmi bavil, pani učiteľka bola úžasná a som veľmi rada, že som sa tohto kurzu rozhodla zúčastniť. Lektorka mala veľmi ľudský prístup, oceňujem, že nám všetko vysvetľovala aj na praktických príkladoch.

Michaela Balážová

5*

Veľká spokojnosť, prešli sme postupne všetkými témami, účtovou osnovou, prešli sme praktické príklady. Veľmi milá a ústretová lektorka, vysvetlila všetko, čo bolo potrebné, poskytla rady a informácie navyše. Lektorka má veľmi široký rozhľad v účtovníctve.

Katarína Floreková

5*

Tento kurz mi dal viac ako jeden rok na výške. Otvorili sa mi nové obzory. Samozrejme mám rezervy, ale základ mi bol daný špičkovo. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, ochota odpovedať na otázky. Milá a ústretová lektorka, ktorú hodnotím na 1*.

Gabriela Lauf

5*

Zdokonalila som sa v mojich základoch. Naučila som sa veľa nového a spoznala skvelých ľudí. Priebeh kurzu bol dobrý. Začali sme s úplnými základmi, čo bolo plus pre tých, čo sa s účtovníctvom nikdy nestretli a my ostatní sme si zopakovali, čo sme vedeli, prípadne zabudli. Pani Harničárová je veľká profesionálka. Skvele vysvetľuje nové veci, má trpezlivosť a nejde automaticky ďalej, ale snaží sa, aby každý pochopil, čo hodnotím pozitívne. Ku nej by som išla kedykoľvek na ďalší kurz.

Alica Faktorová

5*

Kurz splnil moje očakávania, oceňujem prístup pani lektorky, ktorá bola skvelá a vždy ochotne odpovedala na všetky otázky. Kurz sa mi páčil, aj z hľadiska, že kurz bol náročnejší, ale pani lektorka ochotne vysvetľovala postupy účtovania a zápisy znova a znova. Skvelá, milá, priateľská, ochotná lektorka, vždy dobre naladená a najmä oceňujem profesionalitu a vysokú odbornosť pani lektorky.

Marianna Barteková

5*

Nemala som žiadne znalosti v tejto oblasti, určite mi to bude prínosom. Lektorka bola výborná, ochotná, používala príklady z praxe, ochotne zodpovedala na každý dotaz, vykonáva svoju prácu na 1*.

Miroslava Adamičková

5*

Každá hodina kurzu bola zaujímavá a dobrá. Pani lektorka každú hodinu pri vysvetľovaní používala príklady z praxe, čo pomohlo pre lepšie pochopenie učiva. Mala so všetkým strpenie a nerobilo jej problém aj viacnásobné zopakovanie. Kurz je veľmi prospešný

Gabriela Barincová

5*

Práca p. lektorky bola výborná, uvádzala veľa príkladov z praxe - hodnotím to ako veľké plus.

Ing. Roman Janúš

5*

S priebehom kurzu som bol spokojný. Prebrali sme všetko čo som potreboval vedieť. Za prínos v kurze považujem praktické vyskúšanie účtovania na PC na konci kurzu.

Nadežda Kryštofová

5*

Kurz splnil nadmieru moje očakávania, boli to veľmi príjemné soboty. Lektorka je výborná, postupne ma vtiahla do problematiky, vďaka jej výkladom som si mnoho vecí zapamätala hneď. Priebeh kurzu bol bez problémov, hlavne dobrá a kľudná atmosféra na učenie. Jej výklad bol výborný, používala veľa príkladov z praxe - človek si vie lepšie veci predstaviť - bola som maximálne spokojná.

Zuzana Vávrová

5*

S pani lektorkou sme robili veľa účtovných príkladov, skvelá atmosféra. Pani lektorka bola veľmi nápomocná, priateľská, veľmi veľa nám vysvetľovala účtovné príklady aj z praxe. Znovu by som išla k tejto pani lektorke.

Michaela Košíková

5*

Kurz prebiehal super, prešli sme všetky okruhy, všetko učivo, ktoré bolo treba. Podklady sme dostali, hodiny prebiehali dobre, bolo v nich všetko obsiahnuté. Práca lektora bola na dobrej úrovni, učivo nám vysvetlila, čo sme nevedeli aj viackrát. Keď sme mali nejaké otázky, nemala problém nám ich vysvetliť a objasniť.

Katarína Jančovičová

5*

S kurzom som maximálne spokojná. Absolvovanie kurzu mi pomohlo premyslieť si, čo chcem na trhu práce ponúknuť, v akej oblasti sa zamestnať. Priebeh, štruktúra kurzu je logicky zostavená. Oceňujem i čas strávený pri PC - praktický príklad účtovania. P. Martin Sýkora prednáša zrozumiteľne, vysvetlí i viackrát na požiadanie, vkladá skúsenosti z praxe, vie zaujať vtipnými vsuvkami.

Jana Byrtusová

5*

Kurz hodnotím veľmi kladne, nadobudla som vedomosti, ktoré som očakávala plus veľmi veľa praktických rád. Lektor bol perfektný, výborný výklad, odbornosť, skúsenosti, ľudský prístup, ochotný a trpezlivý.

Jaroslava Borošová

5*

Na kurz som najskôr išla s obavami, či to vôbec pochopím, ale moje obavy hneď na začiatku zmizli, lebo kurz prebiehal priebežne a pán Sýkora kombinoval teóriu so samostatným účtovaním. A keďže sme účtovali hneď od začiatku, tak som to postupne začala chápať. Pán Sýkora je veľmi dobrý lektor, vysvetľuje veľmi logicky a polopatisticky. Má veľkú trpezlivosť a vždy počkal, kým sme ten daný prípad vyriešili sami.

Katarína Sýkorová

5*

Výborný kurz s obrovským množstvom informácii. Oceňujem odbornú stránku, kvalitné materiály, výklad vhodný pre začiatočníkov, teória spojená s praxou aj ukážky účtovania na PC. Lektor prednáša zrozumiteľne, ochotne a trpezlivo vysvetľuje (často odpovedal na naše otázky aj cez prestávky), na všetko vedel odpoveď a zaujímavé príklady z praxe sype z rukáva.

Eliška Janegová

5*

Kurz splnil nadmieru očakávania. Myslím, že kurz je nadštandardný z hľadiska ceny. Za nie prehnanú sumu je poskytnutých 80 hodín, za ktoré sme s p. školiteľom prešli mnohé témy, prešli sme veľa prípadov a situácii z praxe a pochopila som podstatu podvojného účtovníctva. P. Cibulka je nesmierne milý. Jeho výkľad je zrozumiteľný, doplnený príkladmi z praxe. Poskytuje priestor na otázky a vždy na ne do detailu odpovie.

Gabriela Sedmáková

5*

Som spokojná, oprášila som si vedomosti z minulosti, no dozvedela som sa aj veľa nového. Lektorka bola veľmi milá, ochotná vysvetliť, naučiť aj začiatočníkov, odovzdať vedomosti a skúsenosti z praxe ostatným, je to ústretová profesionálka

Henrieta Sanislová

5*

Kurz na veľmi dobrej úrovni, prínosný, náročný pre úplného začiatočníka, ale pod dobrým vedením lektora sa to dá zvládnuť. Veľmi dobrý prístup lektora, pripravenosť na vysokej úrovni, ľudský prístup, príklady z praxe, ústretovosť.

Katarína Sinayová

5*

Priebeh kurzu bol výborný. Prešli sme celú účtovú osnovu, otázky ohľadne problematiky PÚ lektor vedel vždy odpovedať a reagovať. Práca lektora bola výborná, vedela všetko o problematike, ktorú nás učila, hlavne to, že je z praxe.

Katarína Hudáková

5*

Zo začiatku sa to zdalo náročné. Ale postupne to dávalo zmysel. Oceňujem opakovanie predošlého učiva z predošlého dňa. Skvelé bolo si to vyskúšať aj na počítači v softvéri. Lektorka dávala veľa príkladov z praxe a má prehľad o téme. Výborný a sympatický prístup.

Viktória Dubravčáková

5*

Na kurze sme si prešli celú problematiku detailne a podrobne. Kurz mi pomohol do budúcna, hlavne pochopiť súvislosti.

Dominika Megová

5*

Kurz bol zrozumiteľný a prínosný. Učivo bolo rozdelené do zvládnutého množstva, k dispozícií bolo dostatok opakovania

Mgr. Lucia Dolníková

5*

Pred kurzom som nemala skúsenosti s účtovníctvom. Kurz ma naučil orientovať sa v problematike. Pani lektorka nám priblížila účtovníctvo praktickými príkladmi od úplne najbežnejších po zriedkavejšie. Veľmi odporúčam.

Jana Uhrikova

5*

Vzhľadom na rozsah kurzu, veľmi dobre vysvetlené. Trpezlivá lektorka. Ďakujem

Boglárka Mészáros

5*

Bolo to dobré, páčilo sa mi všetko, bolo to aj pre laikov. Veľa to dalo. S lektorkou spokojnosť na 100%, jednoduché pochopenie aj pre začiatočníkov. Ďakujem za všetko :)

Viktória Pšenáková

5*

Kurz milo prekvapil a prekročil moje očakávania. Prebrali sme všetko, čo bolo na pláne bez ponáhľania, otázky boli zodpovedané, robili sme príklady a ďalšie príklady, čo bolo pre nás najlepšie. Lektorka bola vynikajúca, nikde sa neponáhľala, mala skúsenosti, každému venovala pozornosť, zaujímala sa o naše problémy a podala riešenia na dané otázky, milé príjemné vystupovanie.

Csilla Bognerová

5*

Veľmi intenzívny, rýchly, užitočný kurz. Veľa sme sa dozvedeli o zákonoch a o príkladoch reálneho života. Lektorka bola vždy ochotná pomáhať, príjemný výstup, veľa vedomostí nám prevzala. Veľmi trpezlivá a milá osoba, maximálna spokojnosť.

Michal Šolc

5*

S kurzom som spokojný, rýchly a prehľadný. Vynikajúca lektorka, učivo do seba dobre zapadlo vďaka spôsobu vedenia, postupne sa z toho v krátkej dobe stal prehľadný celok.

Ing. Mária Lukačovská

5*

Kurz prebiehal veľmi dobre. Lektorka bola veľmi milá, ochotná poradiť a odpovedať na všetky otázky. Vždy mala dobrú náladu. Téma bola dobre vysvetlená, veľa informácií z praxe. Kurz hodnotím na jednotku.

Mgr. Adriana Kmotríková

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná. Pani lektorka bola ústretová, ochotná všetko vysvetliť, ujasniť. Na kurze som sa vďaka nej veľa naučila.

Katarína Dubná

5*

Veľmi rada by som Vám vyjadrila veľké ďakujem za kurz podvojné účtovníctvo. Kurz som absolvovala vo vašej agentúre v dňoch 7.9. - 25.9.2020. Bola som maximálne spokojná s profesionalitou a prístupom lektorky p. Zečevičovej. Pani lektorka bola výborná, zábavná, ľudská. Ďakujem samozrejme aj vašej agentúre, lebo vyberáte si na spoluprácu tých správnych ľudí.Určite budem moje výborné skúsenosti šíriť ďalej :-)

Zuzana Jalčová

5*

Dobrý deň, pani lektorka Ing.Zita Lacová,je podľa mňa jedna z najlepších lektoriek aké som mala možnosť spoznať, učivo veľmi podrobne vysvetlené, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem.

Monika Monika Bujdáková

5*

Úžasná lektorka, keby s ňou boli všetky kurzy bolo by to úžasné. Čo sa týka prednesu, vysvetlenia, komunikácie tak mne tento kurz veľa dal.

Petra Lalíková

5*

S kurzom som bola nadmieru spokojná. Lektor vysvetľoval tému veľmi dobre, logicky. Kládol dôraz na to, aby sme všetko pochopili, neustále sa pýtal, či sme rozumeli všetkému. Bolo vidieť, že má bohaté skúsenosti s účtovníctvom a kurz obohatil aj o reálne prípady z jeho praxe. Kurz určite odporúčam a rovnako aj lektora.

Jana Krnáčová

5*

kurz bol robený na vysokej odbornej úrovni, lektor má veľa znalostí, vie dobre vysvetliť a naučiť.Odporúčam všetkých nerozhodnutým

Barbora Barbora Minárová

5*

Kurz prehĺbil moje poznatky, čo sa týka účtovania materiálu a zároveň ma priučil účtovaniu bánk a pochopila som proces účtovania majetku, kt. bol pre mňa až do teraz španielska dedina. Pani Jašková je lektor, ktorého si môže priať každý účastník kurzu. Je fundovaná vo svojom odbore, k teoretickému výkladu sype z rukáva kopu praktických príkladov pre lepšie pochopenie. Ak by som mala absolvovať ďalší kurz budem určite prvotne vyberať podľa toho kde je ona lektorom.

Mária Danková

5*

Som nad očakávania spokojná s kurzom, najmä s príkladmi z praxe.

Ing. Monika Staroňová

5*

Kurz bol perfektný!!!

Kristián Jakab

5*

Som nadmieru spokojná, najlepší výber. Celý kurz bol perfektný, témy boli veľmi dobre zostavené, vypracované a vysvetlené. Lektorka vynikajúco vysvetľovala, zapájala účastníkov.

Viera Pukasová

5*

Moje očakávania boli naplnené na 100%, oprášila som si vedomosti zo školy, a hlavne doplnila chýbajúce informácie z oblasti podvojného účtovníctva. S obsahom kurzu som bola spokojná, nakoľko obsahoval všeobecné informácie a boli dostačujúce. Je super, že agentúra ponúka podrobnejšie kurzy k jednotlivým problematikám.

Bc. Simona Orgoňová

5*

Kurz splnil moje očakávania, páčilo sa mi vysvetľovanie našej skvelej lektorky pani Zečevičovej, všetko bolo zrozumiteľné a veľa som sa naučila. Podklady, ktoré sme dostali boli kvalitne spracované. Tento kurz podvojného účtovníctva určite odporúčam, pretože sme si vyskúšali účtovanie na veľkom množstve príkladov z praxe a na záver kurzu sme sa oboznámili aj s účtovníckym programom. Ďakujem! :)))))

Zuzana Rýdza

5*

Pani lektorka je veľmi milá,chápavá a trpezlivá žena.Kurz,ktorý som u nej absolvovala prebehol úplne v poriadku,bola som nadmieru spokojná.Nakoľko som bola úplny laik v problematike účtovníctva pani lektorka všetko vysvetlila zrozumiteľne,ľudským spôsobom a jasne.Tento kurz mi dal toho veľa nového a jasne mi objasnila problematiku účtovníctva.Kladne hodnotím podklady k výučbe ,ktoré nám boli poskytnuté a výučbu na praktických príkladoch,s ktorými sa bežne v praxi stretneme.PANI LEKTORKE ZEČEVIČOVEJ PATRI VEĽKE ĎAKUJEM ZA TRPEZLIVOST.

Marián Marián Johanes

5*

Doteraz najlepší kurz, aký som kedy absolvoval. Maximálna pragmatickosť, vysvetliteľnosť, teória spojená hneď s praxou.

Vlasta Vlasta Rákociová

5*

Výborný rozsah, výborný spôsob podania lektorky. Nadštandardný prístup lektora k témam so schopnosťou detailizovať a vysvetliť zvyčajné problémy z praxe.

Silvia Benčičová

5*

Pani Ľubomíra Zečevičová je vynikajúca lektorka a odborníčka vo svojom obore. Je veľmi trpezlivá, ale aj prísna ( vrámci vašej prípravy na samostatné účtovanie), naučí vás ( aj úplných začiatočníkov) správne účtovať a porozumieť celému účtovníctvu, vysvetlí zákony, uvedie množstvo príkladov z praxe, zadá vám neskutočné množstvo účtovných príkladov ( aj na domácu úlohu :) ). Nemala problém sa vrátiť k nejakým vašim pochybnostiam- vysvetlila resp zopakovala znova prebratú tému. Ďakujem pani lektorke aj agentúre Jaspis za ukážkový kurz PÚ

Miroslava Majerikova

5*

pani lektorka vyborne vysvetluje, kolegyne sa primerane zapajaju k danej teme

Celkovo 428 recenzií

Aktuálne termíny

Podvojné účtovníctvo

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:00
23. 10. 2021 - 21. 11. 2021 (kalendár)
lektor: Renáta Parízková (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

posledné miesto

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
25. 10. 2021 - 19. 11. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

6 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 08:30 do 13:30
08. 11. 2021 - 26. 11. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

4 voľné miesta

Víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
20. 11. 2021 - 12. 12. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

8 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
29. 11. 2021 - 15. 12. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

7 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.