Zákaznícka zóna

O nás

V oblasti vzdelávania dospelých úspešne pôsobíme od roku 1999. Svojim klientom prinášame stabilnú ponuku rekvalifikačných kurzov a školení, ktoré dopĺňame podľa aktuálnych trendov a požiadaviek trhu. Naši lektori pri prednáškach vychádzajú z vlastných skúseností v konkrétnom odbore. Všetky naše kurzy, školenia a vzdelávacie programy sú vytvorené tak, aby absolventa pripravili pre okamžitú prax. Pravidelne vyhodnocujeme spätnú väzbu a postrehy našich klientov, sledujeme novinky v oblasti metodiky aj obsahu kurzov s cieľom dosiahnuť Vašu spokojnosť s našimi službami. Veríme, že našu profesionalitu a korektný prístup oceníte aj Vy.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť

21 rokov na trhu

V oblasti vzdelávania dospelých úspešne pôsobíme od roku 1999. Svojim klientom prinášame stabilnú ponuku rekvalifikačných kurzov a školení, ktoré dopĺňame podľa aktuálnych trendov a požiadaviek trhu.

49 580 klientov

Pravidelne vyhodnocujeme feedback a postrehy našich klientov, sledujeme novinky v oblasti metodiky aj obsahu kurzov s cieľom dosiahnuť Vašu spokojnosť s našimi službami.

 

Lektori z praxe

Naši lektori pri prednáškach vychádzajú z vlastných skúseností
v konkrétnom odbore. Všetky naše kurzy, školenia a vzdelávacie programy sú vytvorené tak, aby absolventa pripravili pre okamžitú prax.

 

Kto tvorí JASPIS?

Tomáš Vojtkovský

Tomáš
Vojtkovský

Manager

Informuje Vás o organizačnom zabezpečení Vášho kurzu, pripravuje učebné materiály a dokumentáciu ku kurzom a plánuje termíny kurzov.

Nela Stančíková

Nela
Stančíková

Riaditeľka

Nela riadi celý náš tím, komunikuje s lektormi, pripravuje individuálne kurzy, plánuje nové termíny a vyberá najlepšieho lektora pre Váš kurz.

Pavol Ševčík

Pavol
Ševčík

Konateľ

Pavol zabezpečuje všetky obchodné vzťahy, rieši prenájmy našich učební po celom Slovensku, komunikuje s obchodnými partnermi a rozhoduje o stratégii a ďalšom smerovaní Agentúry Jaspis.

Kristína Švantnerová

Kristína
Švantnerová

Komunikácia a marketing

Kristína komunikuje s Vami, zodpovedá za priebeh kurzov, pripravuje učebné materiály a podklady ku kurzom. Dohliada aj na marketing Agentúry Jaspis.

Kvalitu našich služieb už ocenilo veľa spoločností.

Orange   O2   Telekom   Tatra banka   VÚB   SLSP   DELL   ČSOB   OTP   ESET   IBM   E-ON   Mercedes-Benz   Trenkwalder   Slovnaft   Henkel   Kaufland

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.